fbpx

BZ WBK: darmowe przelewy natychmiastowe, 2,7% w skali roku na Kontach Systematycznych do 100.000 zł oraz 450 zł premii na start

Przez dłuższy czas mobilne konto oszczędnościowe było rynkowym hitem. Oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł w dużym i solidnym banku robiło wrażenie. Niestety było ono gwarantowane wyłącznie do końca lipca. Wielu z nas na pewno oczekiwało przedłużenia promocji preferencyjnego oprocentowania, a tu…klops. Zostało ono obniżone do żenującego 0,4% w skali roku. Na szczęście od 8 sierpnia 2018 roku w BZ WBK zaszło kilka ważnych zmian. Po pierwsze, możecie otworzyć nawet 5 rachunków oszczędnościowych typu „konto systematyczne”. Każdy z nich pozwala ulokować 20.000 zł na 2,7% w skali roku, co sumarycznie daje nawet 100.000 zł na bardzo dobry procent (dotychczas bank umożliwiał otwarcie tylko jednego rachunku tego typu). Oprócz tego BZ WBK wprowadził nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe, co jest ewenementem (pozytywnym rzecz jasna) na skalę krajową. Ponadto zostały zniesione opłaty za Przelew24 oraz zlecenia stałe. Dla nowych klientów – super oferta na start, czyli nawet 450 zł stosunkowo łatwej premii za założenie Konta Jakie Chcę.

 

 

Konto Systematyczne

W ramach promocji Konto Systematyczne z bonusem, BZ WBK oferuje preferencyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego na poziomie 2,7% w skali roku. Oprocentowanie będzie obowiązywało do 29 września 2018 roku. Miejmy nadzieję, iż bank postanowi przedłużyć tę promocję. Wniosek o konto systematyczne możecie wyklikać w zakładce Oferty z poziomu bankowości elektronicznej. W ten sposób możecie otworzyć pierwsze konto systematyczne. Kolejne mogą wymagać wizyty w oddziale. Dajcie znać w komentarzach, czy kolejne wnioski udało się złożyć online.

Zgodnie z regulaminem promocji, preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane w przypadku uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania (zakładka Pulpit, ikona: Automatyczne oszczędzanie). Jest to nic innego jak zlecenie stałe w ramach którego comiesięcznie pobierana jest ustalona kwota z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Kwota w ramach automatycznego oszczędzania może mieć dowolną wartość (minimum 20 zł), zaś Konto Systematyczne możecie również zasilić tradycyjnym przelewem, przykładowo na maksymalną kwotę 20.000 zł.

 

Z preferencyjnego oprocentowania mogą również skorzystać osoby, które otworzyły Konto Systematyczne przed startem promocji. Jeśli na dzień 30 marca 2018 roku spełniliście warunki automatycznego oszczędzania, wówczas promocyjne oprocentowanie będzie Was obowiązywało od startu promocji, czyli od 19 kwietnia 2018 roku. Natomiast bez spełnienia warunku na dzień 30 marca 2018 roku, promocja obejmie Was od kolejnego miesiąca po spełnieniu warunku automatycznego oszczędzania.

Szczegóły:

 

Zmiany w Tabeli Opłat i Prowizji

8 sierpnia 2018 roku w TOiP BZ WBK zaszły bardzo pozytywne zmiany. Bank umożliwia wykonywanie nielimitowanych przelewów natychmiastowych, zarówno w systemie Blue Cash, jak i Express Elixir. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla posiadaczy wielu rachunków bankowych (w tym oszczędnościowych). W ten sposób szybko i sprawnie rozlokujecie swoje środki tak, by pracowały w jak najbardziej optymalny sposób. UWAGA: darmowe przelewy natychmiastowe obowiązują wyłącznie w przypadku Konta Jakie Chcę oraz Konta VIP. W przypadku starych rachunków, jak na przykład Konto 123, czy też Konto Godne Polecenia, koszt takiego przelewu wynosi 5 zł.

BZ WBK zrezygnował również z opłaty za przelewy typu pay-by-link znane jako Przelew24 oraz opłaty za zlecenie stałe. W obu przypadkach opłata wynosiła 50 groszy, co odbiegało od rynkowych standardów. Nie da się ukryć, iż w większości banków usługi te są darmowe.

Szczegóły w wyciągu z TOiP BZ WBK.

 

Nawet 450 zł premii na start

Czy warto zostać klientem BZ WBK? Moim zdaniem: zdecydowanie tak! Konto, którego użytkowanie może być całkiem darmowe, solidna premia na start, cykliczne promocje dla stałych klientów, czy też solidna oferta oszczędnościowa. Co tu kryć, propozycja banku jest kompletna. 

Zakładając Konto Jakie Chcę w ramach programu poleceń uzyskacie 150 zł premii na start oraz 300 zł za zapewnienie wpływów wynagrodzenia. Oprócz tego będziecie mogli polecać ofertę swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł.

Szczegóły promocji w artykule „Mix promocji od BZ WBK”.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów