fbpx

Citi Handlowy: dwa bilety do Multikina w zamian za rozłożenie na raty transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą kredytową w planie Komfort

W banku Citi Handlowy trwa bardzo prosta promocja dla posiadaczy kart kredytowych. Wykonując płatność bezgotówkową na kwotę co najmniej 100 zł oraz korzystając z usługi Planu Spłat Ratalnych Komfort uzyskacie dwa bilety do Multikina. Jeśli wasza transakcja będzie oscylować wokół minimalnej wymaganej kwoty, zaś zadłużenie spłacicie zaraz po odbiorze biletów, całe przedsięwzięcie będzie Was kosztowało mniej niż 1 zł. Jak widzicie, warto być klientem Citibanku. W związku z tym, polecam Wam dwie promocje darmowej karty Simplicity: konsolidacja z możliwością zaoszczędzenia nawet 550 zł lub punkty lojalnościowe na start o wartości kilkuset złotych.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy, którzy w dniach od 1 listopada 2017 roku do 30 października 2018 roku nie składali dyspozycji rozłożenia transakcji bezgotówkowej na raty w ramach Planu Spłat ratalnych „Komfort”. 

Ponadto, oferta skierowana jest do osób, które zostały niejako zaproszone do udziału w promocji (SMS-owo lub poprzez wyświetlenie baneru w bankowości elektronicznej). Oferta obowiązuje od 14 listopada 2018 roku do 30 listopada 2018 roku, więc być może otrzymaliście już wiadomość z zaproszeniem. Organizator przewidział 2000 sztuk nagród.

 

Jak zdobyć vouchery do kina

Po uzyskaniu zaproszenia, przechodzimy do działania. Po wykonaniu płatności w sklepie lub w Internecie na minimum 100 zł, otrzymacie SMS-a z linkiem przekierowującym do skorzystania z Planu Spłat Ratalnych Komfort. Do wyboru będziecie mieli różne opcje pod względem długości spłaty. Najkrótsza z nich to 3 miesiące. W moim przypadku koszt transakcji o wartości 120 zł, rozłożonej na 3 miesiące to 1,61 zł.

Kody wymienne na bilety otrzymacie do 7 grudnia 2018 roku w wiadomości poprzez bankowość online. W tym czasie plan spłat musi pozostawać aktywny. Natomiast po odebraniu biletu możecie spłacić całość wygenerowanego zadłużenia wraz z odsetkami za kilka lub kilkanaście dni. Ich suma będzie mniejsza niż 1 zł.

Prowizja za otwarcie oraz opłata operacyjna za obsługę Planu spłat ratalnych „Komfort” wynoszą 0 zł. Jedynym kosztem są odsetki, które wynoszą 10% w skali roku. Więcej na temat planu Komfort na stronie banku.

 

Ważność voucherów jest dosyć krótka, ponieważ możecie je wykorzystać tylko do 23 grudnia 2018 roku. Vouchery obowiązują na dowolne seanse filmowe 2D z wyłączeniem projekcji specjalnych, takich jak maratony filmowe, transmisje meczów i koncertów, pokazy przedpremierowe na zaproszenia.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów