Citi Handlowy: karta kredytowa + bon o wartości 300 zł lub 500 zł do wykorzystania na Allegro.pl

Ruszyła II edycja promocji darmowej karty Citi Simplicity, w której możecie zdobyć bon do wykorzystania na Allegro.pl. W pierwszej edycji (cieszącej się sporym zainteresowaniem) do zdobycia było 400 zł. Tym razem promocja zawiera dwa warianty: bardzo łatwy z bonusem w wysokości 300 zł oraz nieco trudniejszy, gdzie do zdobycia jest 500 zł. Niezmiennie możecie zawnioskować o najlepszą na rynku kartę kredytową Citi Simplicity. Zarówno wydanie karty, jak i opłata za jej obsługę wynoszą okrągłe 0 zł.

 

 

Uczestnicy

Jak pewnie się domyślacie, okres karencji jest identyczny, jak w przypadku pozostałych promocji kart kredytowych Citi – 1 stycznia 2015 roku.  Tradycyjnie z promocji wyłączeni są pracownicy banku, osoby z nim współpracujące, członkowie władz i tak dalej.

Zanim otrzymacie kartę kredytową, bank będzie weryfikował waszą zdolność kredytową. Jest to oczywiście standardowa procedura, gdyż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań. Krąg osób mogących wnioskować o kartę jest szeroki m.in. osoby posiadające umowę o pracę, zatrudnione w ramach kontraktu, umowy cywilno-prawne, emeryci i renciści, osoby wynajmujące nieruchomości i inne. Więcej na temat dokumentowania dochodu w załączniku do regulaminu (strona 4). Polecam również zapoznać się z moim autorskim poradnikiem Jak działa karta kredytowa?

Minima narzucone przez bank to w przypadku osób pracujących na etacie, wiek – 21 lat, dochód – 1200 zł netto oraz zatrudnienie – od co najmniej 3 miesięcy. Przedsiębiorcy muszą natomiast prowadzić swoją działalność przez minimum 2 lata i mieć nie mniej niż 25 lat.

 

Jak przystąpić do promocji

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, pesel, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Macie na to czas do 30 czerwca 2017 roku.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje Wam terminy wizyty kuriera. Zapewne będzie Was on również namawiał na różne dodatkowe produkty, które nie są raczej opłacalne (na przykład ubezpieczenie). Pamiętajcie, nie musicie korzystać z propozycji konsultanta. Powiedźcie wprost, iż interesuje Was sama karta kredytowa bez żadnych dodatków. Po podpisaniu dokumentów w obecności kuriera, zostaną one przesłane do centrali w celu weryfikacji. Jeśli ostateczna weryfikacja będzie pozytywna, karta zostanie dosłana listem.

 

Warunki uzyskania nagrody

Jak wcześniej wspomniałem, promocja ma dwa warianty. W pierwszym z nich do zdobycia jest 300 zł. Aby je otrzymać należy nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

W tym samym terminie należy również wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 zł. Przykładowo, zawierając umowę w połowie kwietnia, na wykonanie transakcji macie czas do końca miesiąca plus maj oraz czerwiec.

W drugim, „cenniejszym” wariancie również należy zapewnić warunek z logowaniem do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej oraz do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (czyli na przykład część kwietnia + maj):

  • złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł (bez przelewu na opłacenie rachunków), rozkładanego na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” lub
  • zawrzeć porozumienie w zakresie dodatkowego limitu kredytu do umowy o kartę kredytową Citibank na kwotę co najmniej 1000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w planie spłat ratalnych „Komfort” lub
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 500 zł i złożyć dyspozycję rozłożenia tej kwoty na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort”.

 

Ile to wszystko kosztuje? Prowizja za rozłożenie transakcji na raty w ramach planu spłat ratalnych „Komfort” wynosi do 20% kwoty transakcji. Jest ona jednak ustalana indywidualnie, więc w waszym przypadku może być niższa. Być może w toku negocjacji z bankiem uda się nawet dogadać zwolnienie z tej opłaty. Oprócz prowizji, bank nalicza odsetki wynoszące 10% w skali roku (jedynie za okres wygenerowania realnego zadłużenia). To jednak nie wszystko. Bank nalicza także opłatę operacyjną za obsługę planu spłat ratalnych „Komfort”, która w ramach limitu kredytu wynosi 20 zł miesięcznie, zaś dla dodatkowego limitu 30 zł w skali miesiąca. Oczywiście odsetek oraz opłaty operacyjnej możecie uniknąć, jeśli od razu spłacicie wygenerowane zadłużenie.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie trzecia opcja. Wykonując transakcje bezgotówkowe na kwotę 500 zł zapewniacie sobie bon na 300 zł. Po tym sami zdecydujecie, czy opłaca się zawalczyć o opcję z 500 zł premii. Wszystko będzie zależeć od tego, jak wysoką (a w zasadzie jak niską) prowizję utargujecie podczas negocjacji z konsultantem. Oprócz tego wpadną niewielkie odsetki oraz opłata operacyjna.

Jeśli wolicie proste rozwiązania, równolegle trwają trzy inne promocje, gdzie do zdobycia jest voucher o 400 zł:

 

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę. W chwili otrzymania nagrody, wasza karta musi być aktywna.

Voucher będzie dostarczony w formie elektronicznej w wiadomości przesłanej przez bank. Możecie go wykorzystać do 31 grudnia 2017 roku. Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Złóż wniosek o kartę Simplicity i odbierz bon na Allegro.pl

 

Szczegóły karty kredytowej Citi Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu/powiadomienia – 0 zł
  • oprocentowanie – 10%

Pełna tabela opłat i prowizji

 

Równolegle trwa również promocja konta osobistego Citi Priority. Możecie w niej zdobyć nawet 400 zł premii.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów