fbpx

Doładuj telefon w sieci Orange poprzez aplikację IKO i odbierz bilet do kina Cinema City, a dla nowych klientów 2 x 100 zł w promocji konta

Ruszyła kolejna edycja promocji w której użytkownicy aplikacji IKO mogą zdobyć voucher wymienialny na bilet do kina sieci Cinema City. Warunkiem uzyskania biletu jest doładowanie telefonu na kartę w sieci Orange na kwotę co najmniej 100 zł. W akcji mogą wziąć udział zarówno posiadacze konta w PKO BP, jak i w Inteligo. Warto w tym miejscu przypomnieć, iż obecnie w obu tych podmiotach trwają świetne promocje, w których na start otrzymacie 100 zł łatwej premii za założenie konta. Później konta będziecie mogli polecać swoim bliskim, za co wypłacany jest bonus w wysokości 100 zł dla obu stron programu poleceń. O promocji PKO Banku Polskiego przeczytacie tutaj, zaś o promocji Inteligo tutaj.

 

 

Zasady promocji  „Doładuj w IKO i idź do kina z Orange”

Promocja trwa od 7 października 2019 roku (choć dopiero od niedawna bank informuje o niej na swojej stronie) do 21 listopada 2019 roku. To czas, w którym należy doładować telefon w Orange na kwotę co najmniej 100 zł poprzez aplikację IKO. Po spełnieniu warunków promocji, voucher zostanie wysłany w formie kodu SMS (do 30 listopada 2019 roku). Możecie go wymienić na bilet na seans 2D w kasach kina Cinema City do 31 grudnia 2019 roku. Z promocji możecie skorzystać jednorazowo.

Nagrody przeznaczone są dla 3000 laureatów, którzy jako pierwsi spełnią warunki promocji. W przypadku wyczerpania się puli nagród, organizator powiadomi o tym na stronie PKO BP oraz Inteligo.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów