fbpx

Citi Handlowy: 250 zł do wydania w Biedronce w promocji karty kredytowej oraz 250.000 zł lub telefony Samsung do zdobycia w konkursie

W banku Citi Handlowy ruszyła promocja inna niż wszystkie. Oprócz nagrody na start (tym razem jest to voucher do Biedronki o wartości 250 zł) możecie zdobyć nawet 250.000 zł w konkursie dla nowych posiadaczy darmowej karty Citi Simplicity. Oprócz nagrody głównej, w konkursie przewidziano 200 nagród dodatkowych w postaci telefonów Samsung Galaxy A6 Dual 2018 o wartości 1300 zł. Jako, że kartę kredytową Citi ma naprawdę sporo osób, szansa na zdobycie nagrody jest bardzo duża!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Zanim przejdę do omawiania warunków konkursu, na początek najważniejsze informacje związane ze zdobyciem premii na start. Standardowo, z promocji wyłączone są osoby, które posiadały główną kartę kredytową w banku Citi Handlowy po 1 czerwca 2015 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Aby móc wnioskować o kartę kredytową należy również spełnić jedno z kryteriów dochodowych:

  • minimalna kwota dochodu to 1200 zł netto miesięcznie, wiek 18 lat oraz zatrudnienie w obecnej firmie od minimum 3 miesięcy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt),
  • w przypadku przedsiębiorców minimalny wiek to 25 lat, zaś minimalny okres prowadzenia działalności gospodarczej to 2 lata.

O kartę mogą również wnioskować renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w załączniku do regulaminu.

 

Warunki uzyskania nagrody

Aby zdobyć voucher o wartości 250 zł należy spełnić dwa warunki (oba do 30 listopada 2018 roku). Po pierwsze zalogujcie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile. Podczas pierwszego logowania możecie na przykład aktywować swoją kartę. Drugim z warunków będzie wykonanie płatności bezgotówkowych na kwotę minimum 1000 zł. Transakcje mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Bank będzie wysyłał e-kody poprzez pocztę wewnętrzną w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

 

Zasady wykorzystania vouchera są następujące:

Aby móc zrealizować E-kod uczestnik podaje unikalny 13-cyfrowy kod po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów w kasie sklepu należącego do sieci Biedronka. Podanie E-kodu musi nastąpić przed dokonaniem płatności za zakupy.

E-kod jest ważny przez 6 miesięcy.

E-kod może być wykorzystywany wielokrotnie do maksymalnej wartości 250 zł. Wartość liczona jest na podstawie ceny brutto towarów i nie obejmuje innych opłat czy kosztów np. dostawy bądź wynikających z dokonanego przez uczestnika rodzaju płatności.

Nie ma możliwości wydawania reszty w gotówce z E-kodu, który opiewa na kwotę wyższą niż wartość towarów. Jeśli wartość towarów jest wyższa od wartości E-kodu, uczestnik jest zobowiązany dopłacić różnicę w cenie.

Uczestnik może sprawdzić aktualną wartość E-kodu oraz termin ważności E-kodu bezpośrednio w kasie w sklepu Biedronka, poprzez podanie kasjerowi unikalnego 13 cyfrowego kodu. Ponadto saldo E-kodu jest umieszczone na paragonie fiskalnym potwierdzającym zakup towaru lub usługi z wykorzystaniem E-kodu.

Szczegółowe zasady realizacji zamówienia z wykorzystaniem E-kodu nieuregulowane w niniejszym regulaminie w tym zasady zwrotu środków w przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu E-kodu określone są przez jego wystawcę i dostępne w regulaminie „e-kodów” na stronie internetowej https://kartypodarunkowe.biedronka.pl.

 

Zasady konkursu

Głównym zadaniem konkursowym jest wymyślenie hasła promującego kartę Citi Simplicity. Hasło należy podać już podczas wnioskowania o kartę, ale o tym za chwilę. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 17 grudnia 2018 roku, zaś informacje o przyznanych nagrodach pojawią się w bankowości elektronicznej, a także w formie SMS do 16 stycznia 2019 roku. Najbardziej kreatywne hasło zostanie nagrodzone nagrodą w wysokości ćwierć miliona złotych, zaś kolejne 200 osób odbierze telefon Samsung. Oprócz tego bank funduje i odprowadza do urzędu skarbowego należność z tytułu podatku dochodowego.

 

Jak przystąpić do promocji

Na początek wypełnijcie krótki formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, PESEL, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Oprócz tego już na tym etapie musicie wymyślić hasło promujące kartę Simplicity. To jedna jedyna szansa, dlatego dobrze się zastanówcie 🙂 Promocja trwa od 27 lipca 2018 roku do 1 października 2018 roku.

Podczas wnioskowania o kartę musicie również wyrazić zgody marketingowe oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

Po wypełnieniu formularza zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dane oraz poinformować o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej. Zazwyczaj jest to skan/wydruk potwierdzający wpływ wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące. Oprócz tego, konsultant może Wam proponować dodatkowe (płatne) produkty, jak na przykład ubezpieczenie, naklejka zbliżeniowa itp. Oczywiście nie musicie z nich korzystać, wystarczy, że zawnioskujecie o samą kartę kredytową. Jeśli wstępna decyzja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera z umową do podpisania.

Szczegóły w regulaminie promocji „Zostań zwycięzcą…”.

 

Szczegóły karty kredytowej Simplicity

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • więcej w tabeli opłat i prowizji,
  • RRSO wynosi 10,47%.
Karta kredytowa Citi Handlowego może być obarczona opłatą za korzystanie z usługi Citiphone (6 zł). Jednak zaraz po aktywacji karty, warto zalogować się do serwisu Citionline. Tam, w wiadomości wewnętrznej najlepiej zrezygnować z Citiphone poprzez krótkie oświadczenie: Rezygnuję z obsługi Citiphone.

 

 

Którą promocję wybrać?

Ćwierć miliona złotych kusi. Tak samo jak smartfon o wartości 1300 zł. Trzeba przyznać, iż szansa na zdobycie nagrody jest spora. Na mieście nie od dziś się mówi, iż „kto miał mieć kartę…to już ją miał”. Jeśli jednak wolicie pewną, ale wyższą premię, zapoznajcie się z równolegle trwającymi promocjami:

 

Kolejne 400 zł z kontem osobistym Citi Priority

To jeszcze nie wszystko. Po wyrobieniu karty kredytowej możecie zdobyć kolejne 400 zł w ramach promocji konta Citi Priority. Bonus wypłacany jest w formie 100 zł premii na start oraz 5% moneyback od transakcji kartą debetową (do 300 zł w ciągu 6 miesięcy). Więcej na temat promocji konta Citi Priority znajdziecie w tym artykule.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów