Citi Handlowy: tablet Lenovo TAB 4 7 Essential WiFi/3G o wartości 425 zł za wyrobienie karty kredytowej oraz 150 zł w programie poleceń

Bank Citi Handlowy to ma rozmach. Oprócz akcji z voucherami o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro, Frisco.pl lub morele.net, Citibank uruchomił również program poleceń kart kredytowych. W zamian za wyrobienie jednej z kart dostępnych w ofercie Citi możecie otrzymać tablet Lenovo TAB 4 7 Essential WiFi/3G o wartości 425 zł. Osoba polecająca może natomiast zdobyć 150 zł za skuteczne polecenie karty swojemu znajomemu. Łącznie możecie polecić kartę 5 osobom, zgarniając w ten sposób nawet 750 zł premii.

 

 

Uczestnicy promocji

Najpierw omówię, kto może zostać poleconym w promocji. Podobnie jak w przypadku pozostałych bieżących promocji kart kredytowych, tak i tutaj, nagrodę w postaci tableta mogą otrzymać osoby, które nie posiadały głównej karty kredytowej Citi po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt w banku lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące, członkowie władz i tak dalej.

Zanim otrzymacie kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki m.in. osoby posiadające umowę o pracę, zatrudnione w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawne, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku do regulaminu (strona 4).

W tym miejscu polecam również zapoznać się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?

Minima narzucone przez bank to w przypadku osób pracujących na etacie, wiek – 21 lat, dochód – 1200 zł netto oraz zatrudnienie – od co najmniej 3 miesięcy. Przedsiębiorcy muszą natomiast prowadzić swoją działalność przez minimum 2 lata i mieć nie mniej niż 25 lat.

 

Polecającym może natomiast pozostać osoba posiadająca główną kartę kredytową wydaną przez bank Citi Handlowy.

 

Jak przystąpić do promocji jako polecony

Aby móc wnioskować o kartę kredytową, należy najpierw zostać Poleconym przez osobę, która posiada już kartę w Citi Handlowym. Polecający musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Przed wypełnieniem rekomendacji, polecający musi uzyskać od poleconego zgodę na podanie jego danych w formularzu. W formularzu wystarczy podać tak podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu poleconego. Po wypełnieniu formularza konsultant skontaktuje się z poleconym, by potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji oraz przyjąć dane niezbędne do wnioskowania o kartę. Zgodnie z regulaminem, polecający musi również wyrazić dwie kluczowe zgody:

  • w trakcie kontaktu z przedstawicielem Banku podjętego na podstawie Rekomendacji w momencie składania Wniosku o Kartę Kredytową Citibank wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej Polecającemu w celu otrzymania przez Polecającego nagrody,
  • wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej do firmy AB S.A. w celu dostarczenia nagrody.

 

Podczas rozmowy (po wypełnieniu formularza) konsultant poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej oraz zapyta o sytuację dochodową. Jeśli wstępna decyzja kredytowa będzie pozytywna, zaproponowane zostaną terminy wizyty kuriera. Konsultant zapewne będzie Was namawiał również na różne dodatkowe produkty, które nie są raczej opłacalne, na przykład ubezpieczenie lub pożyczka. Pamiętajcie, nie musicie korzystać z propozycji konsultanta.

Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie OK, karta zostanie dosłana pocztą.

 

Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby polecić Ci kartę – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wśród moich znajomych oraz czytelników bloga znajduje się krąg zaufanych osób posiadających kartę z logiem Citi. Osoba taka może polecić Ci kartę, dzięki czemu masz pewność, iż otrzymasz swój tablet.

 

Promocja trwa do od 11 sierpnia 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku.

 

Warunki uzyskania nagrody

Aby otrzymać tablet należy nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

W tym samym terminie należy również wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 1000 zł. Przykładowo, zawierając umowę w sierpniu, na wykonanie transakcji macie czas do końca miesiąca plus wrzesień oraz październik.

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji (w naszym przykładzie będzie to grudzień). W ciągu kolejnych 30 dni kurier dostarczy Wam przesyłkę z tabletem. Jest on oczywiście objęty 24-miesięczną gwarancją. W chwili otrzymania nagrody, wasza karta musi być aktywna.

 

Poleć kartę znajomemu

Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami głównej karty kredytowej z logiem Citi, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za skuteczne polecenie karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 150 zł. Maksymalnie możecie otrzymać pięć premii, co sumarycznie daje aż 750 zł. Nagroda jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż kwestie podatkowe załatwia bank. Kwota premii pomniejszy saldo zadłużenia danej karty lub zwiększy ewentualną nadpłatę na rachunku karty (nadpłatę można wydać poprzez tradycyjne płatności w sklepach lub zlecić przelew na konto poprzez bankowość telefoniczną). Aby polecić kartę znajomemu musicie wypełnić dedykowany formularz oraz poinformować o tym fakcie osobę poleconą.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

Szczegóły kart kredytowych Citi

Do wyboru macie 4 rodzaje kart kredytowych: PremierMiles, Simplicity, World MasterCard lub BP Payback. Spośród zaprezentowanych kart kredytowych, zdecydowanie polecam kartę Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej.

Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu/powiadomienia – 0 zł,
  • oprocentowanie – 10%,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%.

Pełna tabela opłat i prowizji

 

Kolejne 700 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty możecie zdobyć kolejne 700 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Łączny bonus podzielony jest na 3 części: 100 zł na start, 450 zł w formie 5% zwrotów od transakcji kartą oraz 150 zł premii dodatkowej za lojalność wobec banku. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są bardzo proste, szczególnie dla posiadaczy dowolnej karty kredytowej Citi. Ponadto w łatwy sposób unikniecie wszelkich opłat związanych z użytkowaniem konta Citi Priority, dzięki czemu z promocji skorzystacie bezkosztowo. Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w artykule: Rekordowe 700 zł premii w promocji konta Citi Priority.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów