BNP Paribas: 300 zł premii gotówkowej w promocji darmowego konta + Thermomix TM6 o wartości 5495 zł jako nagroda w konkursie

Trwa do:
31 grudnia 2021
Dostępność wniosków
3000

Najnowsza promocja BNP Paribas ponownie serwuje nam nagrodę o wartości 300 zł. Tym razem mamy jednak do czynienia z żywą gotówką, a nie jakimiś tam bonami czy voucherami. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Jednak uwaga – limit promocyjnych wniosków to wyłącznie 3000 sztuk. Zatem nie ma co zwlekać. Promocja może zakończyć się dość szybko, ponieważ warunki są bardzo proste, a wartość nagrody wysoka. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Dodatkowo w ramach konkursu dla uczestników promocji możecie zdobyć Thermomix TM6 o wartości 5495 zł – organizator przygotował 3 takie nagrody. Po założeniu konta możecie również skorzystać z promocji karty kredytowej, w której do zdobycia jest ponad 300 zł premii.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 21 grudnia 2021 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 21 grudnia 2020 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Koniecznie wyraźcie też chęć udziału w konkursie oraz zgodę na publikację pracy – da Wam to możliwość postarania się o główną nagrodę, czyli Thermomix TM6! Swoją krótką historię wigilijną (zadanie konkursowe) powinniście zostawić już w formularzu promocyjnym. Pamiętajcie o obowiązującym limicie 1000 znaków. 🙂

Konkurs BNP Paribas – Wigilijna zabawa

Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 16 stycznia 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 16 stycznia 2022 roku.

300 zł premii w dwóch częściach

Premia w akcji została podzielona na dwie części. Zdobycie każdej z nich wymaga nieco innego działania:

 • Pierwsza nagroda gotówkowa ma wartość 100 zł.

  Nagrodę otrzymacie za założenie konta wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową oraz wykonanie w styczniu 2022 roku co najmniej 1 przelewu zewnętrznego w bankowości internetowej lub mobilnej BNP Paribas (na przykład na własne konto w innym banku) – na dowolną kwotę. Drugi warunek to wykonanie transakcji bezgotówkowych (jednej lub wielu) BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 100 zł.

 • Druga nagroda to nagroda pieniężna o wartości 200 zł.

  Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w lutym oraz w marcu 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

  – zapewnienie wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 500 zł,
  – wykonanie 3 płatności kartą debetową – na dowolne kwoty,
  – wykonanie płatności BLIKIEM na łączną kwotę minimum 100zł.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności BLIK możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Płatności kartą mogą być wykonane zarówno plastikiem, jak i za pośrednictwem Apple/Google Pay. Zarówno w przypadku płatności kartą jak i przelewów należy unikać bramek typu przelewy24, które wyklucza regulamin. Ponadto obowiązuje tutaj ta sama lista wykluczeń pod względem kodów MCC.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Za pomocą wiadomości e-mail bank poinformuje Was o przyznaniu:

 • pierwszej nagrody – do 18 lutego 2022 roku,
 • drugiej nagrody – do 25 kwietnia 2022 roku.

Przekazanie nagród nastąpi do ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie wspomnianą wiadomość – czyli do 28 lutego 2022 roku oraz do 30 kwietnia 2022 roku. Wcześniej, waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, który otrzymacie w pierwszym mailu (wypełnijcie go do 23 lutego 2022 roku). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w podanym mailu. 

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Wygraj Thermomix TM6 w konkursie wigilijnym!

Konkurs BNP Paribas Wigilijna zabawa jest prosty, a nagrody kuszące – warto więc spróbować swojego szczęścia. Jeśli wyraziliście chęć udziału podczas wnioskowania o konto (o czym wspominałem wyżej) i przesłaliście swoją odpowiedź konkursową, pozostaje Wam spełnić w styczniu warunki uzyskania pierwszej nagrody.

Do 18 lutego bank drogą mailową poinformuje laureatów o przyznaniu pierwszej nagrody. W wiadomości znajdzie się również link do formularza, w którym wskazać trzeba będzie adres dostawy. Nagrody trafią do zwycięzców do 15 marca 2022 roku.

Podatkiem od wygranej nie musicie się oczywiście przejmować. Regulamin wyjaśnia, że nagroda zostanie powiększona o nagrodę pieniężną, która zostanie automatycznie przekazana do właściwego urzędu skarbowego, żebyście nie musieli tego robić osobiście.

Szczegółów szukajcie w regulaminie konkursu.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów