BNP Paribas: rekordowa premia gotówkowa o wartości 500 zł w ultrałatwej promocji darmowego konta osobistego!

Trwa do:
28 maja 2023
Dostępność wniosków
2000

Ruszyła nowa promocja darmowego konta osobistego BNP Paribas, w której do zdobycia jest rekordowe 500 zł premii na start. W oczy rzuca się przede wszystkim bardzo wysoka premia, ale też niesamowita prostota warunków. Wystarczy bowiem kilka logowań do aplikacji mobilnej i zapewnienie niewielkich wpływów, by cieszyć się tak potężną gwarantowaną nagrodą. Bonus ma charakter gotówkowy, czyli taki, jak lubimy najbardziej 😉 W promocji obowiązuje (tradycyjny już) bardzo krótki, bo tylko 12-miesięczny okres karencji, czyli okres wykluczenia dotychczasowych klientów banku. Konto Otwarte na Ciebie zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, natomiast dostępna w ramach promocji karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę w danym miesiącu oraz jednokrotnym zalogowaniu się do bankowości elektronicznej (konieczne jest też udzielenie zgód marketingowych). Po założeniu konta możecie też skorzystać z promocji karty kredytowej z 300 zł premii.

Ta promocja została już zakończona. Sprawdź jednak warunki promocji, gdzie do zdobycia jest 450 zł premii na start.

Uczestnicy promocji BNP Paribas

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób, które nie posiadały rachunku osobistego oraz umowy ramowej w banku BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji. Jeśli więc planujecie złożyć wniosek o konto na przykład 27 maja 2023 roku, Wasze poprzednie konto w banku organizatora powinno zostać zamknięte przed 27 maja 2022 roku. Jeśli nie wiecie, kiedy dokładnie zamknęliście rachunek, możecie sprawdzić to na infolinii (+48 500 990 500).

Zasady promocji

Promocja trwa dosyć krótko, bo do dnia 28 maja 2023 roku lub do momentu wyczerpania puli 2000 wniosków. Dopóki strona promocji jest aktywna – macie pewność uczestnictwa w akcji z premią. W chwili wyczerpania puli wniosków, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą już po prostu przyjmowane. Nie ma sensu zatem zwlekać.

Aby wziąć udział w akcji, należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i kartą debetową (najlepiej wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj) za pomocą dedykowanej strony promocji.

Promocja BNP Paribas – formularz rejestracyjny

W tym miejscu pamiętajcie o akceptacji regulaminu wraz ze zgodami niezbędnymi do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie wyświetlone okienka).

Na zawarcie umowy oraz aktywację karty debetowej macie czas do dnia 9 czerwca 2023 roku. W przypadku wyboru opcji wideoweryfikacji zakładanie konta zakończycie w ramach aplikacji mobilnej. Druga opcja to umowa elektroniczna – tryb finalizowania wygląda w ten sposób, iż po złożeniu wniosku przez Internet, potwierdzacie umowę za pośrednictwem SMS-a w systemie Autenti. W dalszym etapie już tylko kurier dostarczy Wam kartę debetową.

Jak zdobyć 500 zł rekordowej premii gotówkowej?

Premia w akcji została podzielona na trzy części.

 • Pierwsza część to przelew gotówkowy na konto w wysokości 70 zł.
 • Druga część to przelew gotówkowy na konto w wysokości 215 zł.
 • Trzecia część to również przelew gotówkowy na konto w wysokości 215 zł.

Pierwsza nagroda – przelew w wysokości 70 zł

Pierwszą nagrodę otrzymacie za założenie konta i aktywowanie karty w regulaminowym czasie. Tylko tyle wystarczy do zdobycia pierwszej nagrody pieniężnej.

Druga nagroda – przelew w wysokości 215 zł

Drugą nagrodę otrzymacie za spełnienie wcześniej wymienionych warunków, a następnie w czerwcu 2023 roku:

 • zalogowanie się w aplikacji bankowej 3-krotnie – w trzech różnych dniach miesiąca,
 • otrzymanie co najmniej 3 wpływów na konto o wartości minimum 250 zł każdy.

Trzecia nagroda – przelew w wysokości 215 zł

Trzecią nagrodę otrzymacie za spełnienie wymienionych wyżej warunków, a następnie w lipcu 2023 roku:

 • zalogowanie się w aplikacji bankowej 3-krotnie – w trzech różnych dniach miesiąca,
 • otrzymanie co najmniej 3 wpływów na konto o wartości minimum 250 zł każdy.

…a teraz technikalia

Jeśli chodzi o logowanie się do bankowości mobilnej, pamiętajcie, że należy to zrobić za pomocą aplikacji mobilnej w telefonie. Zalogowanie się za pośrednictwem przeglądarki nie spełni tego warunku. Pamiętajcie, że spełnienie tego warunku konieczne jest w trzech różnych dniach każdego miesiąca – nawet jeśli zalogujecie się kilkukrotnie tego samego dnia, zostanie Wam zaliczone tylko jedno logowanie. Powinniście zrobić to trzykrotnie w czerwcu i trzykrotnie w lipcu.

Natomiast wpływy na rachunek najlepiej jest po prostu wykonać z własnego konta w innym banku. Wykluczone są oczywiście przelewy wewnętrzne z rachunków BNP Paribas i GOoptima, wpłaty we wpłatomatach oraz oddziałach banku i wpływy pochodzące z rachunków kredytowych.

Wydanie nagród w promocji BNP Paribas

Informację o przyznaniu każdej z nagród otrzymacie w następujących terminach:

 1. nagroda – 20 czerwca 2023 roku,
 2. nagroda – 25 lipca 2023 roku,
 3. nagroda – 25 sierpnia 2023 roku.

Przekazanie nagród będzie miało miejsce ostatniego dnia miesiąca, w którym otrzymacie informację o wygranej, czyli do końca czerwca, lipca i sierpnia 2023 roku.

Wraz z wiadomością o przyznaniu pierwszej nagrody otrzymacie link do formularza, który należy wypełnić do 26 czerwca 2023 roku. Będzie trzeba w nim podać numer konta założonego w ramach promocji. To właśnie tam zostaną przekazane nagrody pieniężne o łącznej wartości 500 zł premii.

W dniu wydania nagród, wasze konto i karta muszą być nadal aktywne. Nie jest to jednak jakieś szczególne wyzwanie, ponieważ wybierając Kartę Otwartą na Dzisiaj wystarczą trzy płatności “plastikiem” na dowolną kwotę oraz jednokrotne zalogowanie się do konta na komputerze lub smartfonie, a zarówno prowadzenie konta, jak i obsługa karty będą dla Was w danym miesiącu darmowe. Konieczne jest też pozostawienie aktywnych zgód marketingowych. Jeśli zaś macie mniej niż ukończone 26 lat, wówczas karta będzie dla Was bezwarunkowo darmowa. Po otrzymaniu nagród, konto możecie zostawić sobie na dłużej lub po prostu zamknąć. O skutecznych sposobach na zamykanie konta pisałem tutaj.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Konto Otwarte na Ciebie – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe oraz przelewy mobilne,
 • 5 zł za przelewy natychmiastowe,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych,
 • możliwość korzystania z BLIKA, Google Pay oraz Apple Pay,
 • konto można zamknąć za pośrednictwem infolinii!

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 • Karta Otwarta na Dzisiaj

– 0 zł za użytkowanie karty w przypadku klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 26. roku życia lub osób, które w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty wykonają co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 raz zalogują się do aplikacji mobilnej lub bankowości online (a także mają wyrażone zgody marketingowe). W przypadku wykonania samych 3 płatności bezgotówkowych zapłacicie za kartę 2 zł, a jeśli nie spełnicie nawet tych warunków, opłata wyniesie 7 zł,

– 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów (darmowe dla użytkowników do 26. roku życia),

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą).

Pozostałe karty debetowe dostępne w ofercie BNP Paribas:

 • Karta Otwarta na eŚwiat

– 8 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (3% prowizji i minimum 12 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów za granicą),

– darmowe ubezpieczenie „Cyber Pomoc”.

 • Karta Otwarta na Świat

– 12 zł opłaty miesięcznej za użytkowanie karty,

– 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce,

– 0 zł za wypłaty gotówki za granicą z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance (7 zł opłaty za wypłaty z pozostałych bankomatów),

– darmowe ubezpieczenie „Rezygnacja z podróży”,

– przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów