Citi Handlowy: karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do mall.pl

Citi

Łatwo można było się domyśleć, iż wraz z początkiem października bank Citi Handlowy przygotuje nową odsłonę promocji swoich kart kredytowych. Tym razem w zamian za wyrobienie darmowej karty Simplicity, możecie zdobyć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w mall.pl – jednym z największych sklepów internetowych w Polsce. Jego główny asortyment to AGD, RTV, Komputery, Sport, Dom i Ogród, a także wiele innych. Warunki zdobycia nagrody są banalnie proste, wystarczy wykonywać przez kolejne 12 miesięcy minimum jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Niezmiennie, promowaną kartą kredytową jest Citi Simplicity, której głównymi zaletami są: brak opłat za wydanie karty, brak opłaty rocznej oraz darmowe powiadomienia SMS.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem posiadaliście kartę kredytową w Citi Handlowym, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Analizując poprzednie promocje, należy stwierdzić, iż pod względem okresu karencji bank jest niestety nieugięty.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody:

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam tą drugą ze względu na brak opłaty za wydanie oraz brak opłaty rocznej. Promocja trwa od 1 października do 31 grudnia 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowej.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowym warunkiem jest dokonywanie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę minimum jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Kwota transakcji jest dowolna. Wystarczy zatem pamiętać, aby co miesiąc zapewnić jedną płatność, by spełnić warunki promocji. Na szczęście karta jest darmowa, dlatego użytkowanie jej przez te 12 miesięcy nie będzie się wiązało z żadnymi kosztami (no chyba, że wpadniecie w tak zwany okres odsetkowy, ale mam nadzieję, że żadnemu z moich czytelników się to nie zdarzy 😀 ). Jeśli zaś nie zapewnicie minimum 1 transakcji miesięcznie przez okres 12 miesięcy, wówczas:

W przypadku niedokonania tych transakcji nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone.

Nawet gdyby zdarzyłoby się Wam zapomnieć o wykonaniu transakcji co wiązałoby się z zapłatą kary umownej, i tak będziecie 200 zł do przodu.

 

Przyznanie vouchera

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki oferty.

Voucher jest ważny do 31 marca 2017 roku. Aby aktywować voucher należy wpisać jego numer w trakcie składania zamówienia w sklepie Mall.pl – krok 3, zakładka „Dostawa i płatność”, pole „Bon podarunkowy, kupon rabatowy, kupon promocyjny”

Minimalna wartość zamówienia potrzebna do aktywacji vouchera wynosi 401,00 zł (bez kosztów wysyłki czy kosztów obsługi płatności). Voucher powinien być zrealizowany w ramach jednego zamówienia, przy czym może to być transakcja dotycząca jednego lub kilku towarów, za które dokonana zostanie jedna płatność.

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie dwie karty kredytowe, aczkolwiek rekomenduję jedną – kartę Citi Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej. Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Lokata z premią 100 zł w Toyota Banku + program poleceń

eKonto z premią do 300 zł + oprocentowanie 3% w mBanku

Konto dla Młodych w PKO BP z premią 100 zł oraz 10 biletów do kina

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

PKO BP: Otwórz konto i odbierz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z premią roczną do 500 zł

Nawet 600 zł premii od Idea Banku w promocji „Premiowanie za bankowanie”

Karta kredytowa BPH Fair z premią do 300 zł oraz moneyback

Getin Up Free z premią do 320 zł dla studentów

Konto 123 w BZ WBK z oprocentowaniem 3% oraz 50 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów