fbpx

Citi Handlowy: darmowa karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem do perfumerii Douglas o wartości 400 zł – banalne warunki promocji

CitiDouglas

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej banku Citi Handlowy. Po raz kolejny w zamian za wyrobienie darmowej karty Citi Simplicity możecie otrzymać intratny bonus, a mianowicie voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w sieci perfumerii Douglas. To nie pierwsza tego typu akcja, aczkolwiek tym razem warunki promocji są o wiele łatwiejsze do spełnienia. W zasadzie wystarczy aktywować kartą oraz co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub mobilnej. Bank nie wymaga wykonywania żadnych transakcji bezgotówkowych.

 

 

Uczestnicy promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2014 roku. Jeśli zatem posiadaliście kartę kredytową w Citi Handlowym, ale zamknęliście ją przed terminem wyznaczonym przez bank – wówczas możecie skorzystać z promocji. Analizując poprzednie promocje, należy stwierdzić, iż pod względem okresu karencji bank jest niestety nieugięty.

Ponadto z promocji nie mogą skorzystać pracownicy banku oraz spółek zależnych. Więcej na temat wykluczeń w regulaminie.

 

Warunki otrzymania nagrody:

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza na dedykowanej stronie promocji. Do wyboru macie kartę World Mastercard oraz Citi Simplicity. Zdecydowanie polecam tą drugą ze względu na brak opłaty za wydanie oraz brak opłaty rocznej. Promocja trwa od 7 listopada 2016 roku do 31 stycznia 2017 roku.

Pamiętajcie również o wyrażeniu zgody na otrzymywanie informacji marketingowej.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej.

Gdy już otrzymacie swoją kartę (oraz ją aktywujecie) wystarczy, że w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie) zalogujecie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

I to wszystko! Dawno nie było tak łatwej promocji, z tak wartościową nagrodą. Oczywiście voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w perfumerii to nie to samo co 400 zł w gotówce. Jednak w przypadku sprawnego skorzystania z promocji, być może bank prześle Wam voucher jeszcze przed świętami. Wówczas macie gotowca, jeśli chodzi o prezent pod choinkę. 🙂

 

Przyznanie vouchera

Voucher zostanie przesłany poprzez wiadomość w serwisie bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniliście warunki oferty.

Voucher jest ważny do 30 czerwca 2017 roku. Bank niestety nie precyzuje, jaka musi być minimalna wartość zamówienia oraz czy bon można dzielić lub czy można otrzymać resztę w gotówce. Postaram się zdobyć to info i uzupełnić wpis. 

 

Wymagania dotyczące uzyskania karty kredytowej


Oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, powyżej 21-go roku życia, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby zatrudnione na umowach cywilno-prawnych (zlecenie lub dzieło), a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających dochody w załączniku – ostatnie strony regulaminu.
 

W przypadku osób prowadzących działalność gospodarczą: min. 2 lata od zarejestrowania działalności, osoby powyżej 25-go roku życia
 

Dochód netto nie mniejszy niż 1 200 zł
 

Nie posiadających żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014 roku.
 
 .
Szczegóły karty

Do wyboru macie dwie karty kredytowe, aczkolwiek rekomenduję jedną – kartę Citi Simplicity. Powód? Prozaiczny. Karta jest zwolniona z opłaty za wydanie jak i z opłaty rocznej. Szczegóły karty:

  • opłata za wydanie karty – 0 zł
  • opłata roczna za kartę – 0 zł
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł
  • okres bezodsetkowy – 56 dni

O oprocentowaniu karty nie wspominam, gdyż nawet nie wyobrażam sobie, aby którykolwiek użytkownik bloga JakDorobić.com wpadał w tak zwany „okres odsetkowy” 🙂 Ale jakby co, to wynosi 10% w skali roku. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój artykuł Jak działa karta kredytowa?

.

Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 
Karta kredytowa Citibanku może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone. Wystarczy napisać krótkie sformułowanie: Rezygnuję z obsługi Citiphone, jednocześnie zostaję zwolniony/a z comiesięcznej opłaty z tego tytułu.
 

Więcej w tabeli opłat i prowizji

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Inteligo: 100 zł premii za założenie konta

Konto z Lwem w banku ING z 100 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów