BNP Paribas: 450 zł łatwej premii w promocji darmowego konta osobistego + lokata na 6,1% w skali roku

Trwa do:
25 września 2022
Dostępność wniosków
6000

W najnowszej promocji banku BNP Paribas do zdobycia jest aż 450 zł premii na start! Oprócz samej kwoty, wrażenie robi także forma nagrody – mamy tu do czynienia z żywą gotówką, a nie tam jakimiś bonami, czy voucherami. Na plus zasługuje również krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu. Oprócz premii na start w promocji konta, możecie również otrzymać nawet 600 zł bonusu w promocji karty kredytowej BNP Paribas. Zasady akcji znajdziecie w tym artykule. Ponadto, po aktywacji konta możecie skorzystać ze świetnej oferty lokat terminowych. Przykładowo Lokata na Nowe Środki zapewnia 6,1% w skali roku dla wariantu 18-miesięcznego i 6% w skali roku dla lokaty rocznej. W przypadku krótszych okresów będzie to 5% – lokata 3-miesiączna oraz 5,25% – lokata 6-miesięczna. Minimalna kwota lokaty to 1000 zł, zaś górnej granicy nie stwierdzono!


Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 12 sierpnia 2022 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 12 sierpnia 2021 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa do 25 września 2022 roku lub do wyczerpania puli 6000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w promocji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka). Wniosek możecie złożyć zarówno z poziomu smartfona, jak i na komputerze. Pamiętajcie tylko o wyłączeniu adBlocka lub innej tego typu wtyczki. Mogą one blokować prawidłowe wczytanie się wniosku.

Na zawarcie umowy macie czas do 9 października 2022 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową. Po otrzymaniu karty pamiętajcie, aby nadać jej PIN w ciągu maksymalnie 7 dni od momentu otrzymania karty, lecz nie później niż 9 października 2022 roku.

450 zł premii w czterech częściach

Premia w akcji została podzielona na cztery bonusy pieniężne: 50 zł, 150 zł, 150 zł oraz 100 zł.

Pierwsza nagroda 50 zł premii pieniężnej

Pierwszą nagrodę otrzymacie za samo założenie konta z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej oraz nadanie karcie numeru PIN. Te proste warunki spełnijcie do 9 października 2022 roku.

Druga nagroda to 150 zł premii pieniężnej

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w miesiącu następującym po nadaniu pinu:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł,
zapewnienie wpływu/wpływów na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Trzecia nagroda to 150 zł premii pieniężnej

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w drugim miesiącu po nadaniu pinu:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł,
zapewnienie wpływu/wpływów na łączną kwotę minimum 1000 zł.

Czwarta nagroda to 100 zł premii pieniężnej

Czwartą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie, w trzecim miesiącu po nadaniu pinu:

– wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Transakcje bezgotówkowe kartą możecie wykonywać zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Wykluczone są jedynie niektóre operacje, które mogłyby ułatwić zbyt szybkie „nabicie płatności”. Są to głównie doładowania e-portmonetek, wpłaty do podmiotów hazardowych, czy opłacanie rachunków domowych. Wszelkie „normalne” płatności zapewnią Wam spełnienie warunków promocji (zakupy w sklepach, na stacjach paliw, w kinie i tak dalej). Możecie korzystać z aplikacji płatniczych Google i Apple Pay. Podczas zakupów w sklepach online uwaga na niektóre z bramek płatniczych. Szczegółowy wykaz kodów MCC zawarty jest w regulaminie promocji.

Natomiast wpływy na konto mogą pochodzić z waszego konta w innym dowolnym banku.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu pierwszej nagrody o wartości 50 zł otrzymacie mailowo w terminie do 22. dnia miesiąca następującego po nadaniu PIN-u do karty. Będzie to zatem miało miejsce:

 • do 22 września 2022 roku, jeśli PIN do karty nadacie w sierpniu,
 • do 22 października 2022 roku, jeśli PIN do karty nadacie we wrześniu,
 • do 22 listopada 2022 roku, jeśli PIN do karty nadacie w październiku.Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie formularza informacyjnego, do którego link otrzymacie we wspomnianym mailu (wypełnijcie go do 26. dnia danego miesiąca). Chodzi tu o uzupełnienie numeru konta założonego w BNP Paribas na stronie promocji, do której link znajdziecie w przesłanym mailu. Teraz już przyjdzie tylko poczekać na wypłaty premii, które będą miały miejsce:

 • do 30 września (50 zł), do 31 października (150 zł), do 30 listopada (150 zł) oraz do 31 grudnia 2022 roku (100 zł) – jeśli PIN do karty nadacie w sierpniu,
 • do 31 października (50 zł), do 30 listopada (150 zł), do 31 grudnia 2022 roku (150 zł) oraz do 31 stycznia 2023 roku (100 zł), – jeśli PIN do karty nadacie we wrześniu.
 • do 30 listopada (50 zł), do 31 grudnia 2022 roku (150 zł), do 31 stycznia (150 zł) oraz do 28 lutego 2023 roku (100 zł) – jeśli PIN do karty nadacie w październiku.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was darmowe. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • 0 zł za pierwszą wpłatę w miesiącu w oddziałach banku (kolejna 5 zł lub 10 zł),
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku wykonania 3 płatności bezgotówkowych na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł, karta jest bezwarunkowo bezpłatna dla osób w wieku do 26 lat,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance.

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 6 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 10 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance,

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów