fbpx

BZ WBK: 200 zł na dzień dobry w zamian za założenie konta oraz karty kredytowej

Bank Zachodni WBK postanowił kontynuować promocję, w której możecie zdobyć 200 zł za założenie Konta Godnego Polecenia oraz wyrobienie karty kredytowej. W stosunku do poprzedniej edycji, obecnie premia w całości wypłacana jest w formie przelewu na konto. Poprzednio było to 150 zł w formie przelewu oraz 50 zł w bonach Sodexo. Warunki promocji uległy pewnym modyfikacjom, ale nadal bardzo łatwo zdobyć pełną pulę. Co ważne, zdobycie premii odbędzie się dla Was bezkosztowo od strony opłat za konto i kartę.

 

 

Uczestnicy

Uczestnikiem promocji może być osoba, która w ciągu 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto osobiste nie posiadała żadnego rachunku osobistego w PLN (dotyczy posiadaczy i współposiadaczy) oraz w ciągu 6 miesięcy poprzedzających pozytywną decyzję o wydaniu karty kredytowej nie dokonała zamknięcia dowolnej – poprzedniej karty kredytowej.

Ponadto uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw na przetwarzanie danych w celach marketingowych w banku.

 

Jak założyć promocyjne konto i kartę kredytową

Okres przystąpienia do promocji trwa od 1 marca 2017 roku do 31 lipca 2017 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek oraz zawrzeć umowę o konto osobiste. Możecie tego dokonać w oddziale, placówce partnerskiej, na infolinii lub na dedykowanej stronie promocji. Bank nie wymaga wnioskowania o kartę debetową VISA SOL.

Następnie w miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym, następującym po miesiącu zawarcia umowy o konto osobiste, należy złożyć wniosek o kartę kredytową. W tym przypadku, również możecie to zrobić w dowolnej placówce, na infolinii lub internetowo. Z racji, iż karta kredytowa jest jedną z form zaciągania zobowiązań, bank będzie badał waszą zdolność kredytową. Umowę o kartę kredytową będziecie mogli podpisać w przypadku pozytywnej weryfikacji. Jest to jeden  z warunków uzyskania premii.

 

Nagroda główna – 150 zł bonusu

Gdy wasze konto osobiste oraz karta kredytowa będą już aktywne, wystarczy, że w miesiącu wydania karty i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty, dokonacie łącznie minimum 5 transakcji bezgotówkowych. Muszą być one wykonane główną kartą kredytową, gdyż promocją nie są objęte transakcje wykonane kartami dodatkowymi.

 

Nagroda dodatkowa – 50 zł bonusu

Aby zdobyć dodatkowe 50 zł wystarczy spełnić warunki do otrzymania premii głównej oraz w tym samym czasie (w miesiącu wydania karty i w 3 kolejnych miesiącach kalendarzowych) wykonać minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą HCE (mobilna karta kredytowa).

Wypłata Nagrody nastąpi do końca 4 tego miesiąca kalendarzowego licząc od miesiąca następującego po miesiącu podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu Kart kredytowej. Nagroda zostanie przekazana na rachunek Konta osobistego otwartego w tej Promocji.

W momencie wypłaty nagrody zarówno wasze konto osobiste, jak i karta kredytowa muszą być aktywne.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu oraz na stronę promocji.

 

Szczegóły Konta Godnego Polecenia

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł opłaty miesięcznej za kartę VISA SOL pod warunkiem rozliczenia 5 transakcji bezgotówkowych, w przeciwnym razie karta kosztuje 4 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci BZWBK24, 2 zł w bankomatach sieci Cashzone oraz 3%, minimum 5 zł w pozostałych bankomatach,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za pierwsze 5 smsKodów w danym miesiącu, smsKod 6-ty i kolejny w danym miesiącu wiąże się z opłatą równą 20 groszy (do 30 kwietnia 2017 roku smsKody są darmowe bez ograniczeń),
  • szeroka sieć placówek w Polsce,
  • bardzo dobra aplikacja mobilna.

 

Oferta kart kredytowych BZ WBK

Spośród kart kredytowych dostępnych w ofercie BZ WBK (Promocja nie łączy się z promocją: Karta Kredytowa na Start), najtańszą opcją jest karta MasterCard Silver. Opłata roczna za kartę w pierwszym roku wynosi 0 zł pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (z wyjątkiem przelewów z karty kredytowej) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty. Jak widzicie, za jednym razem spełnicie wymagania do otrzymania 150 zł premii oraz uzyskacie zwolnienie z opłaty rocznej, która standardowo kosztuje 90 zł.

W kolejnych latach opłata miesięczna wynosi 7,50 zł miesięcznie. W tym przypadku również można ominąć opłatę poprzez wykonanie 5 transakcji, aczkolwiek warunek ten należy spełniać w każdym miesiącu. Oczywiście kwestia ta dotyczy osób, które pozostawią kartę na kolejny rok/lata. Regulamin promocji „150 zł na Dzień dobry” nie mówi nic na temat potrzeby utrzymania aktywnej karty kredytowej po otrzymaniu bonusu. Więcej na temat kart kredytowych banku na stronie BZ WBK.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów