fbpx

Testuj kapsułki lub żele do prania marki Bryza i odbierz do 27,99 zł zwrotu środków na konto

Kolejna marka wchodzi na arenę testów produktów. Tym razem możecie sprawdzić, czy kapsułki, bądź żele do prania marki Bryza skutecznie usuną plamy z waszych ubrań. Zwrot jaki możecie uzyskać jest dość solidny w porównaniu do ostatnich tego typu promocji. Co prawda, w jednym gospodarstwie domowym z akcji może skorzystać tylko jedna osoba, aczkolwiek do przetestowania produktów możecie zachęcić też rodzeństwo, rodziców, wujka, ciotkę, szwagra i kogo tam jeszcze chcecie 🙂 Robiąc zakupy, przy okazji możecie jeszcze wypróbować produkty marek Develey, Duck, Coccolino, Listerine, Parodontax, oraz Bodymax. Szczegółów danej promocji szukajcie na blogu 😉

 

 

Zasady promocji

Pomimo, że tym razem organizatorem promocji jest inny podmiot niż Smolar, warunki są bardzo podobne do akcji z Dove, Surf, Parodontax, czy wielu innych tego typu promocji opisywanych na blogu. Po zakupie wybranego produktu marki Bryza w dowolnym sklepie na terenie Polski, zachowujecie paragon, wypełniacie formularz zgłoszeniowy wraz ze skanem/zdjęciem paragonu, podajecie numer konta, a na końcu otrzymujecie zwrot za zakupiony produkt. Po wysłaniu zgłoszenia ukaże się Wam stosowny komunikat oraz otrzymacie mailowe potwierdzenie (może wpaść do SPAM-u). Formularz możecie wypełnić choćby na smartfonie.

Przedostatnia strona to załącznik zawierający listę produktów biorących udział w promocji wraz z kwotami maksymalnego zwrotu za dany produkt:

 

 

Jak sami widzicie, maksymalna kwota zwrotu to 27,99 zł. Dotyczy ona kapsułek i żeli do prania w największym możliwym opakowaniu.

Akcja trwa od 8 marca do 30 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania puli zwrotów wynoszącej 3000 zgłoszeń. Obowiązuje tu zasada kto pierwszy ten lepszy, dlatego zaplanujcie sobie jak najszybszy wypad do sklepu 🙂

 

 

 

 

Zwrot środków

Kwota zwrotu podana w załączniku do regulaminu to maksymalna stawka, jaką możecie otrzymać. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie podaną kwotę maksymalną, na przykład 27,99 zł.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach. Zwrot zostanie wypłacony w ciągu 21 dni od momentu zgłoszenia (nie później niż do 13 czerwca 2019 roku). W przypadku potrzeby dodatkowej weryfikacji, zwrot środków może się opóźnić. Zwroty zwolnione są z opodatkowania.

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie akcji “Jakość Bryzy wychodzi w praniu”.

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów