Citi Handlowy: karta kredytowa Citibank World MasterCard z kartą upominkową do sklepów H&M o wartości 200 zł w prezencie

Ruszyła kolejna promocja karty kredytowej banku Citi Handlowy. Niestety dość mocno odbiega ona od standardów do jakich przyzwyczaił nas Citi. Tym razem nie można wybrać darmowej karty Citi Simplicity, a jedynie kartę Citibank World MasterCard. Dodatkowo bonus wynosi jedynie 200 zł. To o połowę mniej niż w równolegle prowadzonych promocjach z voucherami do MALL.PL, Douglas lub morele.net. Plusem promocji z bonami do H&M jest fakt, iż głównym warunkiem uzyskania nagrody jest jedno zalogowanie się do bankowości online oraz wykonanie jednej transakcji bezgotówkowej. 

 

 

Uczestnicy promocji

Okres karencji w niniejszej promocji jest identyczny, jak w przypadku pozostałych akcji banku. Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Tradycyjnie, z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

Niezmienne są również minimalne wymagania w zakresie zdolności kredytowej. W przypadku osób pracujących na etacie, minimalny wiek to 21 lat, dochód co najmniej 1200 zł netto oraz zatrudnienie od co najmniej 3 miesięcy. Przedsiębiorcy muszą natomiast prowadzić swoją działalność przez minimum 2 lata i mieć nie mniej niż 25 lat.

 

Jak zawnioskować o kartę

Promocja dostępna jest na dedykowanej stronie banku. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Macie na to czas od 13 marca 2017 roku do 30 czerwca 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu umowy, karta zostanie dosłana pocztą.

 

Warunki promocji

Aby otrzymać bon wystarczy:

  • zalogować się przynajmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie),
  • w tym samym terminie wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową.

 

Finalizacja promocji

Voucher zostanie do Was przesłany w formie elektronicznej poprzez wiadomość w bankowości online. Wysyłka nastąpi w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Voucher jest ważny do końca 2017 roku. Możecie go wykorzystać jedynie w sklepach stacjonarnych H&M (odpadają transakcje internetowe). Karta podarunkowa jest jednorazowa.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły karty Citibank World MasterCard

Standardowo miesięczny koszt użytkowania tej karty to 18 zł. Na szczęście w postanowieniach końcowych do regulaminu odnajdziemy adnotację:

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z Karty Głównej w pierwszym roku i kolejnych latach wynosi 0 zł.

Dzięki temu, terminowo spłacając zadłużenie na karcie, możecie z niej korzystać w zasadzie bezkosztowo. Więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych w poradniku Jak działa karta kredytowa?

Szczegóły opłat w tabeli opłat i prowizji.

 

Bardziej opłacalne promocji kart kredytowych

Obecnie trwają trzy promocje darmowej karty Citi Simplicity, w których możecie otrzymać vouchery o wartości 400 zł. Głównym warunkiem w każdej z nich jest wykonanie transakcji bezgotówkowych na 1000 zł (w ciągu miesiąca, w którym wydano kartę + dwa miesiące). Jak widzicie, warunek ten nie jest zbyt wygórowany, zaś bonus naprawdę solidny. Do wyboru są trzy różne vouchery, zatem każdy znajdzie coś dla siebie:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów