fbpx

Citi Handlowy: 300 zł premii na start + 7,2% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł dla nowych użytkowników bezwarunkowo darmowego konta osobistego!

Trwa do:
13 sierpnia 2024
Dostępność wniosków
3000

Nowa promocja na horyzoncie! Zakładając bezwarunkowo darmowe CitiKonto z kartą debetową oraz Konto Oszczędnościowe otrzymacie nagrodę w postaci 300 zł premii gotówkowej na start oraz podwyższone do 7,2% w skali roku oprocentowanie na oszczędnościówce dla kwoty do 100.000 zł. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać przez 4 miesiące kalendarzowe. Na chwilę obecną jest to jeden z najlepszych wyników na rynku kont oszczędnościowych. Co do samego rachunku, Citikonto to w pełni darmowe konto osobiste. Zapewnia ono między innymi bezwarunkowo darmowe prowadzenie, bezwarunkowo darmową obsługę karty debetowej, darmowe przelewy internetowe (w tym 3 przelewy natychmiastowe), a także 4 darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Co tu kryć, tak dobre warunki użytkowania konta to rzadkość na rynku bankowym w Polsce. Citikonto możecie zarówno otworzyć, jak i zamknąć bez wychodzenia z domu i bez przyjmowania kuriera. Po założeniu konta możecie zdobyć kolejny bonus w jednej z dwóch oferowanych promocji karty kredytowej Citi Simplcity. Do wyboru macie promocję z 1200 zł premii oraz alternatywną propozycję z 800 zł premii. Obie akcje różnią się od siebie, dlatego proponuję Wam poznać zasady obu i dopiero wtedy podjąć decyzję 😉

Uczestnicy promocji – Citibank

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy w okresie po 31 grudnia 2021 roku nie posiadali w Citi Handlowym konta osobistego lub konta oszczędnościowego. Co ważne, posiadanie innych produktów banku (w tym karty kredytowej) nie koliduje z możliwością udziału w niniejszej akcji. To dość ważne zagadnienie, ponieważ wielu czytelników bloga posiada już kartę z logo Citi. Ba, w ten sposób proces założenia konta będzie jeszcze prostszy, ponieważ bank posiada już wasze dane w swoim systemie.

Jak założyć promocyjne Citikonto

Uwaga! Jeśli używacie AdBlocka lub innego blokera reklam, na wszelki wypadek wyłączcie go, zanim przejdziecie na stronę promocji. Z doświadczenia wiemy, że tego typu wtyczki mogą spowodować problemy z dołączeniem do akcji. Jeśli regularnie przeglądacie bloga JakDorobic.pl, możecie wyłączyć AdBlock na stałe dla naszego adresu. Gwarantuję, że nie znajdziecie tutaj żadnej irytującej reklamy 😉

Wniosek o promocyjne Citikonto dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. Na złożenie wniosku macie czas w terminie do 13 sierpnia 2024 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych wniosków. W przypadku, gdy dojdzie do wyczerpania puli, strona promocji po prostu zaprzestanie przyjmować nowe wnioski.

Wniosek możecie wypełnić na komputerze lub na smartfonie (pamiętajcie o zaakceptowaniu regulaminu oraz zgód marketingowych). Na koniec otrzymacie SMS-a z linkiem do pobrania aplikacji mobilnej, za pośrednictwem której wykonacie foto-weryfikację. Chodzi tutaj o zrobienie zdjęcia twarzy (selfie) oraz zdjęcia dowodu osobistego z wykorzystaniem waszego smartfona.

W razie jakiegokolwiek niepowodzenia w przypadku składania wniosku (nieudana weryfikacja lub zamknięcie przeglądarki), na maila otrzymacie link, za pośrednictwem którego dokończycie wniosek. Ewentualnie bank skontaktuje się z Wami z propozycją dokończenia zakładania konta (poprzez ponowną foto-weryfikację, za pośrednictwem kuriera, w oddziale lub zdalnie przez infolinię).

Weryfikacja tożsamości promocja citibank citi handlowy
Taki komunikat ujrzycie na końcu wniosku.

Podczas wypełniania wniosku wyraźcie zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Jak zdobyć promocyjne oprocentowanie?

Po założeniu CitiKonta należy oczywiście założyć także Konto Oszczędnościowe oraz wpłacić na nie środki. Oszczędnościówkę założycie po zalogowaniu do bankowości elektronicznej.

Specjalne oprocentowanie (7,2% w skali roku) na Koncie Oszczędnościowym będzie naliczane pod warunkiem, że w każdym z 4 kolejnych miesięcy po założeniu CitiKonta:

 • zapewnicie wpływy na rachunek osobisty na łączną kwotę co najmniej 2000 zł,
 • wykonacie co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą lub wydanym do niej nośnikiem zbliżeniowym na łączną kwotę minimum 300 zł (w każdym miesiącu).

Jeśli w jednym z 4 wymienionych miesięcy nie uda się Wam spełnić warunków promocji, nadal możecie spełniać je w pozostałych miesiącach i otrzymywać w nich podwyższoną stawkę oprocentowania.

Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Sumowane są tu transakcje wykonane kartą kredytową oraz nośnikiem zbliżeniowym (również przez Google Pay i Apple Pay). Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (na przykład zasilenia Revoluta). Wystarczy więc wykonywać „standardowe” płatności za zakupy, by spełnić ten warunek.

Jeśli chodzi o wpływy, bank stawia jeden warunek: wpłaty nie mogą pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citi Handlowy dla klientów indywidualnych. Możecie jednak wykonać przelew ze swojego konta prowadzonego w innym banku. Po wykonaniu operacji środki możecie dowolnie wykorzystać – na przykład przelać z powrotem lub przerzucić na promocyjne konto oszczędnościowe. Możecie też zdecydować się na otrzymywanie wynagrodzenia za pracę na swoje nowe CitiKonto, co pozwoli Wam zgarnąć duży bonus gotówkowy, ale o tym za chwilę…

W każdym miesiącu, w którym spełnicie powyższe warunki, oprocentowanie Waszych środków będzie wynosiło 7,2% w skali roku. Promocyjne odsetki, które zostaną naliczone jako nadwyżka od oprocentowania standardowego, otrzymacie w formie przelewu na Konto Oszczędnościowe do 20. dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym spełnicie warunki. Odsetki wynikające ze standardowego oprocentowania zostaną naliczone na koniec danego miesiąca kalendarzowego.300 zł premii gotówkowej od banku Citi Handlowy

Bonus w kwocie 300 zł podzielony jest na dwie części. Warunki zdobycia większej z nich (o wartości 280 zł) w pewnym sensie pokrywają się z warunkami zdobycia podwyższonego oprocentowania. Wystarczy, że w ciągu 3 kolejnych miesięcy, licząc od drugiego miesiąca po założeniu konta, będziecie otrzymywać na swój nowy rachunek wpływ wynagrodzenia. Jego regulaminowa definicja to:

Wpłata wynagrodzenia: oznacza sumę wpływów na Konto z tytułu:

 • wynagrodzenia (z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę/zleceniodawcę)
 • emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego
 • stypendium.

  Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z:
 • rachunków prowadzonych dla klientów indywidualnych prowadzących dla Uczestnika w Banku lub w innych instytucjach finansowych,
 • wpłat własnych w naszych placówkach lub wpłatomatach,
 • wpływów na konto od osób fizycznych.

Przelew wynagrodzenia na konto pozwoli Wam również spełnić w danym miesiącu warunek otrzymania podwyższonego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym 😉

20 zł bonusu za wyrażenie zgód marketingowych

20 zł premii gotówkowej otrzymacie z kolei za samo podpisanie umowy oraz wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowo-handlowych do końca miesiąca następującego po miesiącu założenia konta.

Chodzi o wspomniane już wcześniej zgody na:

 • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach) oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego.

Wydanie nagród w promocji „Zyskaj 7,2 % oraz do 300 PLN”

Bonus w wysokości 20 zł (za wyrażenie zgód marketingowych) spłynie na Wasze konto w terminie do końca drugiego miesiąca po założeniu rachunku. Premia o wartości 280 zł trafi do Was do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków otrzymywania wynagrodzenia. Ewentualne wątpliwości wyjaśni poniższy przykład 😉

Przykładowo przebieg promocji może więc wyglądać tak:

 • Czerwiec 2024 roku: wnioskujecie o darmowe CitiKonto i podpisujecie umowę.
 • Lipiec 2024 roku: wykonujecie 3 transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł, otrzymujecie wpływ na konto w kwocie 2000 zł (z tytułu wynagrodzenia lub z własnego konta w innym banku). Zyskujecie tym samym promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym. Do końca tego miesiąca utrzymajcie też wyrażone zgody marketingowe.
 • Sierpień 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł. W tym miesiącu na konto wpada także 20 zł bonusu za zgody marketingowe.
 • Wrzesień 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł.
 • Październik 2024 roku: na Wasze konto wpływa wynagrodzenie w kwocie co najmniej 2000 zł. Wykonujecie ponadto 3 transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę przekraczającą 300 zł.
 • Listopad 2024 roku: na Wasze konto wpływa premia gotówkowa w kwocie 280 zł.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Citikonto – jak założyć promocyjne konto oszczędnościowe?

Twoja Lokata na 5,5% w skali roku

Twoja Lokata to dodatkowy, 3-miesięczny depozyt, dostępny wyłącznie dla osób, które założą promocyjne Citikonto. Lokatę możecie założyć w bankowości elektronicznej, za pośrednictwem bankowości telefonicznej CitiPhone, ewentualnie w placówkach stacjonarnych banku. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś maksymalna 20.000 zł. Z preferencyjnej lokaty możecie skorzystać jednorazowo. Lokata ma charakter nieodnawialny – po okresie zapadalności, środki wraz z odsetkami trafią na wasze Citikonto.

Twoja Lokata – Bank Citi Handlowy

Konto SuperOszczędnościowe na 5% w skali roku

W przypadku Konta SuperOszczędnościowego możecie ulokować kwotę do 20.000 zł na 5% w skali roku. Nadwyżka zaprocentuje na zdecydowanie mniej, bo 2% w skali roku. Konto SuperOszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej już po założeniu konta osobistego.

Bank nalicza odsetki na koncie SuperOszczędnościowym na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, za wyjątkiem miesięcy, w których klient dokonał transakcji obciążającej Konto SuperOszczędnościowe. Niezależnie od dnia i wysokości kwoty wypłaconej z konta SuperOszczędnościowego w danym miesiącu, za pozostałe na tym koncie środki nie naliczą się odsetki na koniec tego miesiąca.

Co ciekawe, prowadzenie Konta SuperOszczędnościowego nie jest bezwarunkowo darmowe. Warunkiem zwalniającym z opłaty miesięcznej jest zapewnienie wpływów z tytułu wynagrodzenia na Konto osobiste w kwocie minimum 2000 zł. W przeciwnym wypadku konto oszczędnościowe będzie kosztować 15 zł miesięcznie.

Pierwsza wypłata gotówki w każdym miesiącu jest bezpłatna – za kolejne bank pobiera opłaty zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji. W chwili obecnej jest to 10 zł.

Szczegóły – Tabela oprocentowania. O Koncie SuperOszczędnościowym możecie też poczytać na specjalnej stronie banku.

CitiKonto – analiza rachunku

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę debetową z usługą wielowalutową – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz mobilne, 
 • 0 zł za pierwsze 3 przelewy internetowe Express Elixir w miesiącu, każdy kolejny kosztuje 5 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze gotówki z bankomatów Citi,
 • 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi, każda kolejna kosztuje 8 zł,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł prowizji za udzielenie kredytu w rachunku płatniczym,
 • uczestnictwo w programie Citi Rabaty oraz Bezcenne Chwile (Priceless Specials),
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


Cóż, tak prostych i przejrzystych warunków nie oferuje żaden inny bank. Korzystając z rachunku w tradycyjny sposób nie zapłacicie ani złotówki. Ba, nawet gdy kartę wrzucicie na dno szuflady, również żadne opłaty się nie pojawią. Pamiętajcie tylko, aby podczas otwierania konta nie wnioskować o żadne dodatkowe usługi typu CitiPhone (jej koszt to 9 zł) lub CitiAlerts (koszt 6 zł lub 10 zł). Usługi te nie są wymagane na poczet promocji, a mogą tylko niepotrzebnie zwiększyć koszty użytkowania rachunku.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów