Citi Handlowy: karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem o wartości 400 zł do Empik.com

citybank_empik_750x200

Dzień bez nowej promocji Citibanku to dzień stracony. W najnowszej odsłonie promocji karty kredytowej, do zdobycia jest voucher do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com. Podobnie jak w przypadku akcji z morele.net oraz nexterio.pl nagroda ma wartość 400 zł. Warunki promocji również są niemal identyczne. Niezmiennie możecie wybrać kartę kredytową Citi Simplicity, której głównymi zaletami są brak opłat za wydanie karty oraz brak opłaty rocznej.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem nigdy nie posiadaliście karty kredytowej w Citi Handlowym lub byliście jej posiadaczem, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Pod względem okresu karencji bank jest niestety nieugięty.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody:

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam tą drugą ze względu na brak opłaty za wydanie oraz brak opłaty rocznej. Czas na rejestrację mija 30 września 2016 roku. Złożenie formularza z innego źródła niż dedykowana strona nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

Gdy już otrzymacie swoją kartę wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowym warunkiem jest dokonywanie przez okres 12 miesięcy od daty podpisania umowy o kartę minimum jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie. Kwota transakcji jest dowolna. Wystarczy zatem pamiętać, aby co miesiąc zapewnić jedną płatność, by spełnić warunki promocji. Na szczęście karta jest darmowa, dlatego użytkowanie jej przez te 12 miesięcy nie będzie się wiązało z żadnymi kosztami (no chyba, że wpadniecie w tak zwany okres odsetkowy, ale mam nadzieję, że żadnemu z moich czytelników się to nie zdarzy 😀 ). Jeśli zaś nie zapewnicie minimum 1 transakcji miesięcznie przez okres 12 miesięcy, wówczas:

W przypadku niedokonania tych transakcji nagrodzony Uczestnik zapłaci Bankowi karę umowną w wysokości 200 zł (dwieście złotych). Wierzytelność Banku jest wymagalna począwszy od pierwszego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Uczestnik zostanie poinformowany przez Bank, że nie wykonał zobowiązania opisanego w niniejszym regulaminie. Klient zostanie poinformowany o niespełnieniu warunków i naliczeniu kary umownej poprzez wiadomość w serwisie internetowym Citibank Online, poprzez wiadomość e mail lub przez doradcę serwisu bankowości telefonicznej CitiPhone.

 

Przyznanie vouchera

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy z bankiem – pod warunkiem spełnienia warunków oferty.

Voucher jest ważny do 30 czerwca 2017 roku. Aby aktywować voucher należy wpisać jego numer w koszyku zakupowym na Empik.com w miejscu „eKarta prezentowa” i aktywować go poprzez kliknięcie przycisku „Przelicz”. Ze środków w ramach salda można korzystać wielokrotnie. Kwota zakupów będą odliczane z „twoich środków” tak jak w przypadku wirtualnej portmonetki.

Empik.com może nie jest najtańszym ze sklepów internetowych, aczkolwiek często pojawiają się różne promocje pozwalające na korzystne zakupy. Ponadto od pewnego czasu na empik.com można zamawiać prasę, której jak wiadomo cena jest stała w całym kraju. Jeśli regularnie czytacie miesięczniki, z łatwością powinniście wykorzystać przyznany voucher. Jeśli nie macie pomysłu na wykorzystanie vouchera do empiku, zapoznajcie się z równoległymi promocjami, gdzie do zdobycia jest:

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. (Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnia strona regulaminu)
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie dwie karty kredytowe, aczkolwiek rekomenduję jedną – kartę Citi Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej. Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto w Credit Agricole z premią do 350 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Konto ZOŚKA PRO w Idea Banku na 3% + 100 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter 

 

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów