Loteria banku Citi Handlowy „Tyle wygrać”, a w niej samochód Mini One Hatch, rowery i hulajnogi elektryczne oraz sprzęt RTV/AGD

Bank Citi Handlowy od lat zaskakuje nas swoimi promocjami. Smartfony dla nowych klientów, vouchery o wartości kilkuset złotych, czy bilety do kina stanowiły doskonałą zachętę do wypróbowania usług tego banku. Oprócz bonusów startowych, w ramach najnowszej akcji “Tyle wygrać”, skierowanej do posiadaczy karty kredytowej lub pożyczki w Banku Citi Handlowym, do zdobycia jest aż 2511 nagród! Wśród nich znajdą się między innymi: samochód Mini One Hatch, elektryczne rowery Trybeco, telewizory, profesjonalne aparaty fotograficzne, konsole, hulajnogi elektryczne Xiaomi oraz vouchery do sklepów i sprzęt AGD z najwyższej półki. Jeśli zaś nie posiadacie jeszcze karty kredytowej z logo Citi, przypominam o rekordowej promocji, w której do zdobycia jest 400 zł łatwej premii na start oraz do 720 zł w postaci korzystnego moneyback. Wydanie i uzytkowanie karty jest bezwarunkowo darmowe!

 

 

Nagrody, czyli konkrety na początek!

Bank przygotował aż 2511 nagród o wartości od 100 zł do niemal 83 tysięcy złotych! Na tak bogatą pulę składa się:

 • 2478 voucherów o wartości 100 zł do następujących sklepów i serwisów: Allegro, Empik, Komputronik, IKEA, Decathlon, Zara i Douglas,
 • 5 robotów iRobot Roomba 604,
 • 3 roboty kuchenne Thermomix TM6,
 • 5 konsoli Nintendo Switch Lite,
 • 3 aparaty fotograficzne Sony A7, 
 • 5 konsoli Sony Playstation 4 Pro 1 TB G Ghassis,
 • 3 telewizory Samsung QLED 65”,
 • 5 hulajnóg Xiaomi Mi Electronic Scooter M365,
 • 3 rowery elektryczne Trybeco Luna 28,
 • 1 samochód osobowy Mini One Hatch pięciodrzwiowy w kolorze niebieskim.

 

Uczestnictwo w promocji

Warunkiem uczestnictwa w loterii jest posiadanie karty kredytowej lub pożyczki gotówkowej w banku Citi Handlowym. Bank kieruje swoją akcję nie tylko do obecnych, ale także do całkiem nowych klientów banku. 


Jeśli pierwszy warunek został spełniony, kolejnym krokiem będzie dołączenie do promocji za pomocą dedykowanej strony internetowej. Loteria została podzielona na cztery etapy, a losowanie rowerów i hulajnóg elektrycznych będzie odbywało się po zakończeniu każdego z nich.

Losowanie mniejszych nagród – w tym przypadku w formie voucherów do sklepów – odbywa się co tydzień. Przystąpienie do akcji może nastąpić nawet w ostatnim dniu jej trwania, czyli 31 grudnia 2020. Oczywistym jest jednak, że stracicie wówczas wiele szans na wylosowanie cennych nagród, a ilość zebranych losów będzie bardzo symboliczna, co bardzo ograniczy Wasze szanse na wygraną.

 

Premiowane transakcje – jak zdobywać losy

Żadna prawdziwa loteria nie mogłaby odbyć się bez losów. W przypadku loterii organizowanej przez bank Citi Handlowy, losy będziecie mogli zdobywać aż na cztery sposoby.

 • Najprostszą drogą do zdobycia pojedynczego losu będzie wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą kredytową na kwotę minimum 50 zł. Co ważne – jedna transakcja, niezależnie od kwoty, da Wam zawsze jeden los. W tym miejscu warto zaznaczyć, że regulamin nie wyklucza dokonywania płatności kartą w Internecie. 
 • Jeden los otrzymacie również za zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w Citibanku na kwotę 1000 zł. W tym wypadku możecie zdobyć więcej niż jeden los, ponieważ ich liczba uzależniona jest od kwoty pożyczki. Każde 1000 zł całkowitej kwoty pożyczki to jeden los.
 • Jeden los za każde 1000 zł zostanie Wam również przyznany w przypadku rozłożenia na raty, w ramach Programu Komfort, Pożyczki z Karty lub Pożyczki do Karty. 

 

Nie jest tajemnicą, że najszybszym i najbardziej efektywnym sposobem gromadzenia losów będzie po prostu robienie codziennych zakupów przy wykorzystaniu darmowej karty kredytowej Citibanku. Transakcje przy jej użyciu nie obarczą Was dodatkowymi opłatami. Dlatego opcję numer 2 i 3 lepiej sobie odpuścić.

 

Dodatkowe losy w każdym sezonie

Aby podkreślić sportowy charakter swojej loterii, bank podzielił okres jej trwania na cztery “sezony”: 

 • Sezon na Start – od 9 marca do 3 maja 2020,
 • Sezon Mistrzowski – od 4 maja do 26 lipca 2020,
 • Sezon Olimpijski – od 27 lipca do 4 października 2020,
 • Sezon Finałowy – 5 października do 31 grudnia 2020.

 

Końcówka każdego sezonu oznacza losowanie “dużych nagród”, jak rowery elektryczne Trybeco, czy hulajnogi elektryczne Xiaomi. Dodatkowo bank przewidział kilka sposobów, które skrupulatnym uczestnikom pozwolą zdobyć dodatkowe losy, bez wydawania większej ilości pieniędzy. Każdy z sezonów będzie premiował aktywności w inny sposób. 

 

W trakcie Sezonu na Start, przez pierwszych 7 dni od dołączenia do promocji, liczba losów za dokonane transakcje będzie podwajana.

 

Sezon Mistrzowski jest bezpośrednio powiązany z piłkarską imprezą Euro 2020. Za zakupy w okresie od pierwszego do ostatniego meczu Polaków podczas turnieju, liczba losów zostanie ponownie podwojona. Podczas finału 12 lipca 2020 losy będą naliczane potrójnie. Czy Euro 2020 się odbędzie – to już jest niezależne od nas.

 

Podczas Sezonu Olimpijskiego, za każdy złoty medal wywalczony przez Polaków w czasie Igrzysk Olimpijskich, każdy uczestnik konkursu dostanie 2 losy. 🙁


W Sezonie Finałowym, w okresie od 23 listopada do 6 grudnia, czekać będzie na Was mikołajkowy prezent w postaci potrojenia liczby losów otrzymanych za dokonane w tym czasie transakcje.

 

Tego typu promocje bank Citi Handlowy organizuje regularnie. W związku z tym, warto posiadać kartę kredytową z logo Citi. Przypominam, iż lepszej okazji na wyrobienie karty długi nie będzie!

Sprawdź promocję z 400 zł łatwej premii na start oraz do 720 zł w postaci korzystnego moneyback

 

 

Wyłonienie zwycięzców, czyli komu, komu…

Zwycięzcy wyłonieni spośród wszystkich uczestników drogą losowania zostaną poinformowani o wygranej podczas rozmowy telefonicznej (w przypadku otrzymania nagrody głównej lub sezonowej) albo drogą mailową (jeśli nagrodą będzie voucher).

Wszelkie kwestie związane z uregulowaniem podatków od wygranej, jak informuje regulamin promocji, leżą po stronie organizatora. 

 

Szczegóły w regulaminie loterii „Tyle wygrać”.

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów