BZ WBK: 150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę oraz 100 zł za polecanie konta znajomym

W Banku Zachodnim WBK ruszył program poleceń „Polecam mój Bank”, który dość mocno przypomina znane czytelnikom bloga akcje „Mam Inteligo”, czy też „Mam PKO”. W przypadku BZ WBK do zdobycia jest 150 zł w zamian za założenie Konta Jakie Chcę. Dużym plusem promocji jest krótki okres karencji, liczony od 1 grudnia 2017 roku. Po założeniu konta, możecie polecać ofertę swoim bliskim. Za każde skuteczne polecenie otrzymacie 100 zł. Oczywiście osoby aktualnie posiadające konto w BZ WBK również mogą przystąpić do programu. Oprócz tego, bank przygotował nagrody dodatkowe dla trzech osób, które polecą największą liczbę kont. Nagrody te wynoszą odpowiednio: 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł. Warto również wspomnieć o bardzo przyzwoitej ofercie depozytowej w BZ WBK. Do waszej dyspozycji będzie między innymi konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku (dla kwoty do 100.000 zł) oraz lokata mobilna na 2,5% w skali roku (dla kwoty do 20.000 zł).

 

 

Uczestnictwo w promocji – poleceni

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 150 zł za założenie konta) mogą być osoby, które nie posiadają konta i karty debetowej w BZ WBK od 1 grudnia 2017 roku. Poza tym warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

  • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
  • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową (lub mobilną kartą debetową) możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub na dedykowanej stronie promocji. W tym ostatnim przypadku, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub w rozmowie wideo z doradcą. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub użyć mojego kodu: 1008552568. Spełniam wszystkie warunki określone przez regulamin dla osób polecających, dlatego masz pewność, iż otrzymasz premię jako polecony. Poniżej screen z wniosku obrazujący w którym miejscu należy wpisać kod polecenia:

 

 

 

Jak zdobyć 150 zł premii

Premia podzielona jest na dwie części. Pierwsze 50 zł otrzymacie, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 200 zł.  Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Dodatkowym warunkiem jest minimum jedno logowanie do bankowości elektronicznej lub mobilnej.

Kolejne 100 zł otrzymacie w przypadku zapewnienia jednorazowego wpływu z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury na kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych liczonych od momentu podpisania umowy. Regulamin w żaden sposób nie definiuje pojęcia wynagrodzenia. Jedyne o czym wspomina to fakt, iż należy złożyć dyspozycję przekazywania środków z tytułu wynagrodzenia / emerytury / renty. Takową dyspozycję możecie złożyć w oddziale, na infolinii lub bezpośrednio u pracodawcy. 

 

100 zł za polecenie konta znajomym

Za każde skuteczne polecenie konta, regulamin przewiduje 100 zł nagrody. Polecającym może być posiadacz konta osobistego w BZ WBK wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce „Polecaj Bank” (oczywiście po wcześniejszym zalogowaniu do bankowości online). Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni grzecznie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie do końca trzeciego miesiąca liczonego od miesiąca otwarcia konta.

 

Nagrody dodatkowe – nawet 3000 zł premii ekstra

BZ WBK przygotował również nagrody dodatkowe dla najaktywniejszych polecających, odpowiednio 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł. Nagrody będą przyznawane w dwóch rundach, za okres od 9 marca do 31 maja 2018 roku oraz za okres od 1 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku. Nagrody dodatkowe będą wypłacane odpowiednio do 31 lipca 2018 roku oraz do 31 października 2018 roku.

Szczegóły promocji w regulaminie programu poleceń.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w programie poleceń

i użyj mojego kodu: 1008552568

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. BZ WBK umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł, co jest raczej bez sensu w sytuacji, gdy na rynku znajdują się konta zapewniające wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za bezwarunkowe 0 zł. 

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

Do waszej dyspozycji będzie również konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie będzie gwarantowane do końca lipca 2018 roku. Więcej na temat konta oszczędnościowego w osobnym artykule.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów