fbpx

Bonus Wirex: 50 EUR (około 225 zł) szybkiej premii na start – promocja przedłużona do 6 marca!

Trwa do:
6 marca 2022

Bonus Wirex to aż 50 EUR za wykonanie kilku prostych czynności! Premia została podzielona na kilka części, a pierwsze 15 EUR dostaniecie już za samą rejestrację! Niemal 70 zł za kilka kliknięć i to tego samego dnia. Brzmi dobrze, prawda? Warto jednak powalczyć o premię w pełnym wymiarze. Zdobycie pełnych 50 euro jest bardzo proste i takie działanie Wam rekomendujemy. Polecając platformę dalej, możecie zgarnąć do 250 EUR za pięć skutecznie poleconych osób. Czas jednak nagli, a na wykorzystanie pełnego potencjału promocji macie czas do 27 lutego do 6 marca 2022 roku. Wirex to sprawdzona i przetestowana giełda, którą część z Was może już dobrze znać.

Promocja przedłużona do 6 marca 2022 roku!

Wirex – co wiemy o platformie? 

Wirex to multifunkcyna platforma, łącząca w sobie cechy portfela i giełdy krypto oraz konta walutowego (dostępne są między innymi: euro, funt, dolar amerykański, polski złoty czy chorwacka kuna). W przypadku walut cyfrowych mamy do wyboru kilkadziesiąt różnych tokenów – od najpopularniejszych, aż po te nieco bardziej egzotyczne.

Giełda w liczbach przedstawia się naprawdę imponująco. Ponad 4,5 miliona klientów w 130 krajach na świecie, handlując ponad 150 aktywami w ofercie wypracowała już 3 miliardy dolarów wartości wszystkich transakcji. Świadczy to nie tylko o popularności platformy, ale także o jej wiarygodności.

W ofercie Wirex znalazła się także wielowalutowa karta płatnicza oraz bezprowizyjne wymiany pomiędzy kryptowalutami oraz walutami tradycyjnymi po kursach pozagiełdowych i międzybankowych. Karta pozwala na wypłaty z bankomatów do 400 USD miesięcznie bez dodatkowych opłat.

Karta wielowalutowa Wirex

X-Accounts – co to takiego? 

Funkcje i możliwości Wirex można wymieniać długo. W kontekście programu poleceń warto szczególnie pochylić się nad tworem zwanym X-Accounts. Jego założenie i zdeponowanie na nim środków przyniesie bowiem jedną ze składowych premii. X-Accounts to oprocentowane subkonta na oszczędności zdeponowane w kryptowalutach. Jeśli interesuje Was to zagadnienie, odsyłam do artykułu o stakingu. Wirex oferuje nawet 16% zwrotu w skali roku. Nie zachęcam ani nie zniechęcam Was do inwestowania w ten sposób. Przestrzegam jednak przed wpłacaniem dużych kwot. Wirex, jak każda inna giełda, to nie bank z gwarancją depozytu. 🙂

Więcej szczegółów na temat X-Accounts znajdziecie tutaj.

Wirex Wallet

Wirex ma także własny portfel kryptowalutowy, którego pobranie i założenie będzie nagrodzone kolejną częścią premii. Na portfelu nie trzeba deponować żadnych środków, wystarczy go pobrać (z Google Play lub Apple Store) i zalogować się za pomocą adresu email użytego do rejestracji w Wirex. Wykonajcie to jako ostatni krok. Wszystkie czynności wymieniam w dalszej części artykułu.

Wirex Wallet

Więcej o portfelu Wirex przeczytacie na dedykowanej stronie.

Bonus Wirex – jak założyć i zweryfikować konto?

Promocja trwa w terminie do 27 lutego 6 marca 2022 roku. W tym czasie powinniście założyć i zweryfikować konto.

Aby skorzystać z promocji, przejdźcie na dedykowaną stronę promocji za pomocą linka polecającego (prześlę go Wam w wiadomości prywatnej – w tym celu piszcie do mnie poprzez zakładkę KONTAKT) i zostawcie zapytanie o link do WIREX.

Po wejściu w link, na początek wystarczy jedynie kraj, email i hasło do konta. Na podany adres zostanie wysłana wiadomość weryfikacyjna. Wystarczy, że potwierdzicie swój email, a następnie wypełnicie resztę danych: adres, imię, nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu (na który po chwili przyjdzie kod weryfikacyjny) i obywatelstwo.

Weryfikacja jest równie prosta, co rejestracja. Za pomocą smartfona zeskanujcie wyświetlony na ekranie kod QR i pobierzcie aplikację na telefon. Zalogujcie się, przepiszcie kod SMS, potwierdźcie prawidłowość danych w aplikacji oraz prześlijcie zdjęcie dokumentu tożsamości (do wyboru paszport, dowód osobisty, prawo jazdy lub karta pobytu) i zróbcie selfie. Weryfikacja może potrwać od kilku minut do maksymalnie 24 godzin, jednak bardziej prawdopodobny jest krótszy scenariusz. Umie trwało to dosłownie 2 minuty 🙂

Szybka weryfikacja w Wirex

Jak odebrać bonus Wirex?

Jeśli już udało się Wam założyć i zweryfikować konto do 27 lutego 6 marca 2022 roku, na wykonanie reszty czynności, opisanych poniżej, macie czas do 7 marca 14 marca 2022 roku.

Bonus został podzielony na kilka części. Określone kwoty otrzymacie za wykonywanie poszczególnych czynności. Całość obrazuje poniższa tabela (stawki w zielonej kolumnie obowiązują polecającego, premie dla zakładającego konto podświetlone są na fioletowo).

Jeśli założyliście i zweryfikowaliście swoje konto, powinno czekać już na nim 15 EUR (w tokenie WXT), czyli około 65 zł. Proste? Proste! Teraz pora sięgnąć po więcej. 

Po weryfikacji czekał na mnie pierwszy bonus Wirex
  • Złóżcie pierwszy depozyt o wartości minimum 40 EUR, by zgarnąć 5 EUR premii. Sam skorzystałem z szybkiej wpłaty EUR kartą walutową. Płatność była pozbawiona jakiejkolwiek opłaty dodatkowej. Informacje o ewentualnej prowizji pojawiają się zawsze przed wykonaniem płatności. Rekomendujemy wpłatę co najmniej 44 euro, tak by po drodze nie pogubiły się wymagane środki ze względu na drobne opłaty transakcyjne.
  • Wykonajcie pierwszą wymianę krypto o wartości co najmniej 40 EUR. Wirex nagrodzi Was za to kwotą 10 EUR. Żeby to zrobić, kliknijcie po prostu ikonę wymiany (strzałki) po środku dolnego panelu aplikacji.
  • Otwórzcie X-Accounts (opisane wcześniej) i zdeponujcie tam środki o wartości co najmniej 40 EUR, a na Wasze konto wpadnie ponownie 10 EUR. Odpowiedni przycisk znajdziecie w prawym dolnym rogu. Przejdźcie do sekcji Create new X-Account i podążajcie za kolejnymi wskazówkami. Prawdopodobnie mogą to być crypto zakupione w poprzednim kroku.
  • Pobierzcie Wirex Wallet i zarejestrujcie swoje konto, by odebrać ostatnie 10 EUR. Aplikację znajdziecie w sklepach z aplikacjami Google i Apple. Jak pewnie się domyślacie, podczas rejestracji w Wirex Wallet musicie użyć tego samego maila co w przypadku giełdy Wirex.

    Razem: 50 EUR bonusu Wirex!

Bonus Wirex – poszczególne nagrody

Wszystkie części premii (poza pierwszą wysokości 15 EUR) zostaną wypłacone w ciągu 30 dni roboczych.

Wszystkie nagrody przekazywane są w formie tokena Wirex o nazwie WXT. Po przyznaniu nagrody możecie od razu wymienić je na dowolną walutę tradycyjną lub kryptowalutę i przesłać na dowolne konto lub portfel.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Zdobywaj bonus Wirex za polecanie platformy znajomym!

Wirex nagradza oczywiście nie tylko nowych klientów, ale także tych, którzy ich przyprowadzają. Za każdego skutecznie poleconego możecie otrzymać po 50 EUR bonusu. I w tym przypadku premia została pocięta na części (spójrzcie na zieloną kolumnę w tabeli powyżej), a poszczególne stawki są bardzo podobne do tych, które otrzymują nowi klienci. Jeśli Wasi znajomi wypełnią wszystkie zadania, otrzymacie 50 EUR. Jeśli spełnią mniej warunków – premia będzie mniejsza.

Link polecający oraz kod znajdziecie w zakładce X-tras – Invite Friends.

Referral friends – Bonus Wirex

Jedna osoba może zaprosić maksymalnie 5 znajomych, zdobywając tym samym nie więcej niż 250 EUR w formie tokenów WXT, co przekłada się na ponad 1100 zł premii!

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Aktualną stawkę w programie poleceń znajdziecie zawsze we wskazanej zakładce. 

Żeby polecenie zostało uznane za skuteczne, poleceni powinno wykonać te same kroki, które wypełnialiście Wy, czytając ten artykuł. 

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.


Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Wirex „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów