BNP Paribas: 550 zł premii w promocji darmowego konta – w tym voucher na 400 zł do wykorzystania w Tutlo

Trwa do:
19 lutego 2023
Dostępność wniosków
1200

W najnowszej promocji banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 550 zł łącznej premii na start! Nagroda wydawana jest w formie gotówki przelewem na konto (150 zł) oraz w postaci vouchera o wartości aż 400 zł do wykorzystania w Tutlo – interaktywnej platformie do nauki języka angielskiego w praktyce. Voucher wymienicie na 10 interaktywnych sesji z profesjonalnym lektorem. Co ważne, aktualni użytkownicy platformy Tutlo również mogą wziąć udział w akcji. W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 25 stycznia 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 25 stycznia 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 19 lutego 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 1200 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w promocji oraz założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka – w tym zgodę na przekazanie informacji organizatorowi). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty macie czas do dnia 5 marca 2023 roku (nadanie PIN powinno jednak nastąpić w ciągu 7 dni od otrzymania karty pocztą). W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

550 zł premii w dwóch częściach

Premia w akcji została podzielona na dwie nagrody: voucher o wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie Tutlo oraz nagrodę gotówkową (przelew) w wysokości 150 zł.

Pierwsza nagroda – voucher do Tutlo o wartości 400 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta wraz kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej oraz aktywację karty do dnia 5 marca 2023 roku. Tak – tyle wystarczy, żeby zdobyć nagrodę o wartości 400 zł!

Druga nagroda – przelew o wartości 150 zł

Drugą premię otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w marcu i kwietniu 2023 roku (w każdym z tych miesięcy osobno):

dwukrotne zalogowanie się do aplikacji mobilnej w różnych dniach (jednego dnia zostanie zaliczone tylko jedno logowanie, więc powinniście wybrać dwa różne dni każdego miesiąca),
– wykonanie 5 płatności bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.

…a teraz technikalia

Płatności kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet (również w wykorzystaniem aplikacji Apple/Google Pay). Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informacja o przyznaniu pierwszej nagrody trafi do Was do dnia 17 marca 2023 roku, a wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody najpóźniej dnia 19 maja 2023 roku. Vouchery i premie pieniężne zostaną przekazane do końca miesiąca, w którym otrzymacie informacje (voucher Tutlo do 31 marca 2023 roku, zaś premia pieniężna do 31 maja 2023 roku). Wraz z pierwszą wiadomością otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 25 maja 2023 roku. Będzie trzeba podać w nim numer konta założonego w promocji. To właśnie tam zostanie przekazana nagroda.

Żeby odebrać voucher na 400 zł do wykorzystania w Tutlo, powinniście przejść na dedykowaną stronę i wypełnić formularz rejestracyjny do 31 maja 2023 roku. Aktualni użytkownicy Tutlo, którzy też mogą wziąć udział w promocji, po wypełnieniu formularza znajdą stosowne instrukcje w wysłanym na ich adres mailu od serwisu. Pamiętajcie o zaakceptowaniu regulaminu serwisu oraz polityki prywatności.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Tutlo – na co wykorzystać voucher?

Przyznany Wam w promocji voucher wykorzystacie na dziesięć dwudziestominutowych sesji z lektorem języka angielskiego. Vouchery nie są imienne, więc korzystać mogą z nich różne osoby – możecie zarezerwować kilka sesji dla siebie, dla dzieci i znajomych – jak tylko chcecie. Więcej na temat platformy znajdziecie w tym miejscu oraz na poniższej grafice 😉

BNP Paribas – Tutlo – voucher na 400 zł!

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
  • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
  • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
  • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
  • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

  • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

  • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

  • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów