fbpx

Citi Handlowy: karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do MALL.PL

Citi

Ruszyła druga odsłona promocji kart kredytowych banku Citi Handlowy, w której możecie zdobyć voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach mall.pl. W stosunku do ostatniej edycji (zakończonej wraz z końcem roku) zmieniły się dwie kwestie. Po pierwsze, o rok został przesunięty okres karencji. Od teraz, jako nowy klient traktowana jest osoba, która nie posiadała karty kredytowej Citi po 1 stycznia 2015 roku. Po drugie, bank zrezygnował z warunku dokonywania obowiązkowych transakcji kartą przez kolejne 12 miesięcy. Jak widzicie zmiany są pozytywne. Niezmiennie, promowaną kartą kredytową jest Citi Simplicity, której głównymi zaletami są: brak opłat za wydanie karty, brak opłaty rocznej oraz darmowe powiadomienia SMS.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Bank zatem wydłużył o rok okres karencji w stosunku do ostatniej promocji. Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

Jako, że karta kredytowa wymaga badania zdolności kredytowej, uczestnictwo w promocji determinowane jest również faktem otrzymania „plastiku”. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia (lub 25 lat w przypadku przedsiębiorców), pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa o dzieło). O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, czy osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu.

W przypadku przedsiębiorców, działalność gospodarczą należy prowadzić przez minimum 2 lata.
 

Warunki otrzymania nagrody:

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Promocja trwa od 7 lutego 2017 roku do 31 maja 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna akceptacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. 

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Głównym warunkiem otrzymania nagrody jest dokonanie transakcji  bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 zł nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia będzie widoczna na umowie). Przykładowo, gdy umowę podpiszecie na początku marca, na wykonanie transakcji będziecie mieli czas do końca maja 2017 roku (prawie 3 pełne miesiące). Zważywszy, iż płatności możecie wykonywać zarówno w Internecie, jak i w punktach stacjonarnych – spełnienie warunków promocji nie powinno być większym problemem. Warto mieć na uwadze, iż wartość vouchera to aż 400 zł, zatem Wasz „moneyback” wyniesie 40%.

 

Przyznanie vouchera

Mall.pl to jeden z największych sklepów internetowych w Polsce. Jego główny asortyment to AGD, RTV, Komputery, Sport, Dom i Ogród, a także wiele innych. Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnicie warunki oferty.

Voucher jest ważny do 31 grudnia 2017 roku. Aby go aktywować należy wpisać jego numer w trakcie składania zamówienia w sklepie Mall.pl – krok 3, zakładka „Dostawa i płatność”, pole „Bon podarunkowy, kupon rabatowy, kupon promocyjny”.

Minimalna wartość zamówienia potrzebna do aktywacji vouchera wynosi 401,00 zł (bez kosztów wysyłki czy kosztów obsługi płatności). Zniżka powinna być zrealizowana w ramach jednego zamówienia, przy czym może to być transakcja dotycząca jednego lub kilku towarów, za które dokonana zostanie jednorazowa płatność.

 .

Szczegóły karty

Konsultant podczas rozmowy zapyta Was, którą kartę kredytową chcecie otrzymać. Do wyboru macie kilka kart, aczkolwiek rekomenduję jedną – darmową kartę Citi Simplicity.

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobic.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi ono 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji.

 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji

 

 

Pamiętajcie, iż po otrzymaniu karty, możecie zwiększyć swoje dodatkowe dochody o kolejne 200 zł lub 300 zł. Wystarczy, że założycie konto Citi Priority oraz spełnicie warunki promocji. Po szczegóły odsyłam do wpisu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów