Citi Handlowy: 20 zł premii za jedno zalogowanie się do Citibank Online na smartfonie

Już 6 września 2018 roku w banku Citi Handlowym ponownie rusza bardzo łatwa promocja, w której obecni klienci mogą zdobyć 20 zł premii. Aby otrzymać bonus wystarczy tak naprawdę…zalogować się do bankowości elektronicznej z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. Premię otrzymają jednak najsprytniejsi, ponieważ pula nagród wynosi jedynie 1500 sztuk. Zatem gdy tylko otrzymacie wiadomość o promocji, zalogujcie się do bankowości czym prędzej. Oczywiście dotyczy to wyłącznie dotychczasowych klientów banku. Jeśli natomiast nie współpracujecie jeszcze z Citi Handlowym, przypominam o promocji karty kredytowej Simplicity, w której do zdobycia jest voucher do Biedronki o wartości 250 zł oraz konkurs, w którym możecie wygrać aż 250.000 zł!

 

 

Warunki promocji

Z promocji mogą skorzystać posiadacze konta osobistego lub głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowy, otwartych przed 6 września 2018 roku. Oferta skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia promocji nie korzystały z systemu bankowości elektronicznej Citibank Online na urządzeniu mobilnym (za pomocą przeglądarki lub aplikacji mobilnej). Oprócz tego należy zostać niejako zaproszonym do promocji (SMS-owo i mailowo).

Po uzyskaniu zaproszenia (być może macie już maila w tej sprawie) pozostanie Wam już tylko co najmniej jedno zalogowanie się do bankowości elektronicznej poprzez przeglądarkę z wykorzystaniem telefonu (logowanie poprzez aplikację nie spełnia warunków promocji). Premia zostanie wypłacona w ciągu 15 dni roboczych po zakończeniu oferty na konto lub w ramach rachunku karty kredytowej.

Regulamin promocji będę miał jutro. Dziś przedstawiam tylko podstawowe informacje uzyskane od konsultanta, tak abyście mogli się przygotować na jutro 🙂

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów