fbpx

Bonus Bottlepay: odbierz szybkie 5 EUR za rejestrację. Proste zasady, szybka wypłata! + 5 EUR za polecanie

Bonus Bottlepay to szybkie 5 EUR premii w postaci jednostek BTC, które otrzymacie za wykonanie prostej akcji. Promocja i sama platforma zostały przez nas wnikliwie prześwietlone. Udział w akcji nie niesie za sobą ryzyka, a aplikacja jest stworzona w bardzo przemyślany sposób. Po założeniu konta, będziecie mogli dodatkowo zarabiać po 5 EUR za każdego poleconego znajomego – bez limitu!

Rejestracja i bonus Bottlepay

Warunkiem otrzymania bonusu jest rejestracja w aplikacji pobranej z indywidualnego linka polecającego. Po przejściu na stronę, wybierzcie właściwy dla swojego smartfona system, ściągnijcie apkę na telefon i zarejestrujcie się, odpowiadając na najważniejsze pytania. Konieczne będzie wpisanie adresu e-mail oraz numeru telefonu, a następnie zweryfikowanie tych danych za pomocą kodu wysłanego w wiadomości SMS oraz poprzez kliknięcie linku w wysłanym e-mailu.

Weryfikacja Bottlepay

Pamiętajcie też o wpisaniu kodu polecającego: MCGMGNUOOZ

Bez tego nie otrzymacie bonusu!

Bonus Bottlepay – kod polecający

Weryfikacja to standardowa procedura KYC. Potrzebny będzie paszport (rekomendowany), dowód osobisty lub prawo jazdy. Po wykonaniu zdjęcia dokumentu trzeba będzie też wykonać selfie oraz przesłać dokument potwierdzający Wasz adres zamieszkania (sam korzystam tu ze screena wyciągu z konta Revolut).

Jak odebrać bonus Bottlepay?

Żeby zdobyć bonus Bottlepay, oprócz założenia i zweryfikowania konta, powinniście wykonać także dwie dodatkowe akcje: wpłacić na konto minimum 10 EUR (lub równowartość w innej walucie) oraz kupić jednostki BTC za minimum 10 EUR. To wszystko. Bonus o wartości 5 EUR zostanie przekazany na Wasze konto.

Zasilenie konta najlepiej wykonać za pomocą darmowego przelewu SEPA w EUR. Wykorzystacie do tego dowolne konto walutowe – na przykład Revolut czy Vivid Money. Na wszelki wypadek zawsze dobrze przelać nieco więcej niż 10 EUR. Sam przelałem 15 EUR z innego fintechu.

Gdy środki znajdą się na Waszym koncie, będziecie mogli od razu kupić jednostki BTC.

Wymiana EUR na BTC w Bootlepay

Po wykonaniu handlu EUR-BTC premia trafi na Wasze konto od razu – w chwili zatwierdzenia płatności. Możecie już swobodnie wypłacić pieniądze.

Bonus Bottlepay wypłacony w kilka sekund

Zarówno na wpłatę, jak i kupno BTC macie 90 dni od momentu założenia konta.

Jak wypłacić środki?

Otrzymana premia będzie miała postać jednostek BTC. Możecie więc przesłać ją na inny portfel lub zamienić na jedną z dostępnym walut fiducjarnych (GB oraz EUR) i wykonać przelew na dowolne konto.

Bonus Bottlepay za polecenie – jak zarabiać ze znajomymi?

Zdobycie premii na start to oczywiście dopiero początek zabawy. Po zweryfkowaniu konta będziecie mogli przekazywać znajomym swój link polecający oraz indywidualny kod, który posłuży im do zdobycia własnej premii. Za każdą osobę, która wykona opisane w tym wpisie kroki, otrzymacie kolejne 5 EUR.

Od razu informuję, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Szczegółów szukajcie w regulaminie programu poleceń.

Bottlepay – co to takiego?

Bottlepay to dostępna w Europie (w tym również w UK) platforma płatnicza, skupiająca się wokół Bitcoina, funta brytyjskiego oraz euro. Umożliwia szybkie płatności i wymianę najpopularniejszych walut.

Koszty i prowizje Bottlepay

W kontekście omawianej premii warto także na chwilę pochylić się nad kwestią opłat i prowizji Bottlepay.

Założenie i prowadzenie konta Bottlepay jest darmowe. Darmowe jest także zasilenie go za pomocą przelewu SEPA (EUR) lub bezpośrednio z portfela BTC (tu jednak występuje opłata sieciowa niezależna od platformy). Darmowe są także wypłaty na konto bankowe oraz wysyłka BTC do innego portfela. Wymiany pomiędzy walutami (EUR i GBP) są obciążone prowizją wartości 1% transakcji.

Więcej na temat Bottlepay przeczytacie na oficjalnej stronie.

Wykorzystaj kod MCGMGNUOOZ

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Bottlepay „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów