fbpx

BZ WBK: 100 zł premii dla studentów oraz nawet 300 zł bonusu za wpływy wynagrodzenia

No i mamy kolejną odsłonę promocji Konta Jakie Chcę w BZ WBK. Tym razem studenci w wieku do 26 lat mogą zgarnąć 100 zł premii pieniężnej na start. Co prawda bonus jest niższy niż w przypadku voucherów o wartości 200 zł, 150 zł z Pyszne.pl lub 150 zł w programie poleceń, aczkolwiek niniejsza promocja ma również swoje zalety. Po pierwsze, okres karencji jest tutaj skrócony do 1 stycznia 2018 roku. Ponadto, jak to w promocjach dla młodych bywa, warunki są mocno uproszczone. Aby zdobyć stówkę na start, wystarczy wykonać 5 płatności kartą. Standardowo, oprócz premii na start, możecie zdobyć 300 zł za wpływ wynagrodzenia oraz założyć konta oszczędnościowe na 2,7% w skali roku (do 120.000 zł). Fajną sprawą jest również dedykowana, mundialowa karta debetowa, której wizerunek znajdziecie w dalszej części wpisu.

 

 

Jak założyć promocyjne konto

Aby móc skorzystać z promocji należy:

  • być w wieku od 18 do 26 lat,
  • posiadać status studenta,
  • od dnia 1 stycznia 2018 roku nie posiadać w banku jakiegokolwiek konta osobistego w PLN.

 

Akcja rusza 14 czerwca 2018 roku i potrwa do 30 czerwca 2018 roku. W tym czasie należy złożyć wniosek i zawrzeć umowę o konto wraz z kartą debetową oraz usługami BZWBK24. Umowę możecie zawrzeć na 3 sposoby:

  • za pomocą przelewu internetowego z konta w innym banku (do wyboru macie: mBank, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, eurobank, BS Wschowa oraz Raiffeisen Polbank) – w tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na 1 zł z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi).  Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu), konieczne będzie również załączenie skanu dowodu osobistego do wniosku internetowego,
  • za pośrednictwem kuriera – przez podpisanie umowy w dogodnym czasie i miejscu (na przykład w pracy lub szkole) – konieczne jest załączenie skanu dokumentu do wniosku, nie ma natomiast potrzeby przekazywania kserokopii dowodu kurierowi,
  • za pośrednictwem weryfikacji w rozmowie wideo z doradcą – konieczne jest posiadanie urządzenia wyposażonego w kamerę z dostępem do internetu oraz przeglądarką internetową inną niż Internet Explorer. Osobiście testowałem tę formę podpisania umowy (przez smartfona) i przyznam szczerze, że wszystko poszło dość sprawnie. Obyło się bez kuriera, czy też problemów z przelewem weryfikacyjnym.

 

Karta debetowa zostanie dosłana pocztą. Cóż, nie da się ukryć, iż jest bardzo ładna:

 

 

Jak zdobyć 100 zł premii na start

Gdy już aktywujecie swoje konto, wystarczy, że w miesiącu podpisania umowy lub w kolejnym miesiącu kalendarzowym wykonacie 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową (lub jej mobilnym odpowiednikiem). Premia zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji.

To tyle. Po szczegóły odsyłam Was do krótkiego regulaminu promocji „Studenci mają lepiej z Kontem Jakie Chcę”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Aktualne promocje dla klientów BZ WBK

W chwili obecnej w BZ WBK trwają następujące promocje dla posiadaczy konta:

 

Szczegóły Konta Jakie Chcę

Prowadzenie konta, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. BZ WBK umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z maszyn należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł, aczkolwiek opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

 

1% zwrotu od płatności rachunków

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet. 

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę i odbierz 100 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów