Budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u, czyli Pożyczka na piątkę od Alior Banku z 0% prowizji oraz oprocentowaniem 5% w skali roku

W dzisiejszym artykule powracam do cyklu „budujemy pozytywną historię w bazach BIK-u”. Tym razem produktem, który pozwoli Wam poprawić scoring jest kredyt gotówkowy od Alior Banku. W ramach promocji „Pożyczka na piątkę” prowizja wyniesie okrągłe 0%, zaś oprocentowanie kredytu to jedyne 5% w skali roku. W takiej konfiguracji RRSO wyniesie 5,12%. Ogromnym plusem oferty jest fakt, iż możecie z niej skorzystać w pełni online i to dla kwoty do 20.000 zł! Maksymalny okres kredytowania to nawet…10 lat. Promocja skierowana jest zarówno do obecnych, byłych jak i nowych klientów Alior Banku.

 

 

Pożyczka na piątkę w Alior Banku z RRSO na poziomie 5,12%

Promocyjne warunki, a mianowicie:

  • prowizja na poziomie 0% oraz
  • oprocentowanie stałe równe 5% w skali roku

obowiązuje w przypadku okresu od 3 do 120 miesięcy (czyli aż 10 lat!). Kwota na jaką możecie zaciągnąć kredyt wynosi od 500 zł do 20.000 zł. W przypadku chęci spłaty kredytu przed czasem, bank nie pobierze z tego tytułu żadnej opłaty. Co ważne, Alior Bank nie wymaga korzystania z ubezpieczenia kredytu. 

Dla wariantu 3-miesięcznego, w przypadku pożyczki na 500 zł, łączny koszt kredytu wyniesie 4,18 zł, dla 1000 zł – 8,30 zł, a dla 5000 zł – 41,71 zł. Natomiast dla wariantu 12-miesięcznego, koszty będą się kształtowały następująco: 500 zł – 13,60 zł, 1000 zł – 27,32 zł, a dla 5000 zł – 136,48 zł (wysokość kosztów dla innych wariantów łatwo obliczycie w kalkulatorze kredytowym na stronie promocji). Zatem łączny koszt budowy historii kredytowej wyniesie Was już 4,18 zł…a w zasadzie o wiele mniej, ponieważ wpłacając kwotę pożyczki na konto oszczędnościowe (z oprocentowaniem 3% w skali roku) znacznie zredukujecie koszty kredytu. Oczywiście pamiętamy, iż środki udzielone przez bank nie podlegają konsumpcji. Ich głównym celem jest wyłącznie zbudowanie pozytywnego śladu w BIK-u. W drugiej części wpisu znajdziecie symulację, w której przedstawiam, ile zarobicie w przypadku ulokowania kwoty uzyskanej z kredytu na koncie oszczędnościowym.

Co ważne, w przypadku promocyjnej pożyczki nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu, ani zakładanie konta osobistego (do spłaty pożyczki będzie służył rachunek techniczny). Jeśli natomiast będziecie chcieli spłacić kredyt przed czasem – nic nie stoi na przeszkodzie. Opłata za wcześniejszą spłatę kredytu wynosi 0 zł. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały pożyczek lub kredytów konsolidacyjnych w Alior Banku na dzień 31 sierpnia 2018 roku. Posiadanie innego produktu w Alior Banku, jak na przykład konta osobistego lub oszczędnościowego, w żaden sposób nie koliduje z niniejszą promocją. Przy okazji przypominam o świetnej promocji Konta Jakże Osobistego z 100 zł premii na start oraz rachunkiem oszczędnościowym 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby zniwelować koszty budowania historii kredytowej, środki uzyskane w ramach pożyczki będziecie mogli ulokować na rachunku oszczędnościowym w ramach tego samego banku.

 

Darmowy kredyt na 6 miesięcy od eurobanku do 1000 zł

RRSO 0%, 15 minut w pełni online i bez zakładania konta!

 

Jak zawnioskować o kredyt

Wniosek o promocyjną pożyczkę znajdziecie na dedykowanej stronie promocji. Wypełnienie wniosku zajmie Wam dosłownie chwilę. Wystarczy, że podacie podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Następnie zadzwoni do Was konsultant (maksymalnie w ciągu 2-3 dni), by przeprowadzić Was przez dalszy proces. Oprócz podstawowych danych osobowych, bank zapyta jakie są wasze zarobki netto, wydatki na utrzymanie gospodarstwa domowego oraz ile wynoszą wasze miesięczne zobowiązana finansowe (na przykład spłaty innych kredytów). Jeśli wszystko będzie OK, umowa zostanie zawarta poprzez przelew weryfikacyjny lub kurierem. Natomiast w przypadku, gdy bank będzie miał wątpliwości, co do waszej zdolności kredytowej, wówczas zostaniecie zaproszeni do oddziału banku wraz z wymaganymi dokumentami (na przykład zaświadczenie od pracodawcy). W przypadku pierwszej opcji, środki zostaną przelane na wasze konto w dowolnym banku, zaraz po zawarciu umowy. Harmonogram spłaty otrzymacie mailowo oraz prawdopodobnie również w wersji papierowej.

 

Sprawdźmy to na przykładzie

Wnioskując o 1000 zł na okres 12 miesięcy, prowizja wyniesie 0 zł, zaś łączne odsetki 27,32 zł. Wysokość raty miesięcznej to 85,61 zł. Jeśli otrzymany 1000 zł wpłacicie na konto oszczędnościowe z oprocentowaniem wynoszącym 3% w skali roku (tego typu konto możecie otworzyć przykładowo w Alior Banku dla kwoty do 20.000 zł, wówczas po roku zarobicie 10,98 zł w odsetkach (oczywiście regularnie wypłacając środki na spłatę kredytu). Podsumowując, koszt budowania historii kredytowej wyniesie Was 27,32 zł – 10,98 zł = 16,34 zł. Trzeba przyznać, że to niewiele, mając w perspektywie fakt zaoszczędzenia grubych tysięcy złotych na kluczowym kredycie, który zaciągniecie w przyszłości. A oto moje wyliczenia dla konta oszczędnościowego (wpłata środków oraz wypłata pierwszej raty następuje 1. dnia danego miesiąca):

 

 

 

Podsumowanie

Jeśli chcecie wiedzieć jak obecnie wygląda wasza sytuacja w BIK-u (ocena punktowa, wskaźnik kondycji finansowej oraz historia dotychczasowych zobowiązań), załóżcie konto na platformie BIK. Już za 39 zł otrzymacie raport, który rozjaśni Wam waszą aktualną sytuację kredytową.

Inne przykładowe sposoby umożliwiające zbudowanie pozytywnej historii kredytowej:

 

Zweryfikuj to sam, czyli dokumenty związane z analizą kredytu od Alior Banku:

 

Złóż wniosek w promocji Pożyczka na piątkę!

 

RRSO oznacza Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania. Wskaźnik ten zawiera wszystkie skumulowane koszty kredytu. RRSO obowiązkowo jest podawane w przypadku każdej pożyczki, tak by klient mógł łatwo porównać różne oferty (zawarte tu są całkowite koszty kredytowania).

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów