fbpx

BZ WBK: 100 zł premii za wykonanie płatności mobilnych…zegarkiem w technologii Garmin Pay

Obecnie mamy istny boom na rynku płatności mobilnych. Płatności tradycyjnym plastikiem przechodzą pomału do lamusa, a na ich miejsce pojawiają się takie technologie jak HCE, Google Pay, BLIK, czy Apple Pay, który według doniesień medialnych ma niebawem zadebiutować w Polsce. Od marca tego roku klienci BZ WBK mogą korzystać z jeszcze bardziej futurystycznej technologii, a mianowicie płatności zegarkiem Garmin Pay. Oczywiście najlepszym sposobem na promocję nowej usługi jest akcja z premią. Tym razem możecie zdobyć 50 zł za 5 płatności w ciężar karty debetowej oraz 50 zł za transakcje w ciężar karty kredytowej.

 

 

Zasady promocji

Promocja trwa od 14 marca 2018 roku do 30 czerwca 2018 roku. W tym czasie należy wypełnić formularz przystąpienia do promocji oraz dodać (lub posiadać wcześniej dodaną) kartę debetową lub kredytową MasterCard do portfela cyfrowego Garmin Pay.

Teraz wystarczy, że wykonacie 5 płatności kartą debetową w miesiącu dodania karty do portfela cyfrowego lub w kolejnym miesiącu. W zamian otrzymacie 50 zł premii. Identyczne warunki obowiązują dla karty kredytowej. Zatem w ramach promocji możecie zdobyć 50 zł lub nawet 100 zł. Premia zostanie wypłacona najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym licząc od miesiąca dodania karty do portfela Garmin Pay (na konto lub tworząc nadwyżkę w rachunku karty kredytowej). W dniu wypłaty premii należy być posiadaczem karty debetowej/kredytowej, którą wykonywano promocyjnych płatności.

Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

 

Co to ten Garmin Pay 😉

No dobrze, warunki promocji wyglądają bardzo zachęcająco. Nie da się jednak ukryć, że w celu ich spełnienia niezbędna jest odpowiednia infrastruktura, a mówiąc prościej zegarek Garmin. Większości marka Garmin kojarzy się głównie z zegarkami biegowymi / smartwatchami dla sportowców. Na rynku znajdują się obecnie 3 zegarki umożliwiające korzystanie z usługi Garmin Pay. Lista dostępna jest na stronie producenta.

Szczegółowy opis dodawania karty do portfela cyfrowego Garmin Pay opisany jest tutaj. Płatności w ramach Garmin Pay akceptowane są wszędzie tam, gdzie można płacić kartą zbliżeniowo (czyli zdecydowana większość terminali płatniczych).

Jeśli posiadasz urządzenie marki Garmin i masz zamiar skorzystać z promocji – podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu.

 

Kumulacja promocji dla klientów BZ WBK

Ostatnimi czasy BZ WBK przeprowadził istną szarżę pod względem promocji bankowych, oto lista:

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów