[FAQ] Bonus Celsius Network: 50 USD premii na start! Najczęściej zadawane pytania

Bonus Celsius Network (50 dolarów amerykańskich, czyli przy obecnym kursie około 200 zł) należy do największych, spośród wszystkich opisywanych na łamach bloga fintechów. Pierwszy artykuł, opisujący amerykańską giełdę kryptowalutową Celsius Network cały czas cieszy się dużym powodzeniem. Zewsząd napływają od Was pytania, które postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu wraz z rzetelnymi odpowiedziami. Jeśli na myśl nasuwa się Wam jakaś wątpliwość – pytajcie w komentarzach. Będziemy aktualizować ten wątek regularnie. W artykule pokażemy również screeny potwierdzające dotychczasowe wypłaty premii od Celsius Network.

Bonus Celsius Network – najczęściej zadawane pytania

Celsius Network to platforma kryptowalutowa, która poza standardowymi opcjami kupna i sprzedaży wirtualnych monet daje również możliwość inwestowania, zastawiania swoich jednostek w zamian za procent zysku, pożyczania środków na niski procent oraz przyjmowania i wykonywania płatności.

Celsius stawia na pierwszym miejscu kilka wartości: dostępność, etyczność działań biznesowych i niskie koszty obsługi. Firma otwarcie mówi: Get Celsius. Unbank yourself, co w tłumaczeniu oznacza: Dołącz do Celsiusa. Porzuć bank

Misją firmy jest Oddanie wolności ekonomicznej w ręce ludzi.

Celsius Network i ich misja

Jak założyć konto w Celsius Network?
Proces krok po kroku (wraz ze zrzutami ekranu) opisałem w tym artykule. Rejestracja jest bezproblemowa. Nie powinna zająć Wam więcej, niż kilka minut.

Wypłata kryptowalut ma status oczekującej od kilku godzin – co się dzieje?
Szybkość przetwarzania płatności zależy od obciążenia sieci. Potwierdzenie transakcji w łańcuchu (blockchain) może zająć nawet kilka godzin – to całkowicie normalne. Nie ma powodu do stresu.

W przypadku wypłat powyżej 150 tys. USD giełda musi dodatkowo zatwierdzić transakcję, co może chwilę potrwać.

Jak wypłacić środki?
W tym celu niezbędny będzie adres portfela, który ma otrzymać jednostki. Portfel taki możecie zainstalować na urządzeniu mobilnym. Przykładami może być portfel „Bitcoin” albo „Trust Wallet”. Ewentualnie środki możecie przelać na inną giełdę. Jednak co do zasady, kryptowaluty poleca się przetrzymywać na własnym, prywatnym portfelu.

Potem wystarczy kliknąć ikonę Celsius Network w aplikacji (prawy dolny róg) i wybrać opcję Send. W tym miejscu należy wpisać ilość wysyłanych jednostek (oraz wybrać kryptowalutę), przejść pod przycisk Continue i skopiować adres portfela docelowego.

Bonus Celsius Network – wypłata

Jak wpłacić krypto do konta w Celsius Network?
Wystarczy kliknąć ikonę Celsius Network w prawym dolnym rogu, wybrać opcję Receive, a następnie odszukać interesującą Was kryptowalutę. Na ekranie wyświetli się adres portfela, który można skopiować oraz kod QR do zeskanowania – do wyboru. 🙂

Jak polecać Celsius Network? Jaką nagrodę otrzymam za przyprowadzenie nowych użytkowników?
Własny kod polecający znajdziecie w zakładce Refer your friends, po przejściu do swojego profilu (logo Celsius → Profile). Możecie tam skopiować link polecający do przekazania znajomym lub kod numeryczny, do wpisania samodzielnie w aplikacji. Obecna nagroda w programie poleceń to 50 USD dla obu stron! Przy obecnym kursie dolara jest to kwota około 200 zł, czyli nawet więcej niż w niektórych promocjach bankowych.

Czy Celsius Network dostępne jest zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w przeglądarce?
Tak, dostępne są zarówno aplikacja, jak i wygodna wersja przeglądarkowa.


Jak włączyć logowanie za pomocą odcisku palca w aplikacji mobilnej?
Taką możliwość znajdziecie w zakładce Security (logo Celsius → Profile) pod nazwą Biometric authentication. Konieczne będzie potwierdzenie kodem PIN.

Czy w aplikacji można włączyć język polski?
Jak na razie taka opcja nie jest dostępna. Aplikacja jest jednak wyjątkowo intuicyjna. Wystarczy znajomość podstawowych zwrotów.

W Celsius Network można kupić kryptowaluty za waluty tradycyjne? Ile to kosztuje?
Istnieje możliwość zakupu kryptowalut za pomocą przelewu SEPA lub karty płatniczej. Nie można jednak zasilić konta walutami tradycyjnymi. Celsius Network nie nalicza własnych prowizji. W przypadku niektórych działań dodatkowe opłaty naliczają jednak partnerzy platformy. Przykładowo, płacąc za kryptowaluty kartą płatniczą, zostaniecie obciążeni dodatkowo kwotą (minimum) 10 USD (2,99% dla UE i UK, 3,5% dla reszty świata). W przypadku wykorzystania przelewu SEPA, koszt to 0,5%.

Czy Celsius wprowadza limity przelewów/depozytów?
W ramach transakcji można wpłacić lub wypłacić dowolną kwotę bez ograniczeń.

Celsius Network dolicza do mojego konta niewielkie kwoty zysku – o co chodzi?
Zależnie od przechowywanej w portfelu kryptowaluty Celsius Network będzie naliczał odsetki od salda. Proces ten nazywamy stakingiem. Zdobyte odsetki (nagrody) możecie przeglądać na ekranie głównym aplikacji w polu Rewards Earned.

Kiedy zaczną być naliczane nagrody za saldo na koncie?
Nagrody za staking zaczną być naliczane, gdy w saldzie konta pojawią się jednostki krypto. Nagrody obliczane są na podstawie salda z każdego piątku (wpłaty można dokonać nawet w środę), a rozdzielane w poniedziałki.

Na moje konto nie trafiły jeszcze nagrody – kiedy mogę się ich spodziewać?
Jeśli wpłaciliście kryptowaluty w piątek, sobotę lub niedzielę, pierwszą nagrodę otrzymacie dopiero w następny poniedziałek.

Gdzie i kiedy wpisywać specjalne kody promocyjne?
Jeśli Celsius wyśle Wam dedykowany kod promocyjny, powinniście wpisać go w sekcji Promo Codes we własnym profilu. Należy zrobić to przed podjęciem innych akcji, których wymagać będzie promocja.

Czy Celsius Network na pewno wypłaca premię na start?
Tak, dzieje się to automatycznie tuż po zdeponowaniu środków. Spójrzcie na poniższy zrzut ekranu. Notatka zawarta przy transakcji mówi o tym, żeby nie wypłacać depozytu przez 30 dni – wtedy nagroda zostanie odblokowana.

Wypłacony bonus Celsius Network na start

Czy Celsius Network na pewno wypłaca bonusy za polecenie?
Oczywiście. Poniżej znajdziecie potwierdzenie wypłaty bonusu za zaproszenie nowego użytkownika.

Bonus Celsius Network za polecenie!

Dlaczego nie mogę wypłacić 50 USD bonusu, który otrzymałem/am za polecenie Celsius znajomym?
Bonus Celsius Network jest wypłacany dopiero po zdjęciu blokady, trwającej 30 dni od momentu otrzymania nagrody. W ten sposób Celsius chce Was nauczyć w praktyce jak wygląda staking kryptowalut i że cierpliwość popłaca.

Po jakim czasie Celsius Network wypłaca premię na start?
Dzieje się to od razu po złożeniu depozytu. Jej wypłata na inny portfel będzie jednak możliwa dopiero po zdjęciu blokady, opisanej w poprzednim pytaniu.

Skąd najbardziej opłaca się przesłać pierwszy depozyt?
Kryptowaluty można przesłać bezpośrednio ze swojego portfela lub z innej giełdy. Kilka najciekawszych propozycji z wysokimi bonusami znajdziecie w naszym rankingu giełd kryptowalutowych.

Czy depozyt musi zostać złożony w jednostkach krypto?
W zasadzie nie ma innej możliwości. W Celsius Network nie da się zdeponować walut tradycyjnych. Jeśli nie posiadacie kryptowalut, warto kupić je na jednej z giełd z naszego rankingu krypto i stamtąd dopiero przelać do Celsius Network.

Jak przebiega weryfikacja konta? Konieczna jest rozmowa z konsultantem?
Nie ma potrzeby rozmowy z drugim człowiekiem. Wystarczy zdjęcie dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu i (opcjonalnie – sam nie musiałem tego robić) selfie. To standardowa procedura KYC. Proces weryfikacji został opisany szerzej w tym miejscu.

Czy do konta w Celsius Network wydawana jest karta płatnicza?
Celsius pracuje nad kartą kredytową, która nie jest jednak na razie dostępna. Informacje o premierze będą pojawiać się na stworzonej w tym celu stronie.

Karta kredytowa Celsius Network ma ukazać się wkrótce

Zapomniałem kodu PIN – co zrobić?
Na ekranie logowania się w aplikacji lub na stronie Celsius Network kliknijcie Forgot your password?, lub Forgot PIN? a następnie postępujcie zgodnie z instrukcją.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów