fbpx

Citi Handlowy: Bankowanie na smartfonie, czyli 20 zł premii za zalogowanie do aplikacji mobilnej

W banku Citi Handlowym rusza kolejna edycja promocji, w której obecni klienci mogą w bardzo łatwy sposób zdobyć 20 zł premii. Aby otrzymać bonus wystarczy tak naprawdę…jednorazowo zalogować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Premię otrzymają jednak najsprytniejsi, ponieważ pula nagród wynosi jedynie 1000 sztuk. Ponadto akcja skierowana jest wyłącznie do osób, które otrzymają zaproszenie. Jak zatem widzicie warto współpracować z Citi Handlowym. Jeśli zatem nie jesteście jeszcze jego klientami, przypominam, iż obecnie w ramach promocji darmowej karty kredytowej Simplicity do zdobycia jest voucher Allegro o wartości 400 zł.

 

 

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy, otwartych przed 19 maja 2019 roku. Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie korzystały z serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile. Oprócz tego należy zostać niejako zaproszonym do promocji (SMS-owo i mailowo). Osobiście maila dostałem dzisiaj, natomiast SMS ma przyjść 21 maja 2019 roku. Będzie on stanowił przypomnienie o promocji, ponieważ akcja jest limitowana, o czym mowa poniżej.

Po uzyskaniu zaproszenia, pozostanie Wam już tylko co najmniej jedno zalogowanie się do aplikacji mobilnej Citi Mobile. Promocja oficjalnie rusza o godzinie 14:00 w dniu 21 maja 2019 roku, zatem pamiętajcie, aby mieć przy sobie smartfona w okolicach tej godziny. Ponadto już wcześniej możecie zainstalować aplikację. Nagrodę otrzyma 1000 osób, które zalogują się jako pierwsze.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu oferty, na konto lub w ramach rachunku karty kredytowej (powiększając nadpłatę lub redukując zadłużenie).

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów