Citi Handlowy: dwa bilety do Multikina w zamian za przetestowanie płatności w Google Pay

Od końca stycznia bieżącego roku, bank Citi handlowy współpracuje z Google Pay. Wszyscy którzy wstrzymali się z natychmiastową parametryzacją swojej karty Citi w aplikacji trafili w dziesiątkę. Otóż posiadacze konta (z kartą debetową) lub karty kredytowej w Citibanku, a zarazem smartfona wyposażonego w system Android w wersji KitKat 4.4 lub wyższej mogą w łatwy sposób zdobyć 2 bilety do Multikina. Wystarczy, samo zaimplementowanie karty płatniczej w systemie Google Pay oraz wykonanie 3 płatności. Warto się jednak pospieszyć. Pula nagród przewidziana jest dla 3600 najsprytniejszych użytkowników. Nowych klientów zachęcam natomiast do założenia konta w ramach promocji 150 zł premii na start. Natomiast w przypadku karty kredytowej do zdobycia jest smartfon Xiaomi o wartości 449 zł lub vouchery o wartości 350 zł.

 

 

Dodaj kartę do Google Pay i odbierz 3 bilety do kina

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały dodanej do Google Pay karty banku Citi Handlowy (tak przynajmniej rozumuję regulamin).

Aby zdobyć nagrodę, należy w dniach od 1 marca do 31 marca 2019 roku dodać do aplikacji kartę debetową lub kredytową, a następnie wykonać nią trzy transakcje bezgotówkowe, każda na minimum 5 zł. Dodatkowym wymogiem jest fakt, iż każda z kwalifikowanych płatności musi się odbyć innego dnia. 

 

Pierwsze 3600 osób, które spełni powyższe warunki otrzyma nagrodę w postaci dwóch elektronicznych kodów jednorazowych na bilety do sieci kin Multikino na filmy 2D, z wyłączeniem pokazów specjalnych i na zaproszenie. Zatem dla pewności, płatności wykonajcie w najbliższych 3 dniach 🙂

Informację o przyznaniu nagrody wraz z voucherami otrzymacie w wiadomości wewnętrznej w ciągu 7 dni roboczych od momentu spełnienia warunków promocji. Ważność kodów upływa 30 czerwca 2019 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji oraz na podstronie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów