fbpx

Kupujecie w Castoramie? Sprawdźcie zatem promocję, dzięki której zrobicie zakupy o wadze nawet 1500 kg z darmową dostawą pod drzwi!

Jeśli w najbliższym czasie planujecie rozpocząć budowę domu, albo remont mieszkania, to z pewnością warto skorzystać z nowej promocji Castoramy! Akcja „Darmowy transport dla zamówień i zakupów na kwotę co najmniej 800 złotych”, trwa od 4 do 17 listopada 2019 roku. Nie ma więc na co czekać – skoro i tak zakupy Was nie ominą, to przynajmniej zaoszczędzicie na kosztach transportu, które standardowo nie należą do niskich, zwłaszcza jeżeli usługa dotyczy, również wniesienia zakupionego towaru…szczególnie, gdy kupujecie kilka worków cementu oraz zestaw płytek łazienkowych.

 

 

Gdzie kupować?

Promocja obowiązuje dla zakupów dokonywanych w stacjonarnych sklepach Castorama i Brico Depot oraz w sklepie internetowym Castorama.pl. Niezależnie od formy złożenia zamówienia, jest możliwość skorzystania z darmowego dowozu. Podstawowym warunkiem jest jednak minimalna kwota zakupów w wysokości 800 zł.

 

Warunki promocji – kogo dotyczy akcja?

Castorama kieruje nową promocję w stronę klientów, którzy w trakcie trwania akcji kupią, bądź złożą zamówienie bezpośrednio w sklepie stacjonarnym, telefonicznie, albo w sklepie internetowym, na towar o minimalnej wartości 800 zł po cenach brutto. Dodatkowo konieczny jest wybór usługi dostarczenia przez firmę transportową. Dostawa nie dotyczy, jednak świadczenia zewnętrznej firmy kurierskiej. Warto o tym pamiętać decydując się na skorzystanie z oferty.

 

 

 

 

Co ważne, darmowa dostawa w aktualnej promocji, dostępna jest tylko w przypadku zamówień i zakupów spełniających jednocześnie trzy warunki. Po pierwsze istotny jest łączny limit wagi towaru, po drugie jego objętość, a po trzecie długość trasy dostawy, która powinna zawierać się w 1, bądź kolejnych strefach. 1 strefa to obszar zupełnie darmowego transportu, natomiast cena dla strefy 2 liczona jest jako różnica w kosztach między 2, a 1 strefą odległości (i podobnie dla kolejnych stref). Trudno jednoznacznie określić limity, o których mowa powyżej. Zarówno waga, objętość, jak i obszar tras poszczególnych stref różnią się w zależności od wybranego sklepu. Szczegółowe informacje w kwestii warunków promocji znajdziecie w załącznikach do regulaminu, w punktach informacyjnych sklepów stacjonarnych, albo na stronie sklepu w sekcji „Zamów z dostawą”.  Tabele poszczególnych oddziałów określają obowiązujące wagi, objętości, jak i odległości dostaw mieszczące się w wymaganej strefie 1, 2 i kolejnych. Dzięki tym informacjom zyskacie pewność, że akcją objęte zostaną również Wasze zakupy!

 

Długość trasy przewozu określana jest indywidualnie dla każdego klienta. W momencie złożenia zamówienia na transport w sklepie, odległość pomiędzy magazynem a docelowym miejscem dostawy, szacowana jest przy pomocy platformy Targeo.pl. Istotnym faktem jest, ponadto możliwość skorzystania z akcji promocyjnej dwukrotnie. Oznacza to, że darmowy transport będzie obowiązywał przy dwóch osobnych dowozach w okresie trwania promocji. Jeśli, więc planujecie duże zakupy – macie możliwość zaoszczędzić na kosztach przewozu i to aż dwa razy. Nie odkładajcie decyzji, która i tak Was nie ominie. Akcja trwa tylko do 17 listopada 2019 roku, dlatego lepiej się pospieszcie z wyborem odpowiednich materiałów na potrzeby Waszych remontów i oszczędzajcie 😉

 

 

 

 

Korzyści z zakupów w Castoramie

Castorama to jedna z największych sieci sklepów w Polsce, dystrybuujących wszystko, co potrzebne do budowy, remontu i dekoracji własnego M. Asortyment zaczyna się od materiałów budowlanych, jak pustaki, wszelkie zaprawy, docieplenie, elewacje, a nawet okna. Znajdziecie tam wszystkie użyteczne elementy do doprowadzenia instalacji elektrycznej, wodnej, gazowej jak i do centralnego ogrzewania. Od początku do końca wyposażycie swoje łazienki w płytki, materiały sanitarne, baterie i meble pasujące nawet do najbardziej eleganckich wnętrz. W Castoramie nabędziecie wszystko, czego wymaga ułożenie wymarzonej podłogi w salonie, sypialni i dziecięcym pokoiku. Co więcej wyposażycie kuchnię w świetnej jakości funkcjonalne meble. Kupicie oświetlenie, karnisze, a nawet zasłony i dywany, które będą służyć Wam przez długie lata!

 

Szczegóły poznacie w regulaminie akcji promocyjnej „Darmowy transport dla zamówień i zakupów na kwotę co najmniej 800 złotych”, bądź na dedykowanej stronie promocji.

 

 

Przykład skorzystania z promocji

Dla wyobrażenia sensu promocji, pozwolę sobie przytoczyć przykład, według, którego klient kupuje w warszawskiej Castoramie przy ulicy Popularnej 71, towar na kwotę 800 zł brutto. Zakładając, że adres pod jaki zamawia dostawę znajduje się w odległości nie większej niż 10 km, otrzymuje darmową możliwość dowozu, jeśli waga zakupów nie przekroczy 1500 kg, a ich objętość 10 m3. Oznacza to, że oszczędność wynosi dokładnie 59 zł, tyle według cennika kosztuje transport w strefie 1.

W sytuacji, gdy odległość od sklepu mieści się w przedziale pomiędzy 10 a 20 km, przy tych samych założeniach, klient otrzymuje usługę transportową w cenie 10 zł, jako różnicę w cenach pomiędzy strefą 2 a strefą 1.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów