fbpx

BNP Paribas: voucher do sklepu Morele.net o wartości 400 zł w promocji karty kredytowej Mastercard + 2 bilety do kina wybranej sieci

Od 1 kwietnia tego roku BGŻ BNP Paribas przeszedł oficjalny rebranding na skróconą nazwę, usuwając w ten sposób historyczny człon BGŻ. Pomimo zmiany nazwy, BNP Paribas nie zmienił nic w zakresie oferowania świetnych promocji bankowych. Tym razem możecie zdobyć aż 400 zł premii, które spieniężycie następnie w sklepie internetowym morele.net. Jest to jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce, oferujący przede wszystkim AGD/RTV, sprzęt komputerowy i smartfony wraz z akcesoriami. Oprócz tego, w „morelu” znajdziecie także artykuły domowe, kosmetyki, produkty związane ze sportem, czy nawet akcesoria dla zwierząt. To wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Wracając jednak do samej promocji, oprócz premii głównej, w ramach programu lojalnościowego mamBONUS otrzymacie punkty powitalne, które wymienicie przykładowo na 2 bilety do kina. Co ważne, z promocji skorzystacie w pełni bezkosztowo, ponieważ w ramach odrębnej promocji, przez pierwszy rok karta będzie dla Was darmowa! Swoje dochody możecie dodatkowo zwiększyć, jeśli w BNP Paribas założycie również konto osobiste. Obecnie, w ramach limitowanej promocji Konta Otwartego na Ciebie, do zdobycia jest bardzo łatwa premia o wartości 250 zł.

 

 

Uczestnictwo w promocji

BNP Paribas kieruje swoją ofertę zarówno dla całkowicie nowych klientów, jak i osób powracających do współpracy z bankiem. W zasadzie wystarczy, iż w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie posiadaliście karty kredytowej w BNP Paribas. Natomiast posiadanie innego produktu (na przykład konta osobistego lub pożyczki) w żaden sposób nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji. Moje słowa potwierdza fragment regulaminu. Mianowicie, z promocji może skorzystać osoba, która: 

  • w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia Umowy o Kartę, ani w dniu zawarcia Umowy o Kartę, nie miała zawartej innej umowy o kartę kredytową z Bankiem;
  • w okresie do końca Okresu Sprzedaży Premiowej nie rozwiązała, nie wypowiedziała ani nie złożyła oświadczenia o odstąpieniu od zawartej z Bankiem Umowy o Kartę;
  • zawarta przez nią z Bankiem Umowa o Kartę nie okazała się nieważna.

 

Jak zawnioskować o promocyjną kartę

Aby wziąć udział w promocji, na początek wypełnijcie krótki formularz na dedykowanej stronie promocji. Akcja promocyjna docelowa ma potrwać od 1 kwietnia do 31 maja 2019 roku lub do wyczerpania puli 4000 promocyjnych wniosków. Co tu kryć, warunki promocji są bardzo dobre, akcja może zakończyć się sporo przed czasem. Na szczęście, póki formularz rejestracyjny jest otwarty, macie pewność wzięcia udziału w promocji. Dlatego jeśli macie skłonność do zostawiania wszystkiego na ostatnią chwilę, wyjdźcie na moment ze swojej strefy komfortu 🙂

Po wypełnieniu formularza, bank będzie się z Wami kontaktował w celu realizacji dalszych kroków. Podczas rozmowy, konsultant pobierze od Was szczegółowe dane osobowe i dochodowe. Warto sobie wcześniej przygotować informacje dotyczące stażu pracy, czy też wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Podczas rozmowy poinformujcie konsultanta, iż interesuje Was wyłącznie karta z logo Mastercard (tylko te karty biorą udział w promocji). Gdy uzyskacie pozytywną (wstępną) decyzję kredytową, wówczas zostaniecie zaproszeni na wizytę do oddziału banku w celu podpisania umowy. Z moich informacji wynika, iż dość często wystarczy samo oświadczenie o otrzymywanych dochodach lub po prostu wydruk z bankowości online poświadczający otrzymywanie wynagrodzenia, renty, emerytury i tym podobnych. W oddziale mogą czekać na Was dodatkowe upominki lub gadżety. Z moich informacji wynika, że warto się czasem o nie upomnieć 😉

 

Zasady promocji

W ramach promocji tak naprawdę otrzymujecie punkty w programie lojalnościowym mamBONUS, które następnie wymienicie na bony do morele.net. Każde 30.000 punktów możecie wymienić na nagrodę o wartości 100 zł. W ramach promocji możecie zdobyć maksymalnie 4 vouchery o łącznej wartości 400 zł. Nagrody będą przydzielane za wykonanie transakcji bezgotówkowych oraz gotówkowych na łączną kwotę wynoszącą co najmniej 1000 zł w danym miesiącu kalendarzowym. Warunki te należy spełniać w ciągu czterech kolejnych (pełnych) miesięcy po podpisaniu umowy o kartę. Przykładowo, podpisując umowę w kwietniu 2019 roku, transakcje należy wykonać od maja do sierpnia 2019 roku. Jeśli w danym miesiącu nie spełnicie warunków, nadal możecie korzystać z promocji w kolejnych miesiącach. Konsekwencją będzie jedynie utrata premii za dany miesiąc.

Płatności możecie wykonywać zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone jest tutaj wyłącznie doładowanie wszelkich portmonetek lub innych instrumentów płatniczych (jak na przykład Revolut lub Monese) oraz korzystanie z pośredników płatności.

 

 

Co ciekawe, w ramach promocji organizator akceptuje transakcje gotówkowe w formie wypłaty gotówki z bankomatu lub zlecenia dokonania przelewu środków z karty. Nie polecam jednak tego typu operacji ze względu na ich wysokie koszty. Raz, że zapłacicie słoną prowizję, a dwa, że odsetki będą naliczane od momentu dokonania transakcji. W przypadku wypłaty lub przelewu środków na kwotę 1000 zł, zapłacicie 49 zł prowizji. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa?

 

 

Jak odebrać vouchery do morele.net?

Po spełnieniu warunków, nagroda zostanie udostępniona na stronie mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia danego miesiąca. Aby odebrać nagrody, uprzednio zarejestrujcie się na stronie mambonus.pl w ciągu maksymalnie 2 miesięcy od udostępnienia pierwszego vouchera. Najlepiej zróbcie to zaraz po aktywacji karty.

Każdy voucher posiada wartość 100 zł i ma jednorazowy charakter. Oznacza to, iż nie wypłaca się z niego reszty, zaś niewykorzystana kwota przepada. W przypadku transakcji przewyższającej wartość vouchera, różnicę należy opłacić tradycyjnie, na przykład przelewem, kartą lub BLIKIEM. Ważność vouchera upływa 15 maja 2020 roku. Możecie go wykorzystać na morele.net lub w pozostałych sklepach Grupy Morele. Szczegóły:

 

 

 

 

Program mamBONUS

Dodatkową nagrodę otrzymacie za udział w programie mamBONUS, zapewniającym wiele zniżek i rabatów. Na start uzyskacie 5000 punktów lojalnościowych pod warunkiem, iż w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonacie co najmniej 4 płatności kartą, każda na kwotę minimum 50 zł. Ponadto w ramach programu za każde wydane 1 zł, zdobędziecie 2 punkty. Zatem po wydaniu 4000 zł (w celu zdobycia voucherów do morele.net), będziecie mieli co najmniej 13.000 punktów. Zgodnie z katalogiem nagród odbierzecie za to 2 bilety do kina sieci Helios, Cinema City, Cinema 3D lub Multikino (koszt biletu to 6500 punktów).

Szczegóły w regulaminie promocji 5000 punktów na start.

 

Szczegóły kart kredytowych BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Standardowo, roczna opłata za kartę Standard to 72 zł, zaś za kartę Gold 150 zł. Na szczęście w bardzo łatwy sposób unikniecie tych opłat. Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłaty za pierwszy rok użytkowania karty jest wykonanie transakcji (bezgotówkowych lub gotówkowych) na łączną kwotę minimum 500 zł dla karty kredytowej Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Gold. Transakcje należy wykonać w czasie dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych. Oznacza to, iż spełniając warunki promocji z bonami, jednocześnie zwalniacie się z opłat za kartę. Dwie pieczenie na jednym ogniu 🙂 a nawet trzy, bo zbieracie jeszcze punkty w programie mamBONUS.

Więcej na temat opłat w:

 

W kolejnych latach opłata będzie już pobierana według standardowej stawki (no chyba, że bank zastosuje znowu jakąś promocję). Oczywiście nie ma potrzeby utrzymywania aktywnej karty po tym jak odbierzecie nagrodę.

RRSO 14,29% w przypadku spłacania karty poza okresem bezodsetkowym.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów