fbpx

Ostatni dzień promocji: 300 zł premii gotówkowej za wyrobienie karty kredytowej Simplicity oraz do 400 zł bonusu z kontem Citi Priority

Tylko do dzisiaj (23 maja 2018 roku) macie szansę załapać się na świetną promocję darmowej karty kredytowej Simplicity od Citibanku. W ostatnim czasie Citi Handlowy regularnie organizuje akcje, w których do zdobycia są różnej maści vouchery. W niniejszej promocji możecie natomiast zdobyć 300 zł w formie przelewu na rachunek. Aby zdobyć premię wystarczy wykonać 10 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę (po 5 płatności w jednym miesiącu). W przypadku karty Citi Simplicity nie nalicza się żadnej opłaty za wydanie karty, opłaty miesięcznej, czy też opłaty za wznowienie. Ponadto otrzymujecie darmowe monity i powiadomienia SMS. W przypadku terminowego spłacania karty, korzystanie z niej będzie dla Was zupełnie bezkosztowe. Swoje dochody będziecie mogli dodatkowo zwiększyć o kolejne 400 zł, jeśli zdecydujecie się na udział w osobnej akcji promocyjnej konta Citi Priority.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 stycznia 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produktu banku Citi Handlowy lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Druga kwestia w zakresie uczestnictwa w promocji to zdolność kredytowa niezbędna do uzyskania karty kredytowej. Na szczęście bank dość precyzyjnie określa, jakie minima należy spełnić, aby móc wnioskować o „plastik”. Co do wynagrodzenia, minimalna kwota dochodu umożliwiająca uzyskanie karty to 1200 zł netto miesięcznie. Oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, mających co najmniej 21 lat, pracujących w obecnej firmie minimum 3 miesiące (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt). W przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, ponadto powinniście prowadzić swoją działalność gospodarczą nie której niż 2 lata. O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku nr 1 do regulaminu.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat funkcjonowania kart kredytowych, polecam mój autorski poradnik Jak działa karta kredytowa?

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Jeśli zdecydowaliście się na udział w promocji, pierwszym krokiem będzie wypełnienie formularza na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Na wypełnienie formularza macie czas do 23 maja 2018 roku.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, który podczas rozmowy pobierze wasze dane osobowe oraz dochodowe, a także poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. W trakcie spisywania wniosku należy również wyrazić zgody na:

  • przetwarzanie przez bank danych osobowych w celu informowania o produktach i usługach oferowanych przez podmioty współpracujące z bankiem w trakcie trwania umowy, a w przypadku niezawarcia umowy albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej, o produktach banku i ww. podmiotów,
  • otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych w rozumieniu ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną dotyczących oferty Banku oraz podmiotów współpracujących z Bankiem w trakcie trwania umowy, w przypadku jej nie zawarcia albo po jej rozwiązaniu, wygaśnięciu lub odstąpieniu od niej.

Jeśli podczas rozmowy z konsultantem okaże się, iż wstępna decyzja jest pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową. Po podpisaniu umowy, karta zostanie dosłana tradycyjnym listem.

 

Warunki otrzymania premii

Gdy już otrzymacie swoją kartę, wówczas do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę, zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę.

Drugim, a zarazem głównym warunkiem otrzymania nagrody będzie wykonanie 5 transakcji  bezgotówkowych przez okres dwóch kolejnych miesięcy. Przykładowo, gdy umowę podpiszecie w lutym, wówczas w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu wykonajcie po 5 płatności na dowolną kwotę (czyli łącznie 10 płatności). Pamiętajcie, iż transakcje muszą być również zaksięgowane w danym miesiącu, dlatego lepiej nie czekać z ich wykonaniem do końcówki miesiąca. Płatności mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

 

To wszystko! Zgodnie z regulaminem, premia zostanie wypłacona w ciągu miesiąca od momentu spełnienia warunków (w naszym przykładzie będzie to zatem kwiecień lub maj 2018 roku). Dodatkowo fakt ten zostanie potwierdzony poprzez wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Zastanawiacie się w jaki sposób zostanie zaksięgowana wypłata premii? Otóż, jeśli w ramach rachunku karty wygenerowane będzie zadłużenie, wówczas przelew zredukuje je o kwotę 300 zł. Wypłacona premia może również utworzyć nadwyżkę na rachunku karty. Wówczas możecie ją po prostu wydać podczas kolejnych zakupów lub zlecić (poprzez wiadomość w poczcie wewnętrznej) dokonanie wypłaty środków na wasze konto bankowe. Operacja ta jest bezpłatna. 

 

Złóż wniosek i odbierz 300 zł premii

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity
  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata miesięczna za kartę – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 10,47%,
  • opłata za korzystanie z usługi Citiphone – 6 zł (można z niej zrezygnować w serwisie Citionline, zaraz po aktywacji karty),
  • więcej w tabeli opłat i prowizji. 

 

 
Screen Shot 01-08-16 at 08.27 PM
 .
 
 

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli zrezygnować z karty (mimo, iż jest bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić zaraz po odebraniu nagrody i to bez wychodzenia z domu (kartę zamyka się w pełni online). To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty.

Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji. 

 

Złóż wniosek i odbierz 300 zł premii

 

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów