Citi Handlowy: 100 zł premii dla polecającego oraz 150 zł premii za założenie konta Citi Priority

W banku Citi Handlowy dorobić mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci. Jeśli jesteście szczęśliwymi posiadaczami konta osobistego lub karty kredytowej z logo Citi, możecie wziąć udział w programie poleceń, w którym do zdobycia jest 100 zł za skuteczne polecenie konta Citi Priority. Jako, że ofertę możecie polecić do 10 razy, łącznie do zdobycia jest okrągły tysiąc złotych. A jak zmotywować bliskich do skorzystania z oferty? Ano na przykład wizją uzyskania nawet 150 zł łatwej premii bez ponoszenia zbędnych kosztów. Dodatkowym wabikiem może być komplementarna propozycja karty kredytowej z 300 zł premii w formie vouchera do wykorzystania w drogeriach HEBE lub kredyt konsolidacyjny z RRSO 0% do kwoty 10.000 zł.

 

 

Jak wziąć udział w programie poleceń

W przeciwieństwie do programów poleceń innych banków, Citi Handlowy nie wymaga rejestracji w swoim programie. Osobą poleconą może być nowy klient, a mianowicie osoba, która nie posiada ani nie posiadała żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego w Citi Handlowym po 1 stycznia 2017 roku. Nie ma natomiast żadnych przeciwwskazań do posiadania innych produktów, w tym przede wszystkim karty kredytowej. Aby polecić konto danej osobie, w pierwszym kroku wystarczy wypełnić formularz polecenia na dedykowanej stronie programu poleceń. Formularz wypełnia polecający, wpisując w nim podstawowe dane, zarówno swoje, jak i osoby poleconej. Polecający zobligowany jest uzyskać wcześniej zgodę od poleconego na użycie jego danych w formularzu. Nie możecie ot tak uzupełniać formularza, nie informując o tym fakcie znajomych, do których będzie później dzwonił konsultant Citibanku. A propos konsultanta, musicie uzbroić się nieco w cierpliwość, ponieważ kontakt ze strony banku odbywa się po upływie nawet 5 dni. Program poleceń trwa do 31 grudnia 2018 roku. Pula wniosków w promocji wynosi 1000 sztuk. W przypadku jej wyczerpania, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

 

Polecający otrzyma 100 zł nagrody, jeżeli polecony:

  • podczas rozmowy z konsultantem złoży wniosek o konto oraz wyrazi zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie otrzymania nagrody przez polecającego (konsultant może również zapytać o imię i nazwisko polecającego),
  • podpisze umowę o konto najpóźniej do końca 2018 roku,
  • wykona co najmniej 2 transakcje bezgotówkowe kartą debetową na łączną kwotę co najmniej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym zostanie otwarte konto (mogą to być transakcje stacjonarne lub internetowe), 
  • w okresie do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym otwarto konto, spełni jeden z następujących warunków:

– zgromadzi i utrzyma na rachunkach średniomiesięczne saldo w wysokości minimum 30.000 zł lub
– uzyska saldo dzienne w wysokości 5000 zł.

Oczywiście wariant numer dwa jest o wiele łatwiejszy do spełnienia i racjonalnym jest wybór właśnie tej opcji. Aby spełnić wymieniony warunek, wystarczy, iż na waszym koncie znajdzie się 5000 zł, po czym utrzymacie je na koncie przez co najmniej jedną noc. W kolejnym dniu możecie już wypłacić środki. Wpływ może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku.

Dla 100% pewności, jeżeli przykładowo umowę podpiszecie w październiku, wówczas warunki należy spełnić do końca grudnia, umowa w listopadzie – warunki do końca stycznia, umowa w grudniu – warunki do lutego.

Polecający otrzyma swoją premię w miesiącu następującym po spełnieniu warunków promocji. Zostanie ona wypłacona na konto lub na rachunek karty kredytowej (zmniejszając saldo zadłużenia i/lub tworząc nadwyżkę). 

Szczegóły w regulaminie programu poleceń – edycja VI oraz na stronie programu.

 

150 zł na start premii dla poleconego

Teraz przejdźmy do odpowiedzi na pytanie: jak przekonać osobę poleconą do założenia konta. Jest na to jedna dobra odpowiedź. Polecony może otworzyć konto Citi Priority w jednej z dwóch aktualnie trwających promocji: z 150 zł premii w wersji łatwiejszej lub… 150 zł premii w wersji trudniejszej. Oczywiście pierwsza opcja jest o wiele bardziej korzystna. W obu przypadkach do waszej dyspozycji jest również bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta, obsługa karty debetowej oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wybór konkretnej promocji musicie koniecznie zakomunikować podczas rozmowy z konsultantem.

 

Jeśli masz zamiar założyć konto Citi Priority, mogę zostać Twoim polecającym.

Ty nic na tym nie tracisz, a ja zyskuję stówkę za polecenie. W tym celu napisz do mnie poprzez zakładkę Kontakt.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn, bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów