BOOMerang – nowa edycja: nawet 600 zł zwrotu za ubezpieczenie kupione w Rankomat.pl

Trwa do:
31 stycznia 2021

Wszystko wskazuje na to, że opisywana już dwukrotnie na blogu promocja BOOMerang, organizowana przez znaną platformę Rankomat.pl, całkiem nieźle przyjęła się na rynku. Organizator ogłosił kolejną edycję akcji. Choć w regulaminie zaszły pewne zmiany, to założę się, że większości z Was nie pokrzyżują one planów. Ograniczenia dotyczą głównie kupowania polis przez infolinię. Prawdopodobnie większość z Was i tak robi to w pełni online. W telegraficznym skrócie: promocja polega na zakupie jednej, dwóch lub trzech polis ubezpieczeniowych i otrzymania za nie zwrotu o wartości uzależnionej od ilości i wartości umów. Jeśli udało mi się Was zaciekawić, zapraszam do dalszej części artykułu, gdzie omówię szczegóły.

Platforma Rankomat.pl

Rankomat.pl to najpopularniejsza w Polsce porównywarka ubezpieczeń. Za pomocą portalu znajdziecie zawsze najkorzystniejszą ofertę – bez odwiedzania biur agentów, bez krążenia po stronach internetowych poszczególnych ubezpieczycieli. Niezależnie od tego, co i na jaką kwotę chcielibyście zabezpieczyć, schemat działania wygląda za każdym razem tak samo: po wprowadzeniu niezbędnych parametrów (w przypadku auta będzie to między innymi rocznik i model) otrzymacie porównanie dostępnych dla Was ofert.

Spośród tak przedstawionych propozycji łatwo jest wybrać najkorzystniejszą. Szkoda tracić czas i pieniądze na samodzielne wyszukiwanie i porównywanie ofert.  

Rankomat.pl współpracuje z najpopularniejszymi ubezpieczycielami. Możecie więc spodziewać się porównania ofert dostarczanych przez takie marki jak Allianz, Aviva, AXA, Generali, Benefia, LINK4 i wiele innych. 

Kto może wziąć udział w promocji

Akcja skierowana jest do nowych, pełnoletnich klientów Rankomat.pl. Według regulaminu promocji nowym klientem są osoby, które w momenciu zawarcia pierwszej promocyjnej umowy nie posiadają aktywnych, zawartych wcześniej (za pośrednictwem portalu) umów ubezpieczania. 

Można więc wnioskować, że osoby, które korzystały już z usług Rankomat.pl, lecz ich umowy zdążyły wygasnąć, mogą śmiało brać udział w promocji. 

Zasady promocji

Akcja trwa do 31 stycznia 2021 roku. W promocji biorą udział trzy grupy polis ubezpieczeniowych:

Zwrot otrzymacie za maksymalnie trzy zawarte umowy. Konfiguracja jest dowolna. Przykładowo: możecie zawrzeć trzy umowy o ubezpieczenie OC lub po jednej z każdej grupy polis. Ważne jest, aby pierwsza umowa została zawarta jeszcze w styczniu 2020 roku – w czasie trwania promocji. Kolejne (maksymalnie dwie dodatkowe) polisy możecie wykupić w ciągu 10 miesięcy od momentu zawarcia pierwszej umowy.

Zwrot za jedną, dwie lub trzy umowy

Pierwszym krokiem na drodze ku otrzymaniu premii jest oczywiście zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym celu skorzystajcie z kalkulatorów na dedykowanych stronach promocji:

To od Was zależy, jaką premię otrzymacie na konto. Możecie zawnioskować o zwrot za jedną, dwie lub trzy wykupione polisy.

„Wariant szybki”, czyli 50 zł zwrotu za jedną umowę w styczniu wygląda następująco

  • po zawarciu jednej z wymienionych umów ubezpieczenia (ze składką o wartości co najmniej 200 zł) w terminie do 31 stycznia 2021 roku i opłaceniu składki lub jej raty, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie promocji

Konieczne będzie podanie Waszych podstawowych danych, zaznaczenie ilości zakupionych polis (w tym przypadku jedna) i odpowiedź na pytanie, związane z hasłem reklamowym Rankomat.pl.

Uwaga! Zwrot w postaci 50 zł mogą otrzymać tylko ci klienci, którzy w terminie do końca stycznia 2021 roku samodzielnie – online – wykupią jedną z premiowanych polis ubezpieczeniowych. Jeśli zdecydujecie się na zakup polisy za pomocą infolinii, nie będziecie mogli odebrać nagrody za pierwszą umowę. Nie wpłynie to jednak na nagrodę za drugą i trzecią – nadal będziecie mogli otrzymać nawet maksymalny wymiar bonusu.

Boomerang – formularz zgłoszeniowy


Jak zapolować na większy zwrot

Jeśli ostrzycie sobie zęby na większą kwotę, powinniście postępować bardzo podobnie, z pewnymi (istotnymi) wyjątkami. Pierwsza umowa również powinna zostać zawarta do 31 stycznia 2021 roku. W ciągu 10 miesięcy powinniście jednak zawrzeć jeszcze jedną lub najlepiej dwie dodatkowe umowy o ubezpieczenie. Minimalna wysokość składki to niezmiennie 200 zł. Wartość zwrotu ustala następujący schemat:

  • 1 umowa o wartości od 200 zł – 50 zł zwrotu (pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta online),
  • 2 umowy o wartości co najmniej 200 zł każda – 200 zł,
  • 3 umowy o wartości co najmniej 200 zł każda – 400 zł.

Jeśli wartość składek wykupionych polis przekroczy kwotę 5000 zł, otrzymacie dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Choć wymagana kwota wydaje się dość duża, to trzeba pamiętać, że ubezpieczenie samochodu niestety nie należy do najtańszych i trzy polisy mogą być całkowicie wystarczające do pokrycia tego limitu. Możecie więc zgarnąć łącznie nawet 600 zł.

Zgłoszenie polis i wnioskowanie o zwrot możliwe jest dzięki stronie promocji, do której link znajdziecie wyżej. Jeśli nie będzie on już aktywny, Rankomat.pl prześle Wam zaproszenie do promocji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Stosowną wiadomość otrzymacie w ciągu 10 miesięcy od momentu zawarcia pierwszej umowy. Ważne jest więc, abyście podczas zawierania pierwszej umowy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną. 

Przekazanie nagrody

Po złożeniu wniosku o wypłatę zwrotu organizator rozpatrzy go w terminie 30 dni. Następnie, w ciągu maksymalnie 10 dni, zwrot zostanie przekazany na konto bankowe, którego numer podacie we wniosku. 

Nagroda, podobnie jak w przypadku premii bankowych, jest całkowicie zwolniona z opodatkowania. Pieniądze ze zwrotu możecie przeznaczyć na dowolny cel. 

Szczegóły w regulaminie akcji BOOMerang.

Jeśli chcesz poznać mnie nieco lepiej – zapraszam na wywiad na kanale Przygody Przedsiębiorców 🙂

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów