fbpx

Citi Handlowy: smartfon LG K8 (2017) LTE o wartości 439 zł z darmową kartą Citi Simplicity oraz 100 zł za każde skuteczne polecenie oferty

Po serii promocji z nagrodami o wartości 300 zł, bank Citi Handlowy nareszcie zaproponował coś lepszego. W ramach programu poleceń możecie zdobyć smartfon LG K8 (2017) LTE o wartości 439 zł. Osoba polecająca ofertę może natomiast zdobyć 100 zł za każde skuteczne polecenie. W programie poleceń dostępne są różne karty należące do rodziny Citi, aczkolwiek jak zawsze rekomenduję w pełni darmową kartę Simplicity.

 

 

Uczestnicy promocji

Zacznijmy od definicji poleconego. Podobnie jak w przypadku pozostałych bieżących promocji kart kredytowych, tak i tutaj, nagrodę w postaci smartfona mogą otrzymać osoby, które nie posiadały karty kredytowej Citi po 1 stycznia 2015 roku. Dodatkowym warunkiem jest nieskładanie wniosku o kartę kredytową Citibank (na przykład w innej promocji), który jest rozpatrywany w chwili złożenia rekomendacji przez polecającego. Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące, członkowie władz i tak dalej.

Zanim otrzymacie kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki, m.in. osoby posiadające umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną, zatrudnione w ramach kontraktu, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku do regulaminu (strona 4). Polecam również zapoznać się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?

Minima narzucone przez bank to w przypadku osób pracujących na etacie, wiek – 21 lat, dochód – 1200 zł netto oraz zatrudnienie – od co najmniej 3 miesięcy. Przedsiębiorcy muszą natomiast prowadzić swoją działalność przez minimum 2 lata i mieć nie mniej niż 25 lat.

 

Polecającym może natomiast pozostać osoba posiadająca główną kartę kredytową wydaną przez bank Citi Handlowy.

 

Jak przystąpić do promocji

Aby móc wnioskować o kartę kredytową, należy najpierw zostać poleconym przez osobę, która posiada już kartę w Citi Handlowym. Polecający musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. Jeśli chodzi o poleconego, w formularzu wystarczy podać tak podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Po wypełnieniu formularza konsultant skontaktuje się z poleconym, by potwierdzić chęć uczestnictwa w akcji oraz przyjąć dane niezbędne do wnioskowania o kartę. W tym momencie należy również potwierdzić:

  • kto był osobą polecającą,
  • wyrazić zgodę na ujawnienie ujawnienie tajemnicy bankowej do firmy Świat Telefonów w celu dostarczenia nagrody.

Konsultant poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej oraz zapyta o sytuację dochodową. Jeśli wstępna decyzja kredytowa będzie pozytywna, zaproponowane zostaną terminy wizyty kuriera. Konsultant zapewne będzie Was namawiał również na różne dodatkowe produkty, które nie są raczej opłacalne, na przykład ubezpieczenie lub pożyczka. Pamiętajcie, nie musicie korzystać z propozycji konsultanta. Powiedźcie wprost, iż interesuje Was sama karta kredytowa bez żadnych dodatków.

Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli wszystko będzie OK, karta zostanie dosłana pocztą.

 

Jeśli nie znasz nikogo kto mógłby polecić Ci kartę – napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wśród moich znajomych oraz czytelników bloga znajduje się krąg zaufanych osób posiadających kartę z logo Citi. Osoba taka może polecić Ci kartę, dzięki czemu masz pewność, iż otrzymasz swój smartfon.

 

Promocja trwa do od 9 kwietnia 2018 roku do 31 lipca 2018 roku.

 

Warunki uzyskania nagrody

Aby zdobyć smartfon LG K8 (2017) LTE o wartości 439 zł należy nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

W tym samym terminie należy również wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 2000 zł. Przykładowo, zawierając umowę w kwietniu, na wykonanie transakcji macie czas do końca miesiąca plus maj oraz czerwiec.

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. W ciągu kolejnych 30 dni kurier dostarczy Wam przesyłkę ze smartfonem. Jest on oczywiście objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną przez LG Electronics. W chwili otrzymania nagrody wasza karta musi być aktywna.

 

Poleć kartę znajomemu

Jeśli jesteście już szczęśliwymi posiadaczami karty kredytowej w Citibanku, możecie uzyskać dodatkowy dochód dzięki programowi poleceń. Za każde skuteczne polecenie karty kredytowej uzyskacie zasilenie rachunku karty na kwotę 100 zł. Co ciekawe, bank nie limituje ilości nagród dla poleconych. Wypłacana premia jest kwotą netto (otrzymujecie ją w całości), gdyż wszelkie kwestie podatkowe załatwia bank.

Szczegóły promocji w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata miesięczna za kartę – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
  • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
  • więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić zaraz po odebraniu nagrody i to bez wychodzenia z domu (kartę zamyka się w pełni online). To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Po złożeniu dyspozycji rezygnacji z karty, bank dość często próbuje zachęcać klientów do zmiany decyzji. W zamian możecie otrzymać propozycję 10% moneyback, nawet do 200 zł.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów