fbpx

BZ WBK: 300 zł premii za wpływy wynagrodzenia (i nie tylko) na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP

Świetna wiadomość dla obecnych, jak i przyszłych posiadaczy Konta Jakie Chcę lub Konta VIP w Banku Zachodnim WBK. Zapewniając wpływy z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury lub innego świadczenia możecie zdobyć aż 300 zł premii! Osobom, które nie posiadają jeszcze konta w BZ WBK przypominam o trwających promocjach z 150 zł premii na start. Pierwsza – organizowana we współpracy z Agorą oraz druga – w ramach programu poleceń. Oprócz tego bank zapewnia 2,7% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do 100.000 zł), 1% zwrotu za rachunki domowe oraz 100 zł za skuteczne polecenie konta w programie poleceń.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Uczestnikiem promocji może być osoba, która od 1 stycznia 2018 roku nie otrzymuje wynagrodzenia na jakiekolwiek konto osobiste w BZ WBK.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 16 kwietnia 2018 roku do 30 września 2018 roku posiadać Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową. W ramach promocji dopuszczalna jest również zmiana pakietu konta (na przykład z Konta Godnego Polecenia lub Konta 123) na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, bądź po prostu założenie nowego konta wraz z kartą debetową (najlepiej w ramach jednej z wymienionych wcześniej promocji).

Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online.

 

Zasady promocji

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, wówczas w okresie do 30 września 2018 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po złożeniu dyspozycji (miesiąc złożenia dyspozycji + dwa kolejne miesiące kalendarzowe) zapewnijcie wpływy na co najmniej 1500 zł. Przykładowo, składając dyspozycję w kwietniu, pierwszy premiowany wpływ powinien zostać zaksięgowany w kwietniu, maju lub w czerwcu.

 

Nagroda będzie wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca pierwszego wpływu. Pojedyncza wartość premii to 50 zł. Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. Maksymalnie możecie zatem zdobyć 300 zł nieopodatkowanej premii. Jeśli w którymś miesiącu nie uda Wam się zapewnić stosownego wpływu, nadal będziecie w promocji.

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

To tyle. Na koniec, jak zawsze przy tego typu promocjach należy przeanalizować, w jaki sposób definiowane jest pojęcie wynagrodzenia. Zgodnie z regulaminem jest to:

jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

Nie da się ukryć, iż regulamin nie jest zbyt restrykcyjny, więc „warto próbować” 🙂

 

Szczegóły – regulamin promocji „300 zł za wynagrodzenie”.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów