Citi Handlowy: „Bankowanie na Smartfonie i Tablecie”, czyli łatwe 20 zł premii

W banku Citi Handlowy trwa bardzo łatwa promocja, w której możecie zdobyć 20 zł premii. Aby otrzymać bonus wystarczy tak naprawdę…zalogować się do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Promocja ma dwa minusy. Pierwszy z nich to fakt, iż jest ona dostępna tylko na zaproszenie. Drugi – pula nagród to tylko 500 sztuk, zatem warto się pospieszyć.

 

 

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub karty kredytowej w banku Citi Handlowy. Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji (czyli 13 września 2017 roku) nie korzystały z systemu bankowości elektronicznej Citibank Online na urządzeniu mobilnym. Oprócz tego należy zostać niejako zaproszonym do promocji. W tym celu bank powiadomi Was o ofercie wyświetlając promocyjny baner po zalogowaniu się w bankowości elektronicznej (na komputerze). Po kliknięciu w Sprawdź, a następnie w Chcę skorzystać z oferty, zostaniecie przyłączeni do promocji.

Teraz pozostało Wam już tylko co najmniej jedno zalogowanie się do bankowości elektronicznej poprzez przeglądarkę z wykorzystaniem smartfonu lub tabletu z dowolnym systemem operacyjnym (logowanie poprzez aplikację nie spełnia warunków promocji). Akcja trwa od 13 września do 30 września 2017 roku. Jeśli pojawił się Wam baner, radzę nie zwlekać ze spełnieniem warunków promocji, ponieważ jest ona przeznaczona tylko dla 500 pierwszych osób.

Premia zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych. Wszelkie kwestie podatkowe załatwia za Was bank. Przy przyznawaniu nagród decyduje data zalogowania do nowej wersji systemu Citibank Online.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

…a dla nowych klientów

Citi Handlowy to z pewnością najhojniejszy bank pod względem promocji bankowych. Za założenie konta możecie zdobyć 400 zł premii. Następnie polecając konto bliskim, otrzymacie 100 zł za skutecznie polecenie (maksymalnie 5 osobom). Cały wysyp promocji mamy również w przypadku darmowej karty kredytowej Citi Simplicity:

Warto również pamiętać o programie poleceń kart kredytowych: 150 zł premii dla polecającego oraz tablet Lenovo o wartości 425 zł dla polecającego.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów