fbpx

BNP Paribas: 300 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro – bardzo łatwe warunki!

Trwa do:
31 sierpnia 2020

Obok trwającej akcji banku BNP Paribas z bonami do Biedronki, ruszyła kolejna promocja Konta Otwartego na Ciebie. Tym razem do zdobycia jest 300 zł premii na start do wykorzystania w serwisie Allegro! O ile czytelnicy bloga przyzwyczaili się już do kolejno uruchamianych akcji BNP Paribas, tak tym razem promocja ma niezwykle proste warunki. Tak naprawdę wystarczy wykonać 2 płatności kartą i 2 przelewy (na dowolną kwotę) oraz zapewnić jeden wpływ na konto. Rachunek możecie otworzyć i zamknąć bez wychodzenia z domu! Z promocji mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci banku. Aby załapać się na 300 zł premii, wystarczy, że nie posiadaliście konta w BNP Paribas w ciągu ostatnich 15 miesięcy. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 1 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Uwaga – pula wniosków w promocji to tylko 1800 sztuk, zatem warto się pospieszyć! Oprócz tego kolejne nagrody o wartości niemal 200 zł czekają na Was w ramach promocji karty karty kredytowej.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 15 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 13 sierpnia 2020 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 13 maja 2019 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii. Natomiast posiadanie innych produktów BNP Paribas (na przykład konta oszczędnościowego lub karty kredytowej) oczywiście umożliwia udział w niniejszej promocji.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie cztery okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. 

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową możliwe jest wyłącznie do 31 sierpnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 1800 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Jak sami się przekonacie, warunki promocji są na tyle dobre, iż pula może się wyczerpać w ciągu maksymalnie kilku dni!

Na zawarcie umowy macie czas do 14 września 2020 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to tradycyjny kurier – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni i nie później niż do 14 września 2020 roku.

Warunki promocji, czyli 300 zł premii w trzech transzach

Pierwszą nagrodę w postaci dwóch e-kodów Allegro o łącznej wartości 150 zł otrzymacie za wykonanie we wrześniu 2020 roku 2 płatności bezgotówkowych kartą (stacjonarnie lub internetowo) na dowolną kwotę. Oprócz tego co najmniej raz zalogujcie się do bankowości elektronicznej (przykładowo…w celu jej aktywacji).

Drugą nagrodę w postaci jednego e-kodu Allegro o wartości 100 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w październiku 2020 roku wykonacie 2 przelewy zewnętrzne za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej na dowolną kwotę. Oprócz tego zapewnijcie wpływy na konto w łącznej wysokości minimum 700 zł (może to być pojedynczy wpływ lub suma kilku mniejszych wpływów, z wyłączeniem wpłat gotówkowych).

Trzecią nagrodę w postaci jednego e-kodu Allegro o wartości 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż do końca listopada 2020 roku utrzymacie aktywne konto i kartę debetową.

Finalizacja promocji

Na koniec zostaną już tylko delikatne formalności. Mianowicie, do 27 października 2020 roku otrzymacie maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody. Info o przyznaniu kolejnych nagród otrzymacie natomiast w listopadzie oraz w grudniu.

Karty podarunkowe Allegro otrzymacie SMS-owo odpowiednio w terminie do 31 października 2020 roku, do 30 listopada 2020 roku oraz do 31 grudnia 2020 roku. W chwili wydania nagród, wasze konto i karta muszą pozostawać aktywne.

Szczegóły w regulaminie promocji “Skorzystaj latem”.


Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów