ING Bank Śląski: 100 zł łatwej premii w promocji „celu oszczędnościowego” + 160 zł premii na start + 200 zł z regularnym inwestowaniem!

W ING Banku Śląskim ruszyła kolejna ciekawa promocja skierowana zarówno do obecnych, jak i całkiem nowych klientów banku. Dla przypomnienia ci drudzy cały czas mogą zdobyć 160 zł premii na start za założenie konta Mobi lub taką samą kwotę w promocji Konta z Lwem Direct. Oprócz tego dostępna jest również akcja promująca „regularne inwestowanie”, gdzie do zdobycia jest 200 zł premii ekstra. Razem daje to nawet 460 zł bonusu. Wracając jednak do dzisiejszej akcji, w łatwy sposób zyskacie 100 zł premii za uruchomienie funkcji „celu oszczędnościowego”. Aby zdobyć stówkę wystarczy tak naprawdę trzykrotne zasilenie Otwartego Konta Oszczędnościowego.

 

 

Uczestnicy promocji „Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł”

Aby skorzystać z promocji należy posiadać lub otworzyć konto osobiste oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim. Dodatkowy warunek to nieposiadanie na dzień 8 lutego 2020 roku „celu oszczędnościowego”, ustawionego w ramach konta oszczędnościowego.

 

Cel oszczędnościowy – funkcjonalność w ramach systemu Moje ING wspierająca oszczędzanie na koncie oszczędnościowym na określony przez posiadacza tego rachunku cel (przykładowo wakacje lub zakup hulajnogi).

 

 

Jak wziąć udział w promocji?

Na początek zapiszcie się do promocji po zalogowaniu w bankowości elektronicznej. Macie na to czas do 8 marca 2020 roku. W tym celu przejdźcie do zakładki Oferta ING, a następnie Promocje. Odszukajcie teraz zakładkę Odkładaj na cel i zgarnij 100 zł i kliknijcie na Sprawdź, a następnie Skorzystaj z promocji. Poniżej screen baneru z bankowości online:

 

 

Po kliknięciu w Zapisz się otrzymacie wiadomość w ramach poczty wewnętrznej z potwierdzeniem udziału. 

 

 

W otrzymanej wiadomości kliknijcie na Załóż Cel oszczędnościowy. Na początek wybierzcie kategorię celu, na który chcecie odkładać środki. Ja dla przykładu wybrałem Podróże. W tym miejscu należy podać nazwę celu oraz kwotę jaką chcecie zgromadzić. Osobiście wpisałem kwotę 500 zł, choć wy możecie oczywiście wpisać inną kwotę. W dodatku w tym miejscu możecie wybrać, czy środki mają być pobierane automatycznie z konta w ramach stałego zlecenia, czy też wolicie dokonywać wpłat samodzielnie. Osobiście wybrałem pierwszą opcję, dzięki której udział w promocji będzie miał charakter pasywny (nie będę musiał pamiętać o wpłatach na konto oszczędnościowe).

 

 

W kolejnym kroku ustalacie następujące parametry:

  • wkład początkowy – nieobowiązkowy, choć minimalna kwota to 1 zł,
  • jak długo chcecie oszczędzać (ja tutaj dałem 5 miesięcy),
  • stała odkładana kwota miesięczna (minimum wymagane przez promocję to 100 zł).

 

Poniżej formularza znajdziecie datę zakończenia celu oszczędzania. Jako, że zgodnie z regulaminem na dzień 10 czerwca 2020 roku, wasz cel powinien być aktywny – moim zdaniem lepiej będzie, jeśli data ta będzie późniejsza niż 10 czerwca 2020 roku. Tak dla pewności. U mnie będzie to 24 lipca 2020 roku.

 

 

W trzecim kroku należy potwierdzić z którego konta osobistego na które konto oszczędnościowe mają być przelewane środki. Ja zostawiam tę opcję domyślnie. Po prostu, z Konta z Lwem Direct na tradycyjne konto oszczędnościowe. W tym miejscu wybierzcie też dzień w którym mają być pobierane środki, przykładowo – pierwszy dzień miesiąca.

 

Na koniec potwierdzacie dyspozycję i gotowe! Potwierdzenie ustanowionego celu znajdziecie w szczegółach Otwartego Konta Oszczędnościowego w opcji Pokaż wszystkie cele.

 

 

Warunki wypłaty bonusu

Aby uzyskać prawo do otrzymania premii należy w okresie od momentu przystąpienia do promocji do 10 czerwca 2020 roku co najmniej trzy razy (w różnych miesiącach) zapewnić wpłaty na cel oszczędnościowy (przelewem lub nawet gotówkowo). Cel oszczędnościowy musi być aktywny na dzień 10 czerwca 2020 roku, zaś jego saldo musi wynosić co najmniej 300 zł.

Premia zostanie wypłacona na konto oszczędnościowe w dniu 24 czerwca 2020 roku. Wypłacony bonus jest kwotą netto, bank załatwi za Was wszelkie sprawy związane z opodatkowaniem (najpierw przyzna nagrodę dodatkową, którą następnie przekaże w formie podatku na konto odpowiedniego urzędu). 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie promocji.

 

 

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów