BZ WBK: 20 zł łatwej premii do zdobycia w promocji „Przelew24 się opłaca”

BZ WBK słynie z organizowania promocji nie tylko dla nowych, ale i dla obecnych klientów banku. Tym razem możecie w łatwy sposób otrzymać 20 zł za skorzystanie z usługi Przelew24. Usługa ta pozwala na ekspresową płatność za dokonywane zakupy (tak zwany pay by link). Promocja ma dwa haczyki. Po pierwsze limit nagród ograniczony jest do 500 sztuk, po drugie zaś aby wziąć udział w promocji należy być do niej zaproszony w bankowości elektronicznej. 

 

 

Warunki promocji

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta osobistego w BZ WBK, którzy przystąpią do akcji poprzez kliknięcie w baner udostępniony w bankowości elektronicznej. Niestety nie pokażę Wam screenu banera, ponieważ dotychczas takowy mi się nie wyświetlił. Dość ciężko stwierdzić, jakimi kryteriami kieruje się bank w doborze uczestników promocji. Jedno jest pewne, warto co jakiś czas logować się do bankowości BZWBK24, by sprawdzać, czy przypadkiem nie pojawił się baner.

Gdy już zostaniecie szczęśliwymi posiadaczami prawa do uczestnictwa w promocji, wystarczy, że dokonacie płatności korzystając z dyspozycji Przelew24 w usłudze Zakupy mobilne dostępnej w usługach BZWBK24 mobile lub na internetowych serwisach aukcyjnych, bądź w sklepach internetowych. Minimalna kwota płatności to 100 zł. Przelew24 to usługa, dzięki której środki zapłacone za dany towar lub usługę ekspresowo trafiają na konto sprzedającego. Po zmianach w TOiP, skorzystanie z takiego przelewu kosztuje 50 groszy (wcześniej było to za darmo). Widocznie bank chce przypomnieć klientom zalety tej formy płatności, jednocześnie honorując ich 20-złotowym bonusem.

Przelew24 – płatność za pomocą dyspozycji przelewu, będąca przelewem typu pay by link składana w usłudze BZWBK24 internet lub w usłudze BZWBK24 mobile

Pamiętajcie też, że Przelew24 to nie to samo co instytucja płatnicza Przelewy24 🙂

Promocja trwa od 3 kwietnia do 14 kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania stosunkowo małej (500 sztuk) puli bonusów. Oczywiście działa tu zasada kto pierwszy, ten lepszy. Premia zostanie wypłacona do 28 kwietnia 2017 roku. Jest ona zwolniona z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów