Celsius Network – 50$ (ponad 200 zł) premii dla obu stron programu poleceń – PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Celsius Network nie prowadzi obecnie promocji dla nowych klientów. W czerwcu 2022 roku firma poinformowała o wstrzymaniu wypłat i braku możliwości wymiany kryptowalut. 13 lipca, za pośrednictwem oficjalnego komunikatu Celsius podał opinii publicznej decyzję o podjęciu restrukturyzacji finansowej. Problemy marki wynikają z utraty płynności, z którą obecnie boryka się wiele instytucji z branży crypto. Oficjalny komunikat znajdziecie w tym miejscu. Więcej informacji możecie także znaleźć w komunikacie do społeczności Celsius Network.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Celsius Network – co to takiego?

Historia Celsius Network sięga 2017 roku, kiedy to jej dwaj założyciele – Alex Mashinsky i S. Daniel Leon – sporządzili na kawiarnianej serwetce wstępny plan stworzenia nowej marki (tak przynajmniej twierdzą na swojej stronie internetowej 🙂 ). 

Rok później wyemitowany został token CEL. Wtedy też powstała pierwsza wersja aplikacji Celsius Network. Już pod koniec 2018 roku wartość aktywów użytkowników przekroczyła 50 milionów dolarów. 

W 2022 roku dla platformy pracowało ponad 400 osób, a wartość aktywów użytkowników wynosiła nie 50 milionów, a ponad 20 miliardów dolarów. Usługi Celsius Network dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie, a sama platforma może być obsługiwana na dowolnym urządzeniu.

Celsius Network to platforma kryptowalutowa, która poza standardowymi opcjami kupna i sprzedaży wirtualnych monet daje możliwość inwestowania, zastawiania swoich jednostek w zamian za procent zysku, pożyczania środków na niski procent oraz przyjmowania i wykonywania płatności.

W ostatniej rundzie finansowania, które zorganizowane zostało przez drugi z wiodących kanadyjskich funduszy emerytalnych i firmę WestCap, firma Celsius Network otrzymała zastrzyk 400 milionów dolarów na rozwijanie kolejnych narzędzi. Na stronie pojawiła się między innymi zakładka zapowiadająca nadchodzącą kartę kredytową Celsius Network.

Opłaty i prowizje

Korzystanie z portfela i usług Celsius Network jest całkowicie darmowe. Brak tutaj opłat za wymianę, wpłatę/wypłatę/wymianę krypto (występują oczywiście opłaty sieciowe, niezależne od platformy) czy przelewy. Kupowanie monet w aplikacji może być natomiast obarczone kosztami, narzucanymi przez partnerów Celsius. Więcej na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Bezpieczeństwo

Warto też zaznaczyć, że Celsius Network nie jest bankiem, a wpłacone do portfela pieniądze nie są chronione przez żaden z funduszy gwarancyjnych. Końcową ocenę ryzyka pozostawiam więc w Waszych rękach.

Więcej o bezpieczeństwie Celsius Network od strony technologicznej przeczytacie na dedykowanej stronie.

Jak założyć konto w Celsius Network – krok po kroku

Zanim zdecydujecie się na założenie konta w Celsius Network weźcie pod uwagę, że obecnie wiele funkcji (w tym wypłaty) z platformy są wstrzymane. Firma znalazła się w niekomfortowej pozycji stąd problemy finansowe i brak premii na start!

Zakładanie konta zaczynamy od przejścia do dedykowanej strony promocji i kliknięcia Sign Up w dolnej części ekranu.

Rejestracja w Celsius Network

Wpiszcie podstawowe dane konta – adres e-mail, imię, nazwisko i nowe hasło – a następnie, dla pewności, gdyby link nie zadziałał, podajcie kod polecający i kliknijcie Submit. To warunek uzyskania bonusu na start.

W kolejnym kroku powinniście stworzyć silny kod PIN, składający się z 6 cyfr. Nie mogą to być cyfry następujące po sobie. PIN musi się ponadto składać z co najmniej 4 unikalnych cyfr. Nie może też zawierać Waszej daty urodzenia.

Ustalanie kodu PIN w Celsius Network

Teraz pozostaje już tylko weryfikacja tożsamości. W formularzu wpiszcie swoje imię (lub imiona), nazwisko i datę urodzenia oraz płeć (male – mężczyzna, female – kobieta, other – inna). 

Kolejny ekran to dane adresowe. Wpiszcie ulicę i miejscowość, by wybrać odpowiednią opcję z rozwijanej listy. Kod pocztowy powinien uzupełnić się automatycznie. Wystarczy więc zweryfikować jego poprawność.

Weryfikacja przebiega według standardowej procedury KYC. Przygotujcie więc prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport. Dla ułatwienia procesu całość odbywa się za pośrednictwem smartfona. Kliknijcie Get secure link, zeskanujcie kod QR lub skopiujcie link do schowka i otwórzcie go na telefonie. 

Weryfikacja Celsius Network na telefonie

W moim przypadku wystarczyło wykonanie zdjęcia głównej strony paszportu. Zweryfikowanie mojej tożsamości zajęło kilka godzin. Potem wystarczyło już tylko pobrać aplikację i zalogować się do swojego konta. W następnym akapicie zajmiemy się depozytem krypto, który zaprowadzi nas bezpośrednio do 50 USD premii!

Aplikacja Celsius Network w Google Play

50 USD premii – jak zdobyć bonus Celsius Network?

Warunkiem otrzymania premii jest zarejestrowanie się z linka polecającego lub wpisanie kodu polecającego w procesie rejestracji, a następnie zdeponowanie kryptowalut o równowartości co najmniej 400 USD. Wpłacone środki powinniście zachować na koncie przez okres minimum 30 dni. Premia w formie BTC pojawi się na Waszym koncie od razu po wpłacie, ale będzie zablokowana przez wspomniany okres. Środki zostaną odblokowane, jeśli pierwsze doładowanie portfela pozostanie na Waszym koncie przez minimum 30 dni.

Premia Celsius Network na koncie
Blokada premii Celsius Network na 30 dni

Po odczekaniu 30 dni bonus został odblokowany.

Odblokowany bonus Celsius Network

Jak wpłacić krypto, czyli jak doładować konto w Celsius Network?

Żeby doładować swoje konto dowolną kryptowalutą, wystarczy na ekranie głównym kliknąć przycisk Receive Coins, a następnie wybrać kryptowalutę, którą zamierzacie przesłać. Z uwagi na fakt, że depozyt powinien zostać nienaruszony przez 30 dni, by premia nie przepadła, sugeruję wykorzystanie jednego ze stablecoinów, których kurs opiera się na walutach tradycyjnych, a co za tym idzie – nie powinien polecieć na łeb na szyję w tak krótkim okresie. Na ekranie pojawi się kod QR, który możecie zeskanować. Będzie tam też opcja tradycyjnego skopiowania adresu. Wpiszcie go w swoim portfelu, z którego przesyłacie kryptowaluty i gotowe.

Inna opcja to przesłanie kryptowalut, które i tak już posiadacie, a których nie mieliście zamiaru na razie sprzedawać. Osobiście do Celsius Network przesłałem Litecoiny, ponieważ tego typu transfer kosztował mnie mniej niż 1 zł.

Jeśli zaś wpłacicie BTC, wówczas zarówno depozyt, jak i premia będzie wyrażona w tej samej kryptowalucie – bez problemu będziecie później mogli przesłać wszystkie środki na inny portfel.

Polecaj Celsius Network dalej i zarabiaj po 50 USD!

Polecanie Celsius Network odbywa się na dwa sposoby – możecie przekazywać znajomym swój indywidualny link, który powinni wykorzystać do rejestracji lub też przekazać kod polecający, który należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Rekomenduję wpisanie kodu pomimo wykorzystania linku – dla pewności. 🙂

Obie opcje dostępne są w Waszym profilu, w zakładce Refer Your Friend.

Polecaj Celsius Network znajomym i zgarniaj premie!

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Aktualną stawkę w programie poleceń znajdziecie zawsze we wskazanej zakładce. 

Dodatkowe kody i promocje w Celsius Network

Wyjątkową cechą Celsius Network jest dostępność pokaźnej ilości kodów promocyjnych, które zastosować można w konkretnych sytuacjach. 

Poniżej znajdziecie dwa popularne kody, które możecie aktualne wykorzystać. Wyselekcjonowałem te, które nie wymagają wpłacania znacznej sumy jako depozytu oraz pozostawiają dużą elastyczność w kwestii jego formy.

  • AVAX20 – należy złożyć depozyt o wartości co najmniej 500 USD w formie kryptowlauty Avalanche (AVAX). Depozyt należy utrzymać na koncie przez 90 dni. Po tym czasie na Waszym koncie odblokowana zostanie nagroda o wartości 20 USD w postaci jednostek AVAX.

W obu przypadkach nie możecie wymieniać wpłacanej kryptowaluty na inną ani wykonać jej transferu na inny portfel. Poskutkuje to po prostu utratą nagrody.

Kodów promocyjnych jest jednak znacznie więcej, a te dwa są jednymi z najbardziej przystępnych. Inne wymagają już znacznie większych wpłat. Jeśli jednak w tym momencie na liście nie ma kodu, którego warunki wykorzystania są dla Was łatwe do spełnienia, możecie zaczekać na nowe rozdanie.

Pamiętajcie, że nie warto ryzykować, zasilając konto kwotą „na styk”. Zamiast przykładowych 500, warto przelać na przykład 505-510 – na wypadek nieprzewidzianych drobnych opłat po drodze lub wahnięcia kursu w momencie transferu.

Istotna wskazówka!

Możecie korzystać z wielu kodów jednocześnie. Promocje stworzone są nie tylko dla nowych, ale również dla istniejących użytkowników, którzy brali już udział w innych akcjach ze specjalnymi kodami (poza kodami skierowanymi wyłącznie dla nowych, jednak w tym przypadku najkorzystniejszy jest zawsze kod zaproszenia od innego użytkownika).

Odbiór nagrody w związku z zastosowaniem kodu będzie każdorazowo wymagał zrobienia depozytu w określonej kwocie. Jeśli zastosujecie dwa kody, musicie zrobić też dwa przelewy. Jeśli wprowadzicie dwa kody, a następnie wykonacie jeden zbiorczy przelew, zadziała on prawdopodobnie tylko z pierwszym z wprowadzonych kodów. 

Przykładowo: jeśli skorzystaliście już z kodu polecającego i otrzymaliście 50 USD premii (lub nadal czekacie na wypłatę), być może zechcecie też skorzystać z kodu AVAX20

W takim przypadku najpierw wpiszcie kod AVAX20 i wykonajcie przelew na wymaganą kwotę, a następnie wprowadźcie drugi kod i ponownie zasilcie konto. 

Jeśli wprowadzicie oba kody jeden po drugim, a następnie wykonacie łączny przelew na kwotę 1000 USD, kwota 500 USD zostanie zaliczona dla pierwszego kodu, a pozostała część uznana będzie za nadwyżkę.  

Kody Celsius Network są dostępne dla każdego na oficjalnej stronie platformy, a marka ani trochę nie stara się ich ukryć 🙂

Aktualne kody znajdziecie w tym miejscu. Znajduje się tam również lista kodów, które już wygasły. Szczegółów szukajcie również w ogólnych zasadach promocji Celsius Network (dokument zawiera też odniesienie do każdego z aktualnych kodów).

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Celsius Network „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów