fbpx

Citi Handlowy: 8000 punktów Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł dla obecnych i nowych klientów!

Trwa do:
30 września 2021
Dostępność wniosków
10500
bezcenne chwile

Okresowe promocje w programie Mastercard Bezcenne Chwile pozwalają w prosty i szybki sposób zdobyć pokaźne ilości punktów. Taką okazję mają właśnie posiadacze kart Mastercard wydanych przez bank Citi Handlowy, którzy za wykonanie kilku zakupów zdobędą nawet 8000 punktów, wymiennych na vouchery i nagrody o wartości około 100 zł. Jeszcze większa szansa czeka na osoby, które ze wspomnianym bankiem nie mają nic wspólnego. Zakładając konto mogą powiększyć premię o 200 zł na start, dodatkowe punkty o wartości 50 zł oraz 2 kody na przesyłki InPost i 100 zł zwrotu za zakupy. Inna opcja to karta kredytowa Simplicity z 400 zł premii na start do wykorzystania na Allegro.

Uczestnicy promocji

Udział w promocji może wziąć każda pełnoletnia osoba, która posiada w banku Citi Handlowym kartę Mastercard (bez znaczenia, czy będzie to karta kredytowa czy debetowa). Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście swojej karty w programie, możecie to zrobić teraz. Jeśli z kolei zrobiliście to już wcześniej, możecie spokojnie przejść do spełniania warunków – to nie sama rejestracja jest tutaj koniecznym punktem.

Poznaj Citi Handlowy i zdobądź jeszcze więcej!

Jeśli chcielibyście wziąć udział w opisywanej promocji, ale nie dysponujecie kartą Citi Handlowego, możecie założyć nowe konto i zdobyć jeszcze więcej! Czeka na Was 200 zł premii na start, dodatkowe punkty Mastercard o wartości 50 zł, 2 kody na przesyłki InPost oraz nawet 100 zł moneyback po wyrobieniu karty kredytowej.

Zasady promocji – Citi Handlowy i Mastercard

Promocja trwa do 30 września 2021 lub do wyczerpania puli 10.500 nagród (jedna nagroda to 2000 punktów – o tym w dalszej części artykułu).

Organizator nagrodzi Was za wykonanie kilku możliwych akcji. Za każdą z nich otrzymacie 2000 punktów (każdy zakup w danym miejscu zostanie premiowany tylko raz). Każdy uczestnik może zdobyć łącznie 4 nagrody, czyli w sumie 8000 punktów za wydanie (w jednej transakcji) kwoty co najmniej 50 zł:

  • w sklepach stacjonarnych i online sieci iSpot,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci Empik,
  • na merlin.pl,
  • w sklepach stacjonarnych i online sieci RTV Euro AGD.

Warto podkreślić, że warunkiem jest zrobienie jednorazowej płatności na określoną kwotę. Suma mniejszych płatności na łączną kwotę 50 zł nie zapewnia nagrody.

Wykluczone będą oczywiście transakcje anulowane i zwrócone. Wymienione transakcje należy wykonać do 30 września 2021 roku.

Punkty trafią na Wasze konto w programie w ciągu maksymalnie 31 dni od chwili spełnienia warunków. Ich ważność to 2 miesiące – po tym czasie wygasają i nie będzie można ich już wykorzystać.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Na co można wymienić 8000 punktów?

8000 punktów dostępnych w promocji odpowiada wartości około 100 zł. Kilka przykładowych nagród z katalogu programu Mastercard Bezcenne Chwile:

  • Karta podarunkowa o wartości 50 zł do sklepów Decathlon/Empik/Euro RTV AGD/Ski Team/W.KRUK/Smyk i wielu innych będzie Was kosztować 3400 punktów,
  • Bilet do Cinema City na seans 2D to 800 punktów,
  • Voucher o wartości 20 zł do Google Play to koszt 2000 punktów.

Przykładowa nagroda z katalogu Mastercard Bezcenne Chwile

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów