Citi Handlowy: 600 zł premii z kontem Citi Priority (oraz 300 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej Citi Simplicity)

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Ruszyła kolejna świetna promocja konta Citi Priority. Tym razem możecie zdobyć do 600 zł premii w formie 5% zwrotów od płatności kartą. To obecnie najwyższy moneyback dostępny na rynku. Co ważne, Citi Handlowy nie stosuje żadnych ograniczeń co do wykonywanych transakcji, zaś samo konto Citi Priority może być dla Was w pełni darmowe. Warto wspomnieć, iż użytkowanie karty debetowej, przelewy internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty we wpłatomatach Euronetu są bezwarunkowo darmowe. Co więcej, w chwili obecnej trwa korzystna promocja karty Citi Simplicity, w której możecie zdobyć 300 zł łatwej premii na start. Łącznie daje to nawet 900 zł bonusu. Takie rzeczy tylko w Citku 🙂 UWAGA – promocja jest limitowana do 2500 wniosków, zatem mając w pamięci poprzednią edycję akcji, warto się pospieszyć z decyzją o założeniu konta. PS jeśli lubicie promocje z moneybackiem, sprawdźcie ofertę mBanku, który zapewnia 4% zwrotu oraz TMUB, gdzie moneyback wynosi 5%.

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w banku Citi Handlowy (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) po 31 października 2016 roku. Posiadanie w powyższym okresie innego produktu (na przykład karty kredytowej) w żadnym stopniu nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Ba, posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego pomoże Wam uniknąć opłat z tytułu użytkowania konta (o czym będzie mowa na końcu artykułu). Takim produktem może być na przykład karta kredytowa z premią o wartości 300 zł.

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie krótkiego formularza na dedykowanej stronie banku. Macie na to czas do 28 lutego 2018 roku lub do wyczerpania puli 2500 wniosków. Poprzednia edycja promocji zakończyła się sporo przed czasem, dlatego i tym razem lepiej nie zwlekać ze złożeniem wniosku. Póki formularz jest aktywny – macie pewność wzięcia udziału w promocji.

Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant, który pobierze od Was szczegółowe dane niezbędne do podpisania umowy. Jeśli jesteście już klientami Citi, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. Natomiast w przypadku nowych klientów, dokumenty zostaną dostarczone kurierem.

Ponadto podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

  • przetwarzanie przez bank waszych danych osobowych w celu informowania Was o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, a w przypadku niezawarcia Umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach Banku i ww. podmiotów, z wyjątkiem informowania drogą elektroniczną opisaną w pkt 2 Formularza Danych Klienta,
  • otrzymywanie za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji dotyczących prowadzonych dla Was przez Bank rachunków oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204) dotyczących produktów i usług oferowanych przez Bank oraz przez podmioty współpracujące z Bankiem w trakcie trwania Umowy, w przypadku jej niezawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

Zasady promocji

Aby zostać zakwalifikowanym do promocji, wystarczy spełnić dwa proste warunki. Macie na to czas do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo podpisując umowę w lutym, na spełnienie warunków będziecie mieli czas do 31 marca 2018 roku. Co zatem należy zrobić?

Po pierwsze, co najmniej raz zalogujcie się do bankowości online lub bankowości mobilnej. Co tu kryć, warunek ten można spełnić wręcz nieświadomie. Druga kwestia to jednorazowe osiągnięcie dziennego salda w wysokości minimum 5000 zł. Co oznacza dzienne saldo? To proste. W ciągu jednego dnia na waszym koncie musi pojawić się kwota minimum 5000 zł, po czym musi ona przeleżeć na rachunku co najmniej do następnego dnia. Wracając do naszego przykładu, załóżmy, że 17 lutego o godzinie 12:00 na wasze konto wpłynie 5000 zł. Teraz wystarczy, że do 18 lutego środki będą znajdować się na rachunku, po czym swobodnie możecie je wypłacić. Aha, pamiętajcie, iż wpłacone środki muszą pochodzić z zewnątrz, a nie z rachunków prowadzonych przez Citi. Może to być na przykład przelew z waszego konta w innym banku.

W ten sposób zapewniliście sobie przyłączenie do promocji? Co teraz? No jak to co, maksymalne naparzanie kartą debetową gdzie tylko się da i to przez 12 miesięcy. Bank będzie naliczał Wam 5% zwrotu, maksymalnie 50 zł w skali miesiąca. Oznacza to, iż moneyback zmaksymalizujecie przy transakcjach za co najmniej 1000 zł. Na szczęście Citi nie wyklucza żadnych transakcji, zatem bardziej „egzotyczne” płatności jak opłacanie rachunków kartą, doładowania e-portmonetek, czy też przekazy bankomatowe Euronet spełnią warunki moneyback. Oczywiście tradycjonaliści mogą po prostu używać karty z logiem Citi robiąc zakupy w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Teraz troszkę formalności. Pierwszy okres spełniania warunków to miesiąc następujący po otwarciu konta (w naszym przykładzie będzie to zatem marzec). Pamiętajcie również, iż liczy się nie data wykonania, a data zaksięgowania transakcji (księgowanie trwa maksymalnie do kilku dni). Premie będą wypłacane do ostatniego dnia kolejnego miesiąca. W momencie wypłaty premii wasze konto musi być aktywne oraz nie może być w fazie wypowiedzenia. 

Po szczegóły odsyłam do:

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 600 zł premii

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta (szczegóły poniżej),
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet,
  • więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • zasilenie konta wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości minimum 5000 zł miesięcznie i posiadanie co najmniej jednego produktu kredytowego (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Nie da się ukryć, iż oferta depozytowa w Citi Handlowym jest dość słaba, dlatego o wiele lepszym sposobem na uniknięcie opłat jest wariant numer dwa. Jeśli nie posiadacie jeszcze karty kredytowej z logo Citi, zapoznajcie się z aktualną promocją darmowej karty kredytowej Citi Simplicity, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii.

Najlepszą strategią będzie zawnioskowanie najpierw o kartę kredytową, a dopiero później o konto osobiste. Warto pamiętać, iż w przypadku karty kredytowej możecie uzyskać decyzję odmowną (na przykład ze względu na złą historię kredytową). Jest jednak i na to sposób. Otóż możecie również założyć samo konto osobiste, a następnie zawnioskować o udzielenie limitu kredytowego w koncie. Posiadanie otwartej linii kredytowej wypełnia warunki zwalniające z opłaty za konto. Z moich informacji wynika, iż Citi Handlowy dość liberalnie przyznaje debety w koncie, zatem zawsze można spróbować takiej taktyki, choć niesie ona oczywiście za sobą pewne ryzyko. Dajcie znać w komentarzach, jakie decyzje podjęliście.

Otwórz konto Citi Priority i odbierz do 600 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów