Bonus 100 zł za otwarcie Konta z Lwem w ING Bank Śląski – promocja przedłużona!

Ta edycja promocji została już zakończona. Sprawdź informacje na temat nowej edycji promocji „100 zł za otwarcie Konta z Lwem w ING Bank Śląski”.

ING Bank Śląski postanowił przedłużyć o 3 miesiące promocję, w której do zdobycia jest 100 zł w zamian za otwarcie Konta z Lwem. Również o 3 miesiące został przesunięty okres karencji, definiujący nowego klienta. Od teraz, w promocji mogą wziąć udział zarówno nowi, jak i powracający klienci banku, pod warunkiem, iż zamknęli swoje dotychczasowe konto przed 1 kwietnia 2015 roku. Pozostałe zasady promocji (oprócz odpowiednio przesuniętych dat spełniania warunków) pozostały niezmienione. Nadal, aby zdobyć premię, należy założyć Konto z Lwem w wersji Direct lub Komfort oraz w ciągu kilku miesięcy wydać kartą minimum 1000 zł. Prowadzenie pierwszego z promowanych kont jest bezpłatne, zaś karta będzie darmowa, jeśli wydacie nią co najmniej 300 zł (lub 200 zł w przypadku osób do 26. roku życia) miesięcznie.

 

Uczestnicy

Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały któregokolwiek konta w banku ING (Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student) od dnia 1 kwietnia 2015 roku do dnia 31 sierpnia 2016 roku. Jeśli więc nigdy nie posiadaliście konta w ING bądź byliście jego klientami, ale konto zamknęliście przed 1 kwietnia 2015 roku, wówczas możecie wziąć udział w promocji.

Uczestnikiem promocji nie może być osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania jej danych osobowych w celach marketingowych przez bank.

.

Jak założyć promocyjne konto

Pierwszym krokiem będzie tradycyjnie wypełnienie wniosku o otwarcie konta w ING Banku Śląskim na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas od 1 września do 30 listopada 2016 roku.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy do powyższego terminu złożyć wniosek online. Kurier może być u Was w grudniu, co nie wpływa negatywnie na udział w promocji.

W tym samym okresie należy zawrzeć umowę Oprócz rachunku Konto z Lwem Direct lub Konto z Lwem Komfort, należy zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe oraz umowę o dowolną kartę płatniczą do rachunku, a także aktywować wymienione produkty.

Jeśli posiadacie już dostęp do bankowości internetowej banku, wniosek o promowane konto możecie złożyć z poziomu tegoż systemu. W takim przypadku, dodatkowym warunkiem będzie wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej (dla edycji do 30 listopada 2016 roku).

Po wypełnieniu wniosku, umowa karta debetowa oraz formularze będą dostarczone przez kuriera, który skontaktuje się z Wami w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wniosku. Natomiast umowa zostanie przesłana mailowo, po około 3 godzinach od wizyty kuriera.

 

Jak zdobyć 100 zł premii

Warunkiem uzyskania bonusu jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na kwotę co najmniej 1000 zł. Transakcje muszą być zaksięgowane do 31 marca 2017 roku.

Uzyskaną nagrodę możecie potraktować jako 10% cashback od wydanej kwoty wymaganej przez regulamin. Jeżeli często używacie kart debetowych, dodatkowy dochód uzyskacie tak naprawdę, robiąc rutynowe zakupy.

Wypłata premii nastąpi do 30 kwietnia 2017 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać otwarte konto Direct lub Komfort, konto oszczędnościowe oraz aktywną kartę debetową. Po tym okresie, sami możecie zdecydować, co dalej z kontem. Jeżeli z określonych przez Was przyczyn będziecie chcieli zamknąć konto, szczegóły tej procedury znajdziecie jak zawsze w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto w 33 bankach w Polsce.

Po szczegóły odsyłam w regulaminie promocji

 

Na dokonanie obrotu kartą macie kilka miesięcy. Wobec tego, spełnienie warunku dokonania transakcji o łącznej sumie 1000 zł nie będzie problemem ze względu na rozłożenie płatności w czasie.

Transakcje możecie wykonywać w tradycyjnych punktach płatności (sklepy), poprzez płatności rachunków kartą (o szczegółach piszę pod koniec artykułu) czy zakupy w Internecie.

 

Szczegóły Konta z Lwem Direct

0 zł za prowadzenie konta 

0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash;

– 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł

0 zł za krajowe przelewy internetowe w PLN;

0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego;

– Dostęp do szerokiej liczby placówek banku w całym kraju;

– Karta debetowa 0 zł / 7 zł

Karta jest darmowa pod warunkiem, że miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wyniesie co najmniej 300 zł (osoby do 26. roku życia – 200 zł) w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji

 

Dodatkowy produkt – Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Środki zgromadzone na Otwartym Koncie Oszczędnościowym oprocentowane są na 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta dla kwoty do 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Przelewy z/na konto osobiste również są za 0 zł. Dotyczy to zarówno pierwszego jak i kolejnych przelewów w miesiącu, pod warunkiem, iż są one dokonywane poprzez system online.

 

  • Złóż wniosek o Konto z Lwem i odbierz 100 zł bonusu

 

Jak opłacać rachunki domowe z wykorzystaniem karty płatniczej

Teraz przejdźmy do kwestii rachunków. Każdy z nas regularnie dokonuje płatności za prąd, gaz, Internet, telewizję czy telefon. Zazwyczaj dokonujemy tego poprzez standardowy przelew internetowy. Inni wolą zaś chodzić na pocztę lub też do tak zwanych agencji opłat. O ile przelewy są zazwyczaj darmowe, to wymienione instytucje pobierają dodatkowe opłaty. W przypadku regulowania rachunków poprzez BM uzyskacie 5% zwrotu przy darmowym opłacaniu rachunków. W dodatku szybciej „wyrobicie” 1000 zł, wymagany w promocji ING. Więcej na temat BM znajdziecie na stronie bm.pl.

Jeżeli okaże się, że BM nie obsługuje, któregoś z waszych rachunków, możecie również skorzystać z aplikacji Sprytny Bill. Za jej pomocą również będziecie mogli opłacić dowolny rachunek. W tym przypadku nie ma jednak 5% moneyback, zaś usługa kosztuje 0,97 przy płatności rachunku o wartości do 1000 zł włącznie. Jeżeli jednak posiadacie kilka kart debetowych, warto wykorzystać opłaty za rachunki (które mają zazwyczaj sporą wartość) do sprawnego „wyrabiania warunków”.

.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów