fbpx

BNP Paribas: 300 zł premii w promocji darmowego konta + zegarek Swatch do zdobycia w konkursie

Trwa do:
30 września 2021
Dostępność wniosków
800

Ruszyła kolejna akcja promująca darmowe konto osobiste w BNP Paribas. Tym razem do zdobycia jest nawet 300 zł premii pieniężnej. Oprócz tego, w konkursie dla uczestników promocji czeka na Was 50 zegarków Swatch New Gent o wartości 370 zł – 390 zł. Szansa na zdobycie nagrody jest dość spora, ponieważ maksymalna regulaminowa liczba uczestników promocji to wyłącznie 800 osób. Co do samej promocji z premią, na plus zasługuje krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Po założeniu konta, możecie założyć rachunek dla swojego dziecka, inkasując w ten sposób dodatkowe nagrody o wartości 330 zł. Natomiast w promocji karty kredytowej mamBonus do zdobycia jest aż 550 zł premii. Łączna pula nagród może zatem sięgać kwoty ponad 1000 zł!

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego typu ROR w BNP Paribas w ciągu 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 15 września 2021 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 15 września 2020 roku. Datę zamknięcia poprzedniego rachunku możecie poznać na infolinii.

Oprócz tego, w chwili składania wniosku nie możecie posiadać aktywnej umowy ramowej z bankiem (na przykład z tytułu posiadania karty kredytowej lub innego produktu). Jeśli zaś nie korzystacie już z produktów BNP Paribas, ale nadal posiadacie aktywną umowę ramową, możecie ją wypowiedzieć listownie, w oddziale banku lub na infolinii.

Jak założyć konto w promocji?

Cały proces rozpoczyna się od rejestracji na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe zaczytanie się wniosku.

Złożenie wniosku o konto wraz z dowolną kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) możliwe jest do 30 września 2021 roku lub do wyczerpania puli 800 rejestracji. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane.

Na zawarcie umowy macie czas do 15 października 2021 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji, zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty, pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż do 15 października 2021 roku.

Warunki promocji „Konto na czas”

Łączna nagroda podzielona jest na trzy części. Pierwszy bonus to premia pieniężna o wartości 100 zł. Aby go zdobyć należy w październiku 2021 roku:

 • wykonać co najmniej jeden przelew na dowolną kwotę poprzez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną,
 • wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 1000 zł.

Druga część nagrody to premia o wartości 50 zł. W tym przypadku należy w listopadzie 2021 roku:

 • wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą na dowolną kwotę,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Trzecia część nagrody składa się z premii pieniężnej o wartości 150 zł. W tym przypadku należy w grudniu 2021 roku oraz styczniu 2022 roku (w każdym miesiącu z osobna):

 • wykonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe używając do tego usługi SwatchPAY!,
 • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę co najmniej 500 zł.

Nie da się ukryć, iż w celu skorzystania z usługi SwatchPAY! – należy posiadać zegarek Swatch z funkcją płatniczą. Zatem w celu spełnienia ostatniego warunku, zegarek możecie wygrać w konkursie, o którym mowa będzie w dalszej części artykułu lub zakupić go na własną rękę. Brak zegarka oznacza otrzymanie wyłącznie 150 zł premii w ramach dwóch pierwszych nagród.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przelew zewnętrzny wymagany w promocji to po prostu tradycyjny przelew w systemie Elixir. Możecie go wykonać przykładowo na wasze konto w innym banku. W tym celu wykorzystajcie bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną.

Co do wpływów na konto, mogą to być wpływy z waszego konta, które posiadacie w dowolnym innym banku. Środków tych nie musicie utrzymywać przez określony czas, możecie je z powrotem wypłacić na swoje główne konto, zaraz po zaksięgowaniu ich w BNP Paribas.

Płatności bezgotówkowe kartą możecie natomiast wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre transakcje, które mogłyby ułatwić zbyt łatwe „nabicie płatności”. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej).

Finalizacja promocji

Do 23 listopada 2021 roku organizator prześle Wam maila potwierdzającego uzyskanie prawa do odebrania premii, z prośbą o podanie danych do wypłaty bonusu. Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w podanym mailu. Będziecie mieli na to czas do 26 listopada 2021 roku.

Wypłata nagród będzie się odbywało odpowiednio:

 • do 30 listopada 2021 roku – 100 zł premii pieniężnej,
 • do 31 grudnia 2021 roku – 50 zł premii pieniężnej,
 • do 28 lutego 2022 roku – 150 zł premii pieniężnej.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji „Konto na czas”.


Jak zdobyć zegarek Swatch New Gent?

Korzystając z promocji, koniecznie weźcie udział w konkursie, którego zasady są niezwykle proste, a nagrody bardzo cenne. Nagrodą jest jeden z 50 zegarków Swatch New Gent. Do wyboru będziecie mieli aż 15 modeli zegarka, których ceny wahają się w przedziale od 370 zł do 390 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, już na etapie rejestracji w promocji potwierdźcie chęć udziału również w konkursie poprzez zaznaczenie opcji TAK przy stwierdzeniu „Chcę wziąć udział w konkursie”. W tym momencie będziecie musieli kreatywnie odpowiedzieć na pytanie „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?”. Na udzielenie odpowiedzi, tak samo jak na rejestrację macie czas do 30 września 2021 roku. Dodatkowym warunkiem udziału w konkursie jest spełnienie warunków dla pierwszej premii gotówkowej o wartości 100 zł (czyli tej, która wymaga od Was czynności w październiku).

SwatchPAY! – nowy sposób płatności w BNP ParibasJury wybierze 50 najbardziej kreatywnych odpowiedzi i poinformuje laureatów o zwycięstwie w terminie 23 listopada 2021 roku – w formie wiadomości e-mail. Waszym ostatnim zadaniem będzie kliknięcie w link podany w wiadomości (w terminie do 30 listopada 2021 roku) oraz wypełnienie stosownego formularza. Chodzi tu o wybór konkretnego modelu zegarka oraz podanie adresu korespondencyjnego dla kuriera.

Wysyłka nagród odbędzie się do 15 grudnia 2021 roku. Dzięki temu będziecie mogli spełnić wymagania dla ostatniej części premii, tej która wymaga płatności z wykorzystaniem SwatchPAY! Nagroda oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów