Citi Handlowy: 300 zł premii do wykorzystania w sklepach DUKA za założenie konta Citi Priority

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest 350 zł premii w promocji darmowego Citikonta, do 160 zł moneyback oraz 900 zł bonusu w promocji karty kredytowej.

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nie 270 zł, a 450 zł łatwej premii na start + 100 zł w voucherach Bezcenne Chwile.

Dotychczas domeną promocji konta Citi Priority było wypłacanie moneyback w dłuższym okresie czasowym, na przykład 6 lub 12 miesięcy. Tym razem Citi Handlowy zorganizował akcję, w której możecie zdobyć jednorazowo voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie DUKA. Swoją nagrodę będziecie mogli odebrać już po 2 miesiącach aktywności. Ponadto uzyskacie rabat o wartości 20% na kolejne zamówienie. Przy okazji przypominam o trwających promocjach karty kredytowej, w których w łatwy sposób możecie zyskać nawet 500 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji i jak założyć promocyjne konto

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego (również jako współposiadacz lub pełnomocnik) od 1 stycznia 2017 roku. Jeśli natomiast posiadacie jakiś inny produkt Citi Handlowego (na przykład kartę kredytową), oczywiście możecie wziąć udział w niniejszej promocji, a dodatkowo ułatwi to spełnienie warunków akcji o czym będzie mowa nieco później. 

Aby wziąć udział w promocji, pierwszym krokiem będzie złożenie krótkiego wniosku na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 30 czerwca 2018 roku. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Wami konsultant. Jeśli jesteście już klientami Citi, nie będzie nawet potrzeby wysyłania do Was kuriera. Po weryfikacji, umowa zostanie udostępniona w serwisie bankowości elektronicznej. W przypadku nowych klientów, umowa zostanie dostarczona kurierem. Wszelkie szczegółowe dane do umowy podacie podczas rozmowy z konsultantem. Umowę należy zawrzeć do 31 lipca 2018 roku, zatem macie sporo czasu, by na spokojnie załatwić wszelkie formalności. 

Limit promocyjnych wniosków wynosi 1000 sztuk, zatem warto się pospieszyć. W przypadku przedwczesnego zakończenia akcji, składanie nowych wniosków zostanie wyłączone.

Warunki zdobycia premii na start

Aby zdobyć pierwsze 300 zł premii do wykorzystania w sieci sklepów DUKA, musicie spełnić dwa warunki. Po pierwsze, w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonajcie płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 zł (z wyłączeniem transakcji internetowych). Jeśli dla przykładu zawrzecie umowę w czerwcu, wówczas w lipcu i sierpniu „wykręćcie” po 300 zł.

Drugim z warunków jest zasilenie konta środkami w łącznej wysokości minimum 5000 zł, nie później niż do  końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po  miesiącu, w  którym otwarto konto. Tradycyjnie wpływy muszą pochodzić z zewnątrz (na przykład z waszego konta w innym banku).

Jeśli spełnicie warunki promocji, wówczas w kolejnym miesiącu po ich spełnieniu otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. W naszym przykładzie będzie to zatem wrzesień 2018 roku. Wiadomość ta będzie jednocześnie zawierać elektroniczny voucher do wykorzystania podczas zakupów w sklepach DUKA.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji „300 zł na zakupy w DUKA z kontem Citi Priority”.

Jak wykorzystać voucher

Otwórz konto Citi Priority i odbierz 300 zł premii

Ile kosztuje konto Citi Priority

  • 0 zł lub 30 zł za prowadzenie konta (szczegóły poniżej),
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową – bezwarunkowo,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet,
  • więcej na temat opłat w Tabeli Opłat i Prowizji

Opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku spełnienia jednego z poniższych warunków:

  • utrzymywanie średniego salda środków w wysokości minimum 30.000 zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach), lub
  • suma wpływów w danym miesiącu wyniesie co najmniej 5000 zł i będziecie posiadać co najmniej jeden produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Otwórz konto Citi Priority i odbierz 300 zł premii

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów