fbpx

Testuj suplementy diety Bodymax przez 14 dni i odzyskaj energię lub pieniądze (do 25 zł zwrotu)

Dotychczas na blogu opisywałem głównie testy środków spożywczych lub chemicznych. Suplement diety trafia się po raz pierwszy. Prekursorem zostaje suplement Bodymax, którego producent zapewni nam zastrzyk energii po 14 dniach stosowania lub zwrot środków na konto. Akcja ta bardzo przypomina promocję Listerine, tam jednak na zauważenie różnicy mieliśmy 21 dni. Co ważne, w promocji Bodymaxa na szczęście nie występuje ograniczenie puli zwrotów.

 

 

Zasady promocji „Podejmij wyzwanie 14 dni z Bodymax…”

Promocja dotyczy następujących produktów:

  • Bodymax Plus,
  • Bodymax 50+,
  • Bodymax Sport,
  • Bodymax w płynie,
  • Bodymax Active.

Z promocji wyłączone są natomiast duże opakowania produktu po 150, 200, a także 600 tabletek. Zakup musi być udokumentowany paragonem fiskalnym lub fakturą VAT. Więcej na temat produktów Bodymax znajdziecie na tej podstronie. Zakupu suplementu należy dokonać od 14 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku. Suplementy Bodymax dostępne są w aptekach i drogeriach (na przykład Rossmann).

Teraz pozostaje Wam już testowanie zakupionych produktów przez co najmniej 14 dni. Jeśli nie poczujecie różnicy, po upływie 14 dni od momentu zakupu możecie wydrukować, wypełnić i podpisać formularz promocyjny dostępny jako załącznik do regulaminu (ostatnie 3 strony), po czym wysłać go wraz z paragonem i kartonowym opakowaniem na adres organizatora promocji. Zgłoszenie powinno być wysłane listem poleconym w terminie najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2019 roku (decyduje data stempla pocztowego). Adres organizatora znajdziecie na dole strony promocji (po prawej stronie). Pamiętajcie o dopisku „Wyzwanie Bodymax”.

 

 

 

 

Zwrot pieniędzy

Środki zostaną przelane Wam na konto najpóźniej do 31 maja 2019 roku. Maksymalna kwota zwrotu to 25 zł. W przypadku, gdy koszt produktu na paragonie będzie niższy niż w załączniku, wówczas na wasze konto powędruje kwota realnie zapłacona w sklepie. Natomiast w przypadku, gdy cena będzie wyższa, wówczas otrzymacie kwotę 25 zł. Organizator nie zwraca kosztów wysyłki.

Jedna osoba może otrzymać zwrot wyłącznie za jeden produkt. Mało tego, w danym gospodarstwie domowym z promocji może skorzystać tylko jedna osoba (gospodarstwo domowe = konkretny adres zamieszkania). Również ten sam numer rachunku bankowego nie może być użyty w dwóch różnych zgłoszeniach.

Sprawdź sam, czyli przed zakupem zapoznaj się z:

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów