fbpx

BZ WBK: 150 zł do salonów Ania Kruk oraz 50 zł do Douglasa za założenie Konta Jakie Chcę, a także 300 zł za wpływ wynagrodzenia

Z okazji zbliżającego się mundialu, Bank Zachodni WBK ruszył z promocją… w sam raz dla kobiet. Zakładając Konto Jakie Chcę możecie zdobyć 150 zł premii w formie voucherów do wykorzystania w salonach jubilerskich Ania Kruk oraz voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. Ponownie warunki promocji są bardzo proste, aczkolwiek trzeba się pospieszyć ze złożeniem wniosku. Pula nagród w promocji jest dość mocno ograniczona. Oprócz tego możecie zdobyć 300 zł za wpływ wynagrodzenia oraz założyć konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku. PS z promocji mogą skorzystać również mężczyźni 😉

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Tym razem BZ WBK stosuje klasyczny, 12-miesięczny okres karencji. Liczony jest on od dnia złożenia wniosku. Zatem jeśli przykładowo wniosek złożycie 12 czerwca 2018 roku, wówczas wasze poprzednie konto powinno być zamknięte przed 12 czerwca 2017 roku.

Akcja rusza 12 czerwca 2018 roku i potrwa do 30 czerwca 2018 roku. W tym czasie należy zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami BZWBK24 (chyba, że posiadaliście je już wcześniej), a także wyrazić zgodę na:

  • kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz
  • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym.

 

Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

Jeśli wybierzecie opcję wideorozmowy, wówczas otrzymacie voucher do perfumerii Douglas o wartości 50 zł. Liczba bonów to 125 sztuk.

 

Jak zdobyć 150 zł premii do wykorzystania w sklepach jubilerskich Ania Kruk

Za samo założenie konta otrzymacie bon o wartości 50 zł. Warto jednak podwyższyć łączną nagrodę o kolejne 100 zł. W tym celu wystarczy, że do 31 lipca 2018 roku wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 150 zł.

To wszystko! Vouchery do salonów Ania Kruk (ważne do 30 listopada 2018 roku) otrzymacie mailowo do 20 sierpnia 2018 roku, zaś voucher do Douglasa (ważny bezterminowo) zostanie wysłany listem poleconym, również do 20 sierpnia 2018 roku. W ramach  promocji dostępnych jest 900 voucherów do salonów Ania Kruk (po 100 zł i 50 zł).

Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Kobieca strona konta Jakie Chcę – II edycja”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 200 zł premii

 

Aktualne promocje dla klientów BZ WBK

W chwili obecnej w BZ WBK trwają następujące promocje dla posiadaczy konta:

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. BZ WBK umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł (koszt takiego pakietu to 7 zł)

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 200 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

2.7

tysięcy członków
grupy

1.9

tysięcy
artykułów