Santander Bank Polska: łatwe 250 zł premii na start bez wychodzenia z domu! oraz do 1100 zł premii ekstra w pozostałych promocjach

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Świetny ruch Santander Bank Polska! W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, bank postanowił wdrożyć nową formę finalizacji umowy o konto, a mianowicie wideorozmowę. W ten oto sposób bezpiecznie (bo bez wychodzenia z domu) odbierzecie aż 250 zł łatwej premii za założenie Konta Jakie Chcę. Na łączny bonus składa się 200 zł w promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” oraz 50 zł premii ekstra w ramach programu poleceń. Jeśli 250 zł to dla Was nadal za mało, kolejne 300 zł otrzymacie za opłacanie rachunków domowych – w formie 1% moneyback. Natomiast w promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk” czeka nawet 800 zł premii. Podsumowując wszystkie premie i bonusy dochodzimy do astronomicznej wręcz stawki na poziomie 1350 zł! Wisienką na torcie jest lokata mobilna na 2,5% 2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł, co jak na rekordowo niskie stopy procentowe jest naprawdę przyzwoitą propozycją. Jako ciekawostkę mogę dodać, iż Konto Jakie Chcę jako jedyne na rynku zapewnia nielimitowaną ilość darmowych przelewów natychmiastowych. A jeśli rachunek nie przypadnie Wam do gustu, możecie go zamknąć bez wychodzenia z domu.

Kto może wziąć udział w promocji?

Zgodnie z regulaminem, w promocji z bonusem mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 5 marca 2019 roku nie posiadały konta osobistego w Santander Bank Polska. Co ważne, posiadanie dowolnego innego produktu jak na przykład konta oszczędnościowego, karty kredytowej czy kredytu gotówkowego – nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział. Pamiętajcie, aby w tym miejscu zaakceptować regulamin oraz zgodę niezbędną na realizację promocji przez organizatora. Po rejestracji, na adres mailowy otrzymacie link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji, po czym zostaniecie przeniesieni do panelu promocji (klik: Otwórz konto). Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Pamiętajcie, iż umowę będziecie finalizowali poprzez wideorozmowę, zatem wybierzcie urządzenie ze sprawną kamerką 🙂

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Kartę możecie wybrać wedle uznania (VISA lub Mastercard). Podczas wnioskowania o konto należy załączyć fotkę. Ponadto pamiętajcie, aby wyrazić zgody:

 • na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK), czyli na elektroniczną formę przekazywania korespondencji.

Pamiętajcie, iż w celu zdobycia 50 zł ekstra w ramach programu poleceń, podczas składania wniosku należy wpisać kod polecenia w odpowiednim polu (screen poniżej). Możecie użyć mojego kodu polecenia: 1012623515 lub kodu uzyskanego od kogoś bliskiego. Kod ten wpiszecie na piątej stronie wniosku pod wyborem karty płatniczej. W tym celu kliknijcie Mam kod polecającego.

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 6 marca 2020 roku do 15 kwietnia 2020 roku. Natomiast na zawarcie umowy za pośrednictwem wideoweryfikacji formalnie macie czas do 30 kwietnia 2020 roku. Najlepiej zrobić to jednak zaraz po złożeniu wniosku. Informację o aktywacji rachunku otrzymacie mailowo i SMS-owo.

Warunki uzyskania 200 zł premii startowej

Aby zdobyć premię należy w ciągu dwóch kolejnych miesięcy (w każdym miesiącu z osobna) wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Transakcje możecie wykonywać kartą debetową i/lub BLIKIEM. W praktyce oznacza to, że płatności możecie wykonać albo samą kartą albo samym BLIKIEM albo w wersji mieszanej. Najważniejsze, aby łącznie było to 5 transakcji w każdym miesiącu. Na poczet promocji zaliczają się zarówno płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet. Dla pewności, uściślę, iż warunki należy spełnić (tutaj wybór należy do Was):

 • w marcu i w kwietniu 2020 roku lub
 • w kwietniu i w maju 2020 roku lub
 • w maju i w czerwcu 2020 roku lub
 • w czerwcu i w lipcu 2020 roku.

Dodatkowy warunek to zapewnienie sumy wpływów na konto w łącznej kwocie co najmniej 1000 zł. Na spełnienie tego warunku macie czas do 31 lipca 2020 roku. Może to być zarówno pojedynczy przelew na kwotę 1000 zł (lub więcej), jak i suma kilku mniejszych przelewów. Przykładowo, przelew/przelewy z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego bezproblemowo zapewnią spełnienie warunków promocji.

50 zł ekstra w ramach programu poleceń

Aby zdobyć 50 zł premii ekstra, wystarczy, że od momentu aktywacji konta do końca następnego miesiąca:

 • wykonacie płatności kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 300 zł. Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie,
 • minimum jeden raz zalogujecie się do bankowości internetowej lub mobilnej.

Oczywiście wykonując płatności na poczet promocji eBrokera, jednocześnie “wyrabiacie warunki” dla programu poleceń. 

Wypłata premii 200 zł + 50 zł

Informację o przyznaniu nagrody głównej otrzymacie mailowo do 10 sierpnia 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Chodzi tu o numer konta założonego w promocji oraz numer PESEL. Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości. Nagrody po 200 zł zostaną wypłacone do 31 sierpnia 2020 roku w formie przelewu na Konto Jakie Chcę.

W przypadku programu poleceń, premie po 50 zł będą wypłacane w miesiącu następującym po spełnieniu warunków programu. Przykładowo, zakładając konto w marcu i spełniając warunki do końca kwietnia – 50 zł premii otrzymacie już w maju 2020 roku.

Szczegóły w:

Nawet 500 zł ekstra za polecanie promocji swoim bliskim!

Po założeniu Konta Jakie Chcę, sami będziecie mogli je polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie rachunku otrzymacie 50 zł premii. Jako, że konto możecie polecić maksymalnie 10 osobom, w całej akcji otrzymacie nawet 500 zł dochodu ekstra! Swój kod polecający wygenerujecie w bankowości elektronicznej, już po założeniu konta w promocji.

Szczegóły Konta Jakie Chcę

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za przelewy internetowe,
 • 0 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM z dowolnego bankomatu,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Santander Bank Polska,
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach Santander Bank Polska,
 • 5 zł za wypłatę gotówki z pozostałych bankomatów w Polsce, opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat,
 • 0 zł za dostęp do Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay oraz BLIKA,
 • stałe 3 zł albo 0 zł lub 5 zł za kartę debetową.

Co do opłaty miesięcznej za kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. Santander Bank Polska umożliwia jednak wybór innego wariantu pozwalającego na uniknięcie opłaty za kartę. Mianowicie, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W przypadku niespełnienia wymienionego warunku, opłata za kartę wyniesie 5 zł.

Pamiętajcie jednak, aby po aktywowaniu konta wykonać odpowiednie działanie. Mianowicie, zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej. Opcja ta dostępna jest w zakładce Twoje produkty w sekcji Karty – tam zaś odnajdźcie pole Usługi.

Szczegóły – Tabela Opłat i Prowizji.

Do 300 zł zwrotu za płatności rachunków domowych

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów należy potwierdzić (zweryfikować) opłacane faktury, które mogą być wystawione wyłącznie na posiadacza lub współposiadacza Konta Jakie Chcę. Faktury możecie potwierdzić na 3 sposoby:

 • po zalogowaniu do bankowości elektronicznej, w zakładce Twoje sprawy. W polu Wyszukaj sprawę wpiszcie frazę „faktura”, po czym pojawi się Wam opcja dodania faktury w ramach promocji. W formularzu, oprócz nazwy kontrahenta, należy również załączyć skan faktury, jej zdjęcie lub oryginał w pliku pdf,
 • za pośrednictwem wideo rozmowy – w tym przypadku fakturę okazujecie do kamery, by wideodoradca mógł wprowadzić dane odbiorców do zwrotów,
 • w placówce banku – w tym przypadku musicie ze sobą zabrać wydruki faktur lub ich oryginały.

Po weryfikacji faktur wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet (wybierając odbiorcę zdefiniowanego), za pośrednictwem zleceń stałych lub poleceniem zapłaty. Pamiętajcie jedynie, że z promocji wyklucza się płatności za usługę, która stanowi składnik czynszu. Premie będą wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca. Są one oczywiście zwolnione z opodatkowania.

Szczegóły w zasadach sprzedaży premiowej.

800 zł premii ekstra w promocji karty kredytowej

Kolejne 800 zł dodatkowego dochodu możecie wygenerować w promocji karty kredytowej VISA „Akcja Pajacyk”. Aby nie dublować treści, już teraz odsyłam Was do artykułu, w który szczegółowo omawiam to zagadnienie.

Sam decydujesz, jak długo chcesz korzystać z konta

Jeśli po odebraniu wszystkich możliwych premii, zdecydujecie się na zamknięcie konta, furtka jest zawsze otwarta. Santander Bank Polska jest pod tym względem bardzo przyjazny. Obecnie dostępne są 2 formy rezygnacji z konta:

 • wizyta w oddziale (sieć oddziałów Santander Bank Polska jest naprawdę gęsta),
 • rozmowa telefoniczna z infolinią.

W powyższe sposoby zamkniecie również kartę wydaną do rachunku. Osobiście rekomenduję jednak zostawić Konto Jakie Chcę na dłużej. Otóż Santander Bank Polska słynie z promocji skierowanych nie tylko do nowych, ale również do dotychczasowych klientów. W ten sposób możecie zyskać jeszcze więcej 🙂

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów