Citi Handlowy: smartfon LG K4 dual sim (2017) w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity

Kilka dni temu informowałem Was o nowym programie poleceń kart kredytowych Citi, w którym do zdobycia jest smartfon LG K8 LTE o wartości 439 zł. Okazuje się, iż ruszyła również standardowa promocja karty Citi Simplicity z nagrodą w postaci smartfona LG K4. Jego wartość jest nieco niższa, ponieważ wynosi 349 zł. Jednak warunki promocji są o wiele łatwiejsze do spełnienia. Aby odebrać nagrodę, wystarczy wykonać 15 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (w programie poleceń minimalna łączna kwota to 2000 zł). Jeśli terminowo spłacicie wygenerowane zadłużenie na karcie, wówczas z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo. Karta Citi Simplicity zapewnia 0 zł za wydanie i obsługę karty, 0 zł za powiadomienia SMS oraz 0 zł za przypomnienia o spłacie zadłużenia.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produktu banku Citi Handlowy lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku nr 1 do regulaminu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

No to po kolei, czyli jak sprawnie wyrobić kartę i spełnić warunki promocji. Na początek wypełnijcie krótki formularz rejestracyjny na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 25 lipca 2018 roku.

Następnie, po upływie maksymalnie kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby podczas rozmowy pobrać dane osobowe i dochodowe w celu przygotowania umowy. W trakcie spisywania wniosku należy również wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych.

Podczas rozmowy konsultant zapyta Was o źródło dochodu oraz poinformuje w jaki sposób będziecie musieli go udokumentować. Zazwyczaj jest to skan z wyciągu z konta, potwierdzający otrzymywanie wpływów. Jeśli podczas rozmowy z konsultantem okaże się, iż wstępna decyzja jest pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. Po podpisaniu umowy, karta zostanie dosłana tradycyjnym listem.

 

Warunki otrzymania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, wówczas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Drugim, a zarazem głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie 5 transakcji  bezgotówkowych przez okres trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych. Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w maju, wówczas w czerwcu, lipcu oraz sierpniu wykonajcie po 5 płatności na dowolną kwotę (czyli łącznie 15 płatności). Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca. Płatności mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

 

Smartfon jest już blisko 🙂 

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. W ciągu kolejnych 30 dni kurier dostarczy Wam przesyłkę ze smartfonem. Jest on oczywiście objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną przez LG Electronics. W chwili otrzymania nagrody wasza karta musi być aktywna.

Szczegóły w regulaminie promocji Telefon LG K4 dual sim z Kartą Kredytową Citibank.

 

 

Złóż wniosek i odbierz smartfon o wartości 349 zł

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata miesięczna za kartę – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
  • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
  • możliwość zamknięcia karty przez Internet,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji. 

 

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów